škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia kalorifer motoru çalışmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
sigortalarına baktırdım sağlam .ama hiç bir kademede kalorifer motoru çalışmıyor

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı ya butonda ya da kalorifer motorunda.
Aslında kaloriferin oradaki kabloları zaman zaman temassızlık yaparak bu sıkıntıya neden olduğunu hatırlıyorum. Oraları kurcalamakta fayda var bence Enginim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dugmeden sikinti cikacagini zannetmiyorum. Dugmenin arkasinda rezistans diye bir parca olur. Genelde icindeki zamazingolar patlayinca kalorifer motorunu sadece 4. Kademede calistirir. Sizinki hic calismiyor.

Kalorifer motoruna disaridan elektrik verin. Calismiyorsa motor, calisiyorsa tesisattir ;)

Çevrimdışı KorsanKedi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kalorifer rezistansına baktınız mı? Aracınız 1.3, 1.6 hangisi?

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;534211
Dugmeden sikinti cikacagini zannetmiyorum. Dugmenin arkasinda rezistans diye bir parca olur. Genelde icindeki zamazingolar patlayinca kalorifer motorunu sadece 4. Kademede calistirir. Sizinki hic calismiyor.

Kalorifer motoruna disaridan elektrik verin. Calismiyorsa motor, calisiyorsa tesisattir ;)

Doğukan kardeşim çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. Bugün sabah sökmeye başladım, önce ızgara vs. parçaları çıkardım sonra, rezistansın olduğu yer ile akünün arasında fazla pay olmadığından mecbur aküyü de söktüm ve her şey daha rahat oldu. Rezistans sağlam görünüyordu, temizledim taktım. Motor zaten normaldi. Herşeyi toparlayıp taktım ve mutlu son. Sıkıntısız çalışıyor şimdilik..

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/
arkadaşlar konu çözümlendi bilgi vermek istedim .sorduğum soru askıda kalmasn diye.

kalorifer motoru sıkışmış tamirci vidalarını söktü eliyele çevirdi wd 40 sıktı .şimdi süper çalışıyor .maliyeti 2.5 tl sabah seftesi

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haydi güle güle kullan o zaman.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!