škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ooof of kaza yaptık !!!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gün Servise gittim. Tamponu boyama işçilik takma sökme reflektör  vs vs derken 450 tl fiyat çıkardılar. Yanlız sıkı bir pazarlık sonucu 350 tl kadar düşürebildim..Çarpan kişiden, hem onun sigortasının patlamaması hemde bana tramer kaydı çıkmaması için 350 tl aldım.Ptesi götürüp bırakacağım salı akşamı verecekler.Sonucu burada paylaşacağım.Teşekkür ederim ilginiz için sağ olun

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;534267
Geçmiş olsun.
Samsun da  eskiden iyi iş yapan kaporta boyacılar vardı. Hala vardır inşallah.

Değiştirmeye gerek yok İyi bir boyacıya veya servise götürün. Tamponu söküp bozuk bölümleri  özel macun  ile doldurup   komple boyarlar. Tekrar  takıldığında eski halinden bir farkı kalmaz.  350- 600TL arasına maliyet çıkarabilirler.

Alıntı yapılan: ozimos;534972
Arkadaşlar bu gün Servise gittim. Tamponu boyama işçilik takma sökme reflektör  vs vs derken 450 tl fiyat çıkardılar. Yanlız sıkı bir pazarlık sonucu 350 tl kadar düşürebildim..Çarpan kişiden, hem onun sigortasının patlamaması hemde bana tramer kaydı çıkmaması için 350 tl aldım.Ptesi götürüp bırakacağım salı akşamı verecekler.Sonucu burada paylaşacağım.Teşekkür ederim ilginiz için sağ olun

Olması gereken işlemi  ve  fiyatı vermişler. Pazarlıkla zaten en alt limite düşürmüşsünüz. Komple boyanacağından  renk problemi olmaz.

Tavsiyem parayı  işlem bitmeden ve sonucu görmeden vermeyiniz.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba

Dün akşam kapımın önünde geçen yıl olduğu gibi yine park halindeyken bu seferde ön sol Kapıya çarpıp kaçmışlar. Böyle ahlaksızlık böyle aymazlık olamaz gerçekten. Ve tahmin edeceğiniz gibi yine ne bir telefon numarası nede başka bişi.

Sonuç olarak bugün yüce otoya gösterdim kapı değişmesi gerek dediler. Yaklaşık 2000 tl tutarmış. Dolayısıyla kasko delinmiş olacak. Insanlardaki bu karaktersizliği sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılar

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;535488
Arkadaşlar merhaba

Dün akşam kapımın önünde geçen yıl olduğu gibi yine park halindeyken bu seferde ön sol Kapıya çarpıp kaçmışlar. Böyle ahlaksızlık böyle aymazlık olamaz gerçekten. Ve tahmin edeceğiniz gibi yine ne bir telefon numarası nede başka bişi.

Sonuç olarak bugün yüce otoya gösterdim kapı değişmesi gerek dediler. Yaklaşık 2000 tl tutarmış. Dolayısıyla kasko delinmiş olacak. Insanlardaki bu karaktersizliği sizlerle paylaşmak istedim.

Saygılar
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;535488
Arkadaşlar merhaba

Saygılar

çok geçmiş olsun ya ne mide bulandırıcı insanlar var. Insanlık böyle mi olur. Keşke mobese falan Görüntüsü olsaydı

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir umudum var karşı Dükkan. İnşallah bişi buluruz eksik olma kardeş sağol

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, araç kamerası kullanmak şart

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, aracımın tamponu boyandı gayet güzel işçilik çıkardılar.Samsun asal skoda servisinde yaptırdım.Resimleri paylaşıyorum öncesi ve sonrası.Desteğiniz için sonsuz teşekkürler..

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşşallah hayırlı olsun.

bu arada benim karşı dükkanın kameralarıda fos çıktı. artık cepten yapılacak :(

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle