škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Kapanma

ELYASA · 52 · 16444

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha önce ki mesajımda yurt dışından parçalar geldiğini söylemiştim.

Bolero ve kontrol ünitesi değişti. Problemin ne zaman ortaya çıktığı belli olmadığı için şuan test ediyorum. Umarım sorun tekrar etmez ve aracıma mutlu bir şekilde binerim.

Ben bu süreçte çok fazla sıkıntı yaşadım (Skoda servisleri yüzünden) ve bu konuda aynı sorunu yaşayan arkadaşların aynı sıkıntıları yaşamaması için isteyene destek olabilirim.

Sormak istedikleriniz olursa özelden mesaj atarsanız uygun bir zamanda telefon ile görüşebiliriz.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;557893
Arkadaşlar daha önce ki mesajımda yurt dışından parçalar geldiğini söylemiştim.

Bolero ve kontrol ünitesi değişti. Problemin ne zaman ortaya çıktığı belli olmadığı için şuan test ediyorum. Umarım sorun tekrar etmez ve aracıma mutlu bir şekilde binerim.

Ben bu süreçte çok fazla sıkıntı yaşadım (Skoda servisleri yüzünden) ve bu konuda aynı sorunu yaşayan arkadaşların aynı sıkıntıları yaşamaması için isteyene destek olabilirim.

Sormak istedikleriniz olursa özelden mesaj atarsanız uygun bir zamanda telefon ile görüşebiliriz.

Özel mesaj attım.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar, eğer probleminiz hızlı çözülsün istiyorsanız kesin yüce oto ile iletişime geçin. Servisler sizi süründürmekten başka bir şey yapmıyor.
Aracımın sorununu bildirdiğimden beri servis 3 kez çağırıp 2 kez gereksiz işlemler yaptıktan sonra bir dene için daha çağırdı ben @ELYASA arkadaşın yardımı ile yüce'ye ulaştım ve daha fazla deneme istemediğimi kesin bir dille belirttim. Cumartesi multimedya ünitesi değişecek. Yüce ile sonuç alınıyor gerçekten.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;559022
Bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar, eğer probleminiz hızlı çözülsün istiyorsanız kesin yüce oto ile iletişime geçin. Servisler sizi süründürmekten başka bir şey yapmıyor.
Aracımın sorununu bildirdiğimden beri servis 3 kez çağırıp 2 kez gereksiz işlemler yaptıktan sonra bir dene için daha çağırdı ben @ELYASA arkadaşın yardımı ile yüce'ye ulaştım ve daha fazla deneme istemediğimi kesin bir dille belirttim. Cumartesi multimedya ünitesi değişecek. Yüce ile sonuç alınıyor gerçekten.

Değişim kararı çıkmasına sevindim. Değişimden sonra durumu bizimle paylaşırsın.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün ekran ve multimedia ünitesi garantiden değişti. Çakıroğlu servisinden hem ilgileirinden hem de bilgilerinden dolayı çok memnun kaldım. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. şimdilik bir kaç mp3  dinledim sorun yok gibi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;559509
Bugün ekran ve multimedia ünitesi garantiden değişti. Çakıroğlu servisinden hem ilgileirinden hem de bilgilerinden dolayı çok memnun kaldım. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. şimdilik bir kaç mp3  dinledim sorun yok gibi.

Geçmiş olsun. İnşallah tekrar sorun yaşamazsınız.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı lcetin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;559509
Merhaba cihaz değişiminden sonra sorun yaşadınız mı? Paylaşırsanız sevinirim. Hafta sonu ben de serviste idim aynı konu ile alakalı. Cihaza format attılar, deneyin dediler. Ancak 2 saat sonra bolero tekrar kapandı.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lcetin;561278
Merhaba cihaz değişiminden sonra sorun yaşadınız mı? Paylaşırsanız sevinirim. Hafta sonu ben de serviste idim aynı konu ile alakalı. Cihaza format attılar, deneyin dediler. Ancak 2 saat sonra bolero tekrar kapandı.

Hiçbir yazılımsal müdahale bu sorunu çözmüyor. Cihaz değişiminden sonra problem tamamen çözüldü. Zaten değişim için gelen parça ile eski parçanın kodları birbirinden farklı. Büyük ihtimalle fabrikanın bu durumdan haberi var ve şikayet edenleri düzgün üniteler ile değiştiriyor. Keşke bir geri çağırma yapıp tüm sorunlu üniteleri değiştirseler. Eminim piyasada bir sürü hiç mp3 dinlemediği ya da önemsemediği için bozuk bolero ile gezen sürücüler var.

Çevrimdışı lcetin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: peugeot206wrc;561306
Hiçbir yazılımsal müdahale bu sorunu çözmüyor. Cihaz değişiminden sonra problem tamamen çözüldü. Zaten değişim için gelen parça ile eski parçanın kodları birbirinden farklı. Büyük ihtimalle fabrikanın bu durumdan haberi var ve şikayet edenleri düzgün üniteler ile değiştiriyor. Keşke bir geri çağırma yapıp tüm sorunlu üniteleri değiştirseler. Eminim piyasada bir sürü hiç mp3 dinlemediği ya da önemsemediği için bozuk bolero ile gezen sürücüler var.
Teşekkür ederim. Sanırım servisi bu konuda sıkıştırmak gerekecek değişim için. Dediğiniz gibi keşke geri çağırıp arızalıların hepsini değiştirseler de bizler de servis yollarında git gel helak olmasak.

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu sorun gün geçtikçe can sıkmaya başladı sanki bu ara daha fazla kapanıp açılıyor gibi geliyor bana , 15000 km bakımı yaklaşıyor acaba şimdiden yüce otoya gidip sorunu anlatsam direk yeni ünite ieterlermi bakıma gidince üniteyi de değişirlermi ?

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
orjinal geri görüş kamerasında da sorun yaşadınız mı ? geri vitese geçtiğinizde kameranın göstermemesi... ve kontağı açtığınızda açılış logosunda takılıp kalması da oldu mu ?

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün Yüce Oto ile yaptığım görüşmede boleroda kapanma sorunun çözümü için Mart ayının ilk haftası yeni bir yazılım geleceğini ve servislerde yükleme yapılabileceğini söylendi

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;562402
Bugün Yüce Oto ile yaptığım görüşmede boleroda kapanma sorunun çözümü için Mart ayının ilk haftası yeni bir yazılım geleceğini ve servislerde yükleme yapılabileceğini söylendi

İnşallah dedikleri gibidir ancak ben problemin yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Eğer öyle olsa değişim yaptıkları ünitelerde de problem devam edersi. Bence problem ürümlerde kullanılan RAM modüllerinin bozuk olmasından kaynaklanmakta. Buffer olarak kullanılan Ram modüllerinde data bozuk sektöre denk geldiğinde cihaz kararsız hale geliyor ve kendini resetliyor. Aynı bozuk ram'i olan bir PC'nin sık sık mavi ekran verip resetlenmesi gibi.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sorun kesinlikle donanımsal o yüzden istedikleri kadar yazılım güncellemesi yapsınlar hikaye...
[MENTION=12344]peugeot206wrc[/MENTION]

senin sorun değişim sonrası çözüldü değil mi?

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende var.
SD kartta müzik dinlerken önce seste takılmalar oluyor sonra kapanıp açılıyor.