škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Kapanma

ELYASA · 52 · 16353

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar media (usb) dan müzik dinlerken bolero kapanıp açılıyor. Bununla karşılaşan oldu mu?

-- Style 2015

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;535579
Arkadaşlar media (usb) dan müzik dinlerken bolero kapanıp açılıyor. Bununla karşılaşan oldu mu?

-- Style 2015

Usb den 16gblik sandisk kullaniyorum en ufak problem olmadi

Media unitesinden 16gb microsd kart kullaniyorum problem yok

Mumkunse farkli bir usb takip deneyin ondada kapanip acilma yaparsa kesin problem var

Radio dinlerken kapanip acilma oluyormu ?

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapcep;535596
Usb den 16gblik sandisk kullaniyorum en ufak problem olmadi

Media unitesinden 16gb microsd kart kullaniyorum problem yok

Mumkunse farkli bir usb takip deneyin ondada kapanip acilma yaparsa kesin problem var

Radio dinlerken kapanip acilma oluyormu ?

Radio modunda sorun yok ama usb den müzik dinlerken yapıyor bu arada bende sandisk usb kullanıyorum yenide almadım 3 aydır aynı usb ama 1-2 gündür kapanıp tekrar açılıyor.

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de var sandisk sd kattan(8gb) müzik dinlerken önce seste takılmalar oluyor sonra bolero açılıp kapanıyor ( 1.4 TSİ Style 2015 )

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende dün ilk defa karşılaştım eşim şarj maksatlı usb kablosuyla telefonu bağlamıştı 5-10 dk  sonrasında kendiliğinden kapandı bolero. öncesinde olmamıştı böyle bir şey.

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapanma daha doğrusu açılmama bir kez bende de oldu ama araç uzun süre güneşte kalmıştı.Ses var görüntü yoktu sonra görüntü geldi dokunmatik çalışmadı 3-5 dk sonra tamamen normale döndü.Sıcaktan dedim üzerinde durmadım.Fakat usb takılı olduğu sürece usb bellek çok ısınıyor(sandisk usb3.0 16gb- 2015 optimal)

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;535579

-- Style 2015

bende yan sanayisi var  (ZENEc) o şekilde bir problem olmadı.

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
bendede ara sıra usb görmeme problemi oluyor çıkarıp takınca düzeliyor usb dendir dedik
farklı usb de henüz denemedim

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;535644
Aynı sorun bende de var sandisk sd kattan(8gb) müzik dinlerken önce seste takılmalar oluyor sonra bolero açılıp kapanıyor ( 1.4 TSİ Style 2015 )

aynen hocam önce ses kesik kesik oluyor sonra bolero kapanıyor 3-5 saniye içinde yeniden açılıyor

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arada farklı usb aldım denedim aynısı yine oldu müsait bir zamanda servise gidicem

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı problem bende de var. servis 45. haftada update ile cozulecegi bilgisini aktardı. Arıza kaydı olusturmanızda yarar var.
Saygılarımla.
BB

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemenche;535813
aynı problem bende de var. servis 45. haftada update ile cozulecegi bilgisini aktardı. Arıza kaydı olusturmanızda yarar var.
Saygılarımla.
BB

teşekkürler

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: art_SRY;535774
bendede ara sıra usb görmeme problemi oluyor çıkarıp takınca düzeliyor usb dendir dedik
farklı usb de henüz denemedim

aynı sorun bende de vardı. Farklı usb ler ile denedim. Araç stop ettikten sonra tekrar çalıştırdığımda usb yi görmüyor. Ama her zaman olmuyor bu durum. Nedenini bulamadım. SD kart kullanyorum şu anda. Sd kartta görmeme sorunu yok tavsiye ederim. Hemde ortalıkta usb de gözükmemiş oluyor.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sd kart akıyor gerçekten. 8 gb kartın içine 1000 den fazla şarkı sığıyor ve dosya dosya ayırabilıyosunuz. Ortalıkta usb bellek gibi şeyler de gozukmedıgı için de tercih edebilirsiniz :)

Çevrimdışı mustang-45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle