škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam Rüzgarlığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabiamız için bu rüzgarlıktan bulanvarmınetten yada başka bir yerden ben baya baktım bulamadım malum kış ayı geldi bayaiş görüyor bu rüzgarlıklar ?

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;535899
Arkadaşlar fabiamız için bu rüzgarlıktan bulanvarmınetten yada başka bir yerden ben baya baktım bulamadım malum kış ayı geldi bayaiş görüyor bu rüzgarlıklar ?

Sizce görüntüsü hoş olur mu bu zamana kadar hiç sıcak bakamadım cam rüzgarlığına :)

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;535899

türkiye de henüz bende bulamadım, yurtdışından alışveriş yaparsanız şu linke göz atın;

http://skodadop.com/fabia-iii/eksterer-fabia-iii/skoda-fabia-iii-deflektory-okon-heko-.html

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;535922
türkiye de henüz bende bulamadım, yurtdışından alışveriş yaparsanız şu linke göz atın;

http://skodadop.com/fabia-iii/eksterer-fabia-iii/skoda-fabia-iii-deflektory-okon-heko-.html

Ben de baktım ona ama güvenemedim alan varmı ki acaba

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;535919
Sizce görüntüsü hoş olur mu bu zamana kadar hiç sıcak bakamadım cam rüzgarlığına :)

Bence cok iyi olur olucak ben önceki arabalarımdan hep aldım görüntüsü dışında güzel yanlarıda var yagmurda işe yarıyor

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;535923
Ben de baktım ona ama güvenemedim alan varmı ki acaba

ben buradan fabia ııı arabama 5-6 parça aksesuar aldım herhangibir sıkıntı yok güvenilir bir mağaza.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;535937
ben buradan fabia ııı arabama 5-6 parça aksesuar aldım herhangibir sıkıntı yok güvenilir bir mağaza.

Ödeme ? Kargo gelme süreci nasıl oluyor çünkü baktım fiyat tl cinsinden yazmıyor ?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;535944
Ödeme ? Kargo gelme süreci nasıl oluyor çünkü baktım fiyat tl cinsinden yazmıyor ?

ödeme kredi kartı ile dolara cevirerek kesiyor sizde sepete ekleyeceğiniz ürünleri cek para biriminden tl ye cevirebilirsiniz döviz sayfalarından, gönderi ücreti ağırlığa vs. göre otomatik olarak ekleniyor ve 3 hafta gibi bir zaman diliminde ulaşıyor bazen daha erken de  gelebilir.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;536045
ödeme kredi kartı ile dolara cevirerek kesiyor sizde sepete ekleyeceğiniz ürünleri cek para biriminden tl ye cevirebilirsiniz döviz sayfalarından, gönderi ücreti ağırlığa vs. göre otomatik olarak ekleniyor ve 3 hafta gibi bir zaman diliminde ulaşıyor bazen daha erken de  gelebilir.

Teşekkürler deneyelim bakalım

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her aracımda muhakkak kullanırım. Hem yağmur için hem cam açıkken rüzgar sesini kesmesi bakımından çok iyi. Muhakkak orijinal ürün alın. Diğer ürünler çok uyduruk. Yetkili servislerde orijinal parça yok mu? SuperB için vardı ben aldım.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;536193
Her aracımda muhakkak kullanırım. Hem yağmur için hem cam açıkken rüzgar sesini kesmesi bakımından çok iyi. Muhakkak orijinal ürün alın. Diğer ürünler çok uyduruk. Yetkili servislerde orijinal parça yok mu? SuperB için vardı ben aldım.

araba yeni olduğu için servislerde şimdilik yok ilerleyen zamanlarda gelebili.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sipariş verdim gelince resmi paylaşırım takriben iki hafta sürüyormuş gelmesi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;536470
Sipariş verdim gelince resmi paylaşırım takriben iki hafta sürüyormuş gelmesi

kaç para tuttu?

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;536509
kaç para tuttu?

Normale görebiraz tuzlu 190 a mal oldu tabiki yarısı kargo fiyatı

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;536708
Normale görebiraz tuzlu 190 a mal oldu tabiki yarısı kargo fiyatı

Ürünler geldikten sonra resmini ekleyebilirseniz sevinirim. Hayal ettiğim şekilde görünüyorsa bende almak istiyorum :)