škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia alaşım jant

trolley · 54 · 16968

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;539859
Arkadaşlar tse belgeli iki yıl garantili tüv onaylı replika jantlar hakkında bilginiz var mı.bunlar güvenilir midir...orjinal janta iki kat para vermeye değer mi görüşlerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hocam araba için tabi ki orijinal olan şeyler iyidir. Ancak bir aksesuar olan kendisi sanayiden çıkmış jantın güvenilirliğini sorgulamak lazım mı bilemiyorum. Benim başıma gelen en kötü şey replika jantla aldığım bir aracın (en kötüsünden Çin malı) lastiklerden sürekli hava kaçırmasıydı. Haftaya bir hava basıyordum. Lastiğin birisi diğerlerinden daha fazla hava kaçırdığından rahatsız ediyordu. Bu forumda orijinal jantlarla da hava sorunu yaşayan bir çok arkadaş var. lastik Hava Basıncı 1 Ayda Bu kadar Düşer mi şeklinde konu bile var..

Orijinal diye kafayı takmayı pek de doğru bulmuyorum ama çok kötüsünü de almamak lazım. Ya da benim gibi kapakla binmeye devam:)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;540076
Hocam araba için tabi ki orijinal olan şeyler iyidir. Ancak bir aksesuar olan kendisi sanayiden çıkmış jantın güvenilirliğini sorgulamak lazım mı bilemiyorum. Benim başıma gelen en kötü şey replika jantla aldığım bir aracın (en kötüsünden Çin malı) lastiklerden sürekli hava kaçırmasıydı. Haftaya bir hava basıyordum. Lastiğin birisi diğerlerinden daha fazla hava kaçırdığından rahatsız ediyordu. Bu forumda orijinal jantlarla da hava sorunu yaşayan bir çok arkadaş var. lastik Hava Basıncı 1 Ayda Bu kadar Düşer mi şeklinde konu bile var..

Orijinal diye kafayı takmayı pek de doğru bulmuyorum ama çok kötüsünü de almamak lazım. Ya da benim gibi kapakla binmeye devam:)

En iyisi kapak hocam jant arayışıma ara verdim uygun Bi park sensor olursa park sensoru düşünüyorum uygun orjinal jant denk gelirse düşünürüm.replikalarda illaki ufak tefek kalitesizlikler ve sıkıntılar oluyor araba 4 teker üzerinde gidiyor 800 e replika alacağıma 1000-1100 liraya orjinal jantlar bulunabiliyor ama o kadar para vermek istemiyorum şu an :) teşekkür ederim paylaşımınız için

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapak şık duruyor ya çelik jant falan o kadar para verip sonunda arabayı aynı fiyata satmak istemiyorum :) çokta kötü durmuyo zaten kapaklar ben seviyorum arabaya sempatiklik katıyo :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fabia style in orijinal jant larının madein türkiye olduğunu biliyormusunuz büyük bi ihtimal cms yapıyor

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;540231
arkadaşlar fabia style in orijinal jant larının madein türkiye olduğunu biliyormusunuz büyük bi ihtimal cms yapıyor

Bunu bilmiyorduk hocam teşekkür ederiz.benim zaten turk malı şeylere alerjim yok guvensiz değilim ne olduğu belirsiz çin malı jantlardan çok daha kalitelidir.hayırlısı bakalım orijinal uygun fiyatlı jant dışında pek düşünmüyorum almayı

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Halen kullandığım, kullanmaktan zevk aldığım jant ve lastikler parasal kriz nedeniyle satılıktır...jantlarda göze batmayan çizikler vardır, lastikler 2015 ocak ayında alındı, 1 adetinde konforu, kullanımı, güvenliği tehdit etmez nitelikte küçük bir tamir vardır,
 orijinal skoda logolu jant orta göbekleri ve skoda logolu sibop kapakları sadece bu forum içindir,fiyatta buraya özel indirim yapılacaktır.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-16-bbs-abt-jant-lastik-takimi-199474893/detay/
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Kormetal jantların içerisinde çok güzel olanları gördüm. Maalesef 5x100 seçeneği problemli ve 4 lastik daha almayı düşünmediğimden 16 jantı sevsem de heveslenmedim.

Daha önce de paylaşılan orijinal interlagos olduğunu iddia eden bir satıcının linki var tekrar paylaşayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-15-5x100-arc-1230-interlagoss-227264387/detay

Takılmış hali de Mehmet Niyazi hocanın arabası:
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31987&page=4

Not: Cms ye bakmak aklıma gelmemişti. Paylaşımdan dolayı Yasin Erdem 'e teşekkürler.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar jantlara dipart boya uygulaması yaptım sizce nasıl oldu?

« Son Düzenleme: 10 Aralık 2015, 20:17:03 Gönderen: mehmetniyazi61 »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam tek kelime ile harika olmuş ben orijinal siyah jantı sandım ilk görüşte çok çok güzel olmuş

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;546838
Hocam tek kelime ile harika olmuş ben orijinal siyah jantı sandım ilk görüşte çok çok güzel olmuş

hocam teşekkürler beğenmenize sevindim, yazlıkları takmak için bende sabırsızlanmaya başladım resmen.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;546840
hocam teşekkürler beğenmenize sevindim, yazlıkları takmak için bende sabırsızlanmaya başladım resmen.

Hadi bakalım inşallah arabanın üzerinde de goruruz yaz gelince :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel çalışma, elinize sağlık.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...