škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Siparişi Verdik - 1.2 TSI DSG 110 PS

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerhal61;536664
Sakaryadan otokurdan siparis ettik.

Ankarada ismi lazim degil bir yetkili satici firma, akusu bitmis araclara showroomda simdi bisey yapamayiz diyerek suratiniza bakmiyor. Hatta daha ileri gidip neyine bakicaktiniz ben cevaplayim dedi, ben de gostergeler ses sitemi vs deyince zaten ses sistemi kapatiliyo goremezsiniz dedi.

Saka gibi degil mi?

bu yüzden ankaradan sipariş vermedik yeni aracı. aynı tas aynı hamam gidiyorlar değişen birşey yok. merak ediyorum And ve Efe den burayı takip eden şikayetleri okuyan bir Allahın kulu yok sanırım

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;536665
bu yüzden ankaradan sipariş vermedik yeni aracı. aynı tas aynı hamam gidiyorlar değişen birşey yok. merak ediyorum And ve Efe den burayı takip eden şikayetleri okuyan bir Allahın kulu yok sanırım
Siz nerden verdiniz? Hangi model donanimdi?

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerhal61;536683
Siz nerden verdiniz? Hangi model donanimdi?

samsun bayisinde superb siparişi bekliyor. colombusta sıkıntı çıktı çözerlerse sipariş geçilecek çözemezlerse ya 2016 ya kalacak yada başka markalara bakacağım

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerhal61;536664
Sakaryadan otokurdan siparis ettik.

Ankarada ismi lazim degil bir yetkili satici firma, akusu bitmis araclara showroomda simdi bisey yapamayiz diyerek suratiniza bakmiyor. Hatta daha ileri gidip neyine bakicaktiniz ben cevaplayim dedi, ben de gostergeler ses sitemi vs deyince zaten ses sistemi kapatiliyo goremezsiniz dedi.

Saka gibi degil mi?

Ne yazık ki "Şaka gibi" değil. Ülkemizde buna ticaret, o işi yapan heriflere ise tüccar deniyor maalesef.. Müşteriye bir "Buyrun" demekten aciz olanlarını bile görüyoruz. Acı ama Türkiye'mizin gerçeği bu..
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 12:07:48 Gönderen: Toygar »

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;536687
Ne yazık ki "Şaka gibi" değil. Ülkemizde buna ticaret, o işi yapan heriflere ise tüccar deniyor maalesef.. Müşteriyr bir "Buyrun" demekten aciz olanlarını bile görüyoruz. Acı ama Türkiye'mizin gerçeği bu..

o yüzden 500-1000 lira fazla olsun ama ilgi güleryüz gösterilen yerden alayım mantığındayım

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;536688
o yüzden 500-1000 lira fazla olsun ama ilgi güleryüz gösterilen yerden alayım mantığındayım
Evet bu anlamda sakarya bayisi oldukca iyiydi. Akliniza gelmeyecek seyleri bile acikliyorlar, odeme planlari, opsiyonlarin kaca maloldugu, hangi kombinasyonun daha uygun olabilecegi gibi... hatta test surusunde de hic bilmiyormuscasina anlattilar.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;536688

Aynen :ok:

Ben de işi inada bindirip, evime 100 metre mesafedeki bayiyi defterden silip başka bir bayiye gitmiştim.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nerhal61;536690
Evet bu anlamda sakarya bayisi oldukca iyiydi. Akliniza gelmeyecek seyleri bile acikliyorlar, odeme planlari, opsiyonlarin kaca maloldugu, hangi kombinasyonun daha uygun olabilecegi gibi... hatta test surusunde de hic bilmiyormuscasina anlattilar.

ben aracı test edemedim bayramda gidebildik ve satışta bir kişi vardı. biz opsiyonları konuşurken business gri ve metal gri iki superb vardı babam metal griye bakarken bu benzinli heralde dizel olsa alırdım dedi. satış danışmanı bayanda amca o dizel deyince gülüştük. business ve ay beyazı arasında kaldık tercih ay beyazı oldu. bayidende haber çıkmadı hafta içi arayım tekrar ne olacaksa olsun baya vakit kaybettik

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ote yandan koca turkiyede dsg 1.2 style sadece 3 tane 2. El arac var.

51 bin 54 bin ve 56 bin...

Bu fiyatlara ikinci ele girilir mi.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polo ya göre çok doğru bir tercih, şuan fabia, herşeyi geçtim tasarım olarak b sınıfının en iyisi. Belki i20 yi de katabilirim. Ayrıca özel bir araç olacak fotoğraf bekliyoruz :) hayırlı olsun

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aklima takildi. Hani tanitimlarda torpido ya buyuk pet sise sigiyor ya, torpidoda sogutma var mi style donanimda?

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir tercih yapmışsınız şimdiden kazasız belasız güle güle kullanın, hayırlı olsun. O rengi kapalı bir otoparkta görmüştüm, yanından geçerken eşime gösterip rengin güneş almayan karanlık bir ortamda bile ne kadar güzel göründüğünü konuştuğumuzu çok net hatırlıyorum... :)

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
Alıntı yapılan: nerhal61;537660
Fabia dan vazgectik arkadaşlar. Başka bahara artik...

neden acaba?
sipariş vermemişmiydiniz ?