škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Tutamaç Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;550404
konuyu hortlattığım için özür dilerim ancak 2 aydır resmen yolunu gözlediğim parça maalesef gelmedi. evde kargaburnu yoktu 2 ay önce gittim kargaburnu bile aldım. koruma süresi dolmasına 2 gün kala siparişi iptal ettim inşallah 2.5 dolarım güme gitmez ufak bir para ancak ürünün gelmemesi beni yeterince üzdü. bu ürünü temin edebileceğim başka kesin bir yolu yok mu?

Satıcı ile iletişime geçseydiniz keşke, kargo takip numarasından durumunu görmeniz mümkündü. Hatta ülkemizdeki gibi olmayan bu satış işlemleri öyle bir haldeki kargo kaynaklı bir sıkıntıda geç ulaşan ürünü siz iptal dahi etseniz size getiriyorlar genelde karşıdaki satıcı ürünü geri talep etmiyor. Bir çok kez bu durumu yaşadım ve tekrar satın alma işlemi ile ücreti gönderdim.

Unutmayın kargo takip numarasından http://www.17track.net/ sitesi üzerinden Türkiye ye girince PTT kargodan takibi mümkün.

Türkiye de maalesef başka yerde bulunmuyor.

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pehlivan_m;550431
Satıcı ile iletişime geçseydiniz keşke, kargo takip numarasından durumunu görmeniz mümkündü. Hatta ülkemizdeki gibi olmayan bu satış işlemleri öyle bir haldeki kargo kaynaklı bir sıkıntıda geç ulaşan ürünü siz iptal dahi etseniz size getiriyorlar genelde karşıdaki satıcı ürünü geri talep etmiyor. Bir çok kez bu durumu yaşadım ve tekrar satın alma işlemi ile ücreti gönderdim.

Unutmayın kargo takip numarasından http://www.17track.net/ sitesi üzerinden Türkiye ye girince PTT kargodan takibi mümkün.

Türkiye de maalesef başka yerde bulunmuyor.

satıcı ile iletişime geçtim siparişi verdikten 1 hafta sonda kargoya vermiş ancak sonrası meçhul nerelerde kayboldu benim kargo emin değilim. napalım sağlık olsun kısmet değilmiş:uve:

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;550443
satıcı ile iletişime geçtim siparişi verdikten 1 hafta sonda kargoya vermiş ancak sonrası meçhul nerelerde kayboldu benim kargo emin değilim. napalım sağlık olsun kısmet değilmiş:uve:

eninde sonunda gelir bugüne kadar aliexpress'te çoğu telefon parçası olmak üzere 20'den fazla sipariş verdim. hiç bir tanesi gelmemezlik etmedi. Sadece bir iki tanesi gereğinden fazla geç geldi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelmeme durumu nadir olsa da olabilecek birşeydir, özellikle sizin gibi takip numarası olmayan ürünlerde. Bu zamana kadar 25-30 siparişim oldu aliexpress ve ebay'den; 2 takip numarasız ürünüm gelmedi, satıcılar parayı iade etti. Buna karşılık bir ürün 70. gün civarınsa gelmişti. Şu an bir ürünüm takip numarası olmasına rağmen ve 62 gün olmasına rağmen hala gelmedi.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konuyu 2.kez hortlatıyorum özür dilerim.
daha önce de yazmıştım  armrest damper denen parçayı aliexpresten sipariş etmiştim ve parça  gelmemişti. 2 ay dolunca iptal edip başka kullanıcıdan sipariş verdim ve  birer ay arayla ikisi de geldi :D :D
aracıma uyguladım. bazı  aşamalarda zorlansam da sıkıntısız 4 tutamaca da taktım parçayı ve çok  hoşuma gitti her arabaya bindiğimde bunları tutup sırıtıyorum :D bu  paylaşımı yapanlara teşekkürü borç bilirim.

asıl konuya geleyim.  elimde fazladan 4 parça var.gerçekten ihtiyacı olan, arabasına  uygulamayı düşünen birisine yollayabilirim. herhangi bir ücret talep  etmiyorum kargo parasını karşılasın yeterli :) birisi adresini mesaj  atarsa yollarım

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;556300
konuyu 2.kez hortlatıyorum özür dilerim.
daha önce de yazmıştım  armrest damper denen parçayı aliexpresten sipariş etmiştim ve parça  gelmemişti. 2 ay dolunca iptal edip başka kullanıcıdan sipariş verdim ve  birer ay arayla ikisi de geldi :D :D
aracıma uyguladım. bazı  aşamalarda zorlansam da sıkıntısız 4 tutamaca da taktım parçayı ve çok  hoşuma gitti her arabaya bindiğimde bunları tutup sırıtıyorum :D bu  paylaşımı yapanlara teşekkürü borç bilirim.

asıl konuya geleyim.  elimde fazladan 4 parça var.gerçekten ihtiyacı olan, arabasına  uygulamayı düşünen birisine yollayabilirim. herhangi bir ücret talep  etmiyorum kargo parasını karşılasın yeterli :) birisi adresini mesaj  atarsa yollarım

Ustad ozeldende mesaj attim tutamaclarina talibim

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
parçayı ilk olarak ozyy23711 istedi ve ona söz verdiğimden bugün ona kargoladım. ilginiz için herkese teşekkür ederim