škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Parkederken biri deydirmiş bu çizik nası kapanır ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Canerrp

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akşam arabayı park ettim sabah arka tamponda böyle bi çizik dikkatimi çekti.Bunu nası kapatabilirim ?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vernık boyada yırtık mevcut gıbı gorunuyor. istersen hıc okunma cevresını temızle. istersen lokal olarak boya. ama en temızı kısmı polisaj ve lokal boya

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
boşver gitsin, ben enson arkadan çarpanın izine ellemedim elledikçe daha yaklaşıyorlar gibime geliyor, hee ellemedim fakat her görüşümde sövüyorum.

önemli not bizim beyaz boyaların üzerinde ekstra vernik var

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gördüğüm kadarıyla bir noktada hafifi göçük var. Eğer boya bakım işinden biraz anlıyorsanız, ince aşındırıcı ile (Menzerna po85 ve ya Meguiars m82) yeri temizleyebilirsiniz.
Ben yerinizde olsam boya yaptırmam, az bir miktar orjinal boya tedarik eder, elle ince nokta rötüş yaparım ve öyle bırakırım. Zamanınız varsa, rötüş boya güzelce kuruyunca, 2-3 defa yerini yine m82 ile temizleyin.

!! Ancak dikkat, tampon plastik olduğu için, çok işlem yapıp yapıp ısıtmaya gelmez, boya atma ihtimali çok yüksek.

Çevrimdışı Wings

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hiç dokunulmasa daha iyi olur...yapacaksınız inşallah olmaz ama ilerde yine sıkıntılar olacak canınız sıkılacak,tampon bu adı üstünde..