škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı açıp kapatırken yapılması gerekenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;538429
bak aklıma geldi. vakti zamanında takıldığım bi manitam vardı. bir gün arabaya binicez açtık kapıları sıkıntı yok. ben binince arabaya yaylı araba tabi kaldırımla arasında zaten 1cm varmış oturdu kapı hatun da angut zaten çekmeye çalıştı kapıyı gıcırt sesini duyunca bıraktı, dehşet dolu bir ifadeyle suratıma baktı. bende büyük bir centilmenlikle dur ben iniyim öyle kapatırsın kapıyı demiş ve inmiştim.. sonrasında aldım tabiki karşılığını orası ayrı :D

bir gün de bi kızla buluşmaya inşaat doblosuyla gitmiştim. kız arabaya girince bu ne böyle diye trip atar atmaz orta şeritte olmayan abs ile asıldım frene açtım kapıyı ''babaaaan evinde ferrariye biniyoduuuz zanki'' diyerek kızı arabadan indirdim. sanırım o ilki kadar güzel değildi ondan öyle oldu.

bi tanesinde de kış günü yerde kar var. kızla yeni tanışıyoruz arabaya binmeden önce arabaya oturdu ayakları dışarda. ayaklarındaki karı silkeledi öyle bindi arabaya. az kalsın aşık oluyodum kıza. uzunca bi süre bu hareketin etkisinde kalarak ilişki yürüttüm kızla. ama yarı polonyalıydı hatun ondan bu kadar inceydi sanırım. bizim kezoların bi tanesinde fabrika çıkışı böyle şeyler görmedim. hep sonradan öğretmeye çalıştım.

hey gidi eski günler. çenem açıldı. toz tutmuş kara kaplı defterin içinde daha neler vaaar neler. arada sırada okuyup yeni nesillere okutmak lazım bunları :D
Reyiz döktürmüşsün:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;538429
...kızla yeni tanışıyoruz arabaya binmeden önce arabaya oturdu ayakları dışarda. ayaklarındaki karı silkeledi öyle bindi arabaya...
İdeal kadınmış ya la!:rm::++:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;538439
İdeal kadınmış ya la!:rm::++:

Baya baya tav olmustum bu hallerine. Avrupa mal bi farkli oluyo. Sayinle vw arasindaki fark gibin :)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=49SLoiY4HLk

[YOUTUBE]49SLoiY4HLk[/YOUTUBE]
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2015, 05:48:17 Gönderen: ilkerA5 »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;538456
[YOUTUBE]=49SLoiY4HLk[/YOUTUBE]
İlker tam olarak linki yapıştır sonra düzenleyelim.
Düzelteyim derken iyice karmaşıklaştı olay.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;538481
İlker tam olarak linki yapıştır sonra düzenleyelim.
Düzelteyim derken iyice karmaşıklaştı olay.:D

Bir türlü ekleyemedim youtube videosunu. forumun youtube eklentisi sıkıntılı sanırım bir el atarsanız iyi olur. :)

Birde Rapid kategorisinde reklam yapanlar olmuş. Kelime filtreleme kısmına o siteyi ekleyin, reklamını yapamazlar bir daha.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;538514
Bir türlü ekleyemedim youtube videosunu. forumun youtube eklentisi sıkıntılı sanırım bir el atarsanız iyi olur. :)

Birde Rapid kategorisinde reklam yapanlar olmuş. Kelime filtreleme kısmına o siteyi ekleyin, reklamını yapamazlar bir daha.
Videoyu düzelttim.:wnk:

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
bu yaz tatile giderken Afyon Özdilekte mola verdim. Engelli olduğum için aracımı engelli otoparkına koydum ve araçtan bir süre inmedim. Tam yanıma bir araç gelip parketti, engelli otoparkına herhangi bir görünen engeli/plaka kartı vs olmayan birisi. yolcu arkadaş kapıyı öyle bir açtı ki benim kapıya vurunca irkildim. camı açıp napıyorsun sen, arabada sürücüyü görüp bir pardon bile demiyorsunuz diyene kadar ikinci kez aynısı oldu. Öküzgillerden olan vatandaşa napıyorsun, burası engelli otoparkı vs vs demeye fırsat bulamadan kayboldu gitti. araçtan inip kapıya baktım yan şerit korumalar iyiki varmış dedim. alışveriş yapıp dönerken yine gördüm aynı öküz ailesini yine kapıyı vurdular ben uzaktan ne yapıyorsunuz lan arabaya binmeyi mi bilmiyorsunuz diyene kadar basıp defoldular. içimde bir uhde kaldı sövemedim yüzlerine diye.