škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yan aynadaki kör nokta!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kör nokta meselesi bu aracın handikapı.. Ben baya açık kullanıyorum aynaları. Şu beş liralık yuvarlak kör nokta aynalarından aldım ama takmaya pek elim varmadı...

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eski aracımın aynaları çift açılıydı vegayet de kullanışlıydı. Aracın herşeyi güzel ama aynalar omamış. Adlında söküp takarken kırmaktan çekinmesem sipariş etmeyi düşünüyorum...

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;544674
Arkadaşlar kör nokta sorunu için yabancı bir forumda gördüğüm bu ürünü sizinle de paylaşmak istedim.

http://www.amazon.co.uk/Mirror-Driver-Octavia-2013-Now-2009-Now/dp/B00T76KN5U

http://www.amazon.co.uk/Mirror-Passanger-Octavia-2013-Now-2009-Now/dp/B00T76KOH2

bu aynayı taktığınızdada karartma özelliğini kullanamayacaksınız

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen.aynaı sonuna optıklı camkoymadıklarıiçin sıkıntı. gecen servıse paylaştım sıkıntıyı bana dedıklerı sey hocam yan aynanaın sadece ayna kısmı 900 tl. ısıtmalı ve karartmalı oldugu için optık cam cok pahalıya patlar ekonomi için yapmamıslar dıye bır cevap verdı mantıklı da geldı ama bu sorun olusmasını engellemıyor. işin kotu tarafı cok dusuk duzey araclarda olmayan bu sorunun vw araclarında olması can sıkıcı

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;544709
bu aynayı taktığınızdada karartma özelliğini kullanamayacaksınız

Bildiğim kadarıyla yan aynalarda karartma özelliği yok. Sadece ısıtma özelliği olması lazım. VW grubu araçların yan aynaları mavi renkli camdan yapıldığından karartılmış gibi görünür. Tabi bu paylaştığım ürünün cam rengi nasıldır bilemiyorum.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;544765
Bildiğim kadarıyla yan aynalarda karartma özelliği yok. Sadece ısıtma özelliği olması lazım. VW grubu araçların yan aynaları mavi renkli camdan yapıldığından karartılmış gibi görünür. Tabi bu paylaştığım ürünün cam rengi nasıldır bilemiyorum.

Yanlış biliyorsunuz. Yan aynalarda da karartma özelliği bulunmakta :) Gündüz normal ayna, gece arkada araba yoksa normal ayna, arkaya araba yaklaşınca mavileşiyor aynalar...

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Belki de benim camlar filmli olduğu için dikkatimi çekmedi...