škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Süper B Active

Geceyry · 97 · 25075

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selomax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hadekamfb;570968
arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydır active sahibiyim isteyen olursa e mail adresine foto gönderebilirim
Arkadaşlar bende rapid elegans tdı dsg var. Arabayı satıp superb active almayı düşünüyorum. Ek donanım olarak hız sabitleyi+katlanır ayna+bolero+Direksiyon bluetoot+ısıtmalı cam suyu düşünüyorum. Sperb özellik olarak çok iyi. 2015 mart ayında rapidin elegansını aldım. Rapidin fullü superb nin activesine yetişemiyor. Jant ebadı olarak 16 söyleyip değiştirmek mi yoksa direk 17 sipariş vermek mi mantıklı. 16 inç kış lastiğim var. Gelen jantları ona takmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571024
Arkadaşlar bende rapid elegans tdı dsg var. Arabayı satıp superb active almayı düşünüyorum. Ek donanım olarak hız sabitleyi+katlanır ayna+bolero+Direksiyon bluetoot+ısıtmalı cam suyu düşünüyorum. Sperb özellik olarak çok iyi. 2015 mart ayında rapidin elegansını aldım. Rapidin fullü superb nin activesine yetişemiyor. Jant ebadı olarak 16 söyleyip değiştirmek mi yoksa direk 17 sipariş vermek mi mantıklı. 16 inç kış lastiğim var. Gelen jantları ona takmayı düşünüyorum.
Ben 17 siparis verdim ama bu aracin kesinlikle hakki en az 18. Araciniz gelince uzerindekileri kislik yapip 18inc audi janti almani tavsiye ederim.  Ama kesinlikle iyi bir lastikle alin

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571024
Janti arabayı sipariş verirken alın18" alma imkanı varsa 18" alın  

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayilerde dizel-otomatik active donanımlı araç var mı arkadaşlar?

Çevrimdışı Selomax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;571153
Donanım olarak activenin dsg şanzımanı yok.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;571153

Dizel dsg active var fiyatı 98,400 skoda sitesinde yazıyor

Çevrimdışı Selomax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Selomax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bildiğiniz üzere zenon far 4400 tl. bu farı dışarıdan taktırabiliyor muyuz. ve opsiyon olarak ekletmek akıl karı mı

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar active donanıma opsiyon olarak hız sabitleme+katlanır ayna+bolero+bluetooth+17 stratos jant siparişimi iptal edeceğim ilgilenen arkadaşlar var mı araç boşalınca opsiyonlatsın. Araç mayıs son hafta teslim

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571422
arkadaşlar bildiğiniz üzere zenon far 4400 tl. bu farı dışarıdan taktırabiliyor muyuz. ve opsiyon olarak ekletmek akıl karı mı

Dışarıdan taktırırsınız ama daha pahalıya çıkar. illa istiyorsanız alırken ekletin

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;571569
Arkadaşlar active donanıma opsiyon olarak hız sabitleme+katlanır ayna+bolero+bluetooth+17 stratos jant siparişimi iptal edeceğim ilgilenen arkadaşlar var mı araç boşalınca opsiyonlatsın. Araç mayıs son hafta teslim

Hayırdır neden iptal ettiniz?

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levogrande;571602
Hayırdır neden iptal ettiniz?
Baska bir sehirde baska bi arac buldum hazirda bi xenon sunroof adaptif cruise ve koltuk isitmali onu almayi dusunuyoruz.  Henuz siparisi iptal etmedik ama yine de isteyen olur mu diye sormak istedim

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi