škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Süper B Active

Geceyry · 97 · 25780

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: striker02;556313
slm herkese ben de foruma yeni üye oldum. Toyota Corolla 2013 manuel kullanıcısıyım ve skoda superb 1.4 active almayı düşünüyorum . tek çekincem 1.4 tsi nin 1375 kiloluk araçta sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı. 1.4 active de performans nasıl ?

Alıntı yapılan: striker02;556314
arka koltuklar için klima kısmı active paketinde var mı ?

Önce bir forum krallarını okuyup, kendinizi Tanışma alt forumunda tanıtsaydınız...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: striker02;556314
arka koltuklar için klima kısmı active paketinde var mı ?

slm herkese ben de foruma yeni üye oldum. Toyota Corolla 2013 manuel kullanıcısıyım ve skoda superb 1.4 active almayı düşünüyorum . tek çekincem 1.4 tsi nin 1375 kiloluk araçta sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı. 1.4 active de performans nasıl ?

merhaba arka tarafta havalandırma bölümü mevcut ancak bağımsız değil, performansı gayet yeterli çünkü aracın boyutlarına göre ağırlığı çok fazla değil.

Çevrimdışı gokhan4u

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aracı yeni aldım aracta motor koruma kapağı yok. Active pakette bulunmuyormu acaba? D segment bir araçta böyle bir maliyetten kaçınma ilginç

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
slm herkese ben de foruma yeni üye oldum. Toyota Corolla  2013 manuel kullanıcısıyım ve skoda superb 1.4 active almayı düşünüyorum . tek çekincem 1.4 tsi nin 1375 kiloluk araçta sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı. 1.4 active de performans nasıl ?
Corolladan sonra 1.4tsi uçak gibi gelecektir.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Active donanım DSG seçeneği ile baya cezbedici görünüyor. Kampanya zamanı iyi bir indirimle tam f/p aracı olabilir.

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba birseyi sormak istiyorum active arac sahibi arkadaslar aracinizda calistirma nasil bildigimiz sustali anahtarla mi yoksa dugmeli mi 2016 modellerde style pakette anahtarsiz giris ve calistirma sistemi kaldirildi yani bu modellerde calistirma olayi anahtarla mi olucak yoksa sadece giris mi kaldirildi bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim, tesekkurler...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cncskn52;557504
Merhaba birseyi sormak istiyorum active arac sahibi arkadaslar aracinizda calistirma nasil bildigimiz sustali anahtarla mi yoksa dugmeli mi 2016 modellerde style pakette anahtarsiz giris ve calistirma sistemi kaldirildi yani bu modellerde calistirma olayi anahtarla mi olucak yoksa sadece giris mi kaldirildi bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim, tesekkurler...
Active araçlarda normal anahtarlı giriş vardır ve onunla calistirirsiniz.

Çevrimdışı szaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda sevdamdan skoda türkiyenin aptalca uygulaması yüzünden vazgeçmek zorunda kaldım. kendi aracımı değiştirmek istediğimden 3 alternatifimden birisi superb di. gel gelelim ellerinde 1.4 active yokmuş siparişle geliyormuş ellerinde sadece dizel varmış satıcı arkadaşı siz iyimisiniz en alınabilecek benzinli niye yok dedim boynunu büktü. biri lütfen bana bunun mantığını açıklar mı? yılda 10.000 km bile yapmayım benzinli d sınıfı almak isteyen tek ben değilimdir herhalde. bu nasıl aptalca satış politikası?

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: szaydin;559557
skoda sevdamdan skoda türkiyenin aptalca uygulaması yüzünden vazgeçmek zorunda kaldım. kendi aracımı değiştirmek istediğimden 3 alternatifimden birisi superb di. gel gelelim ellerinde 1.4 active yokmuş siparişle geliyormuş ellerinde sadece dizel varmış satıcı arkadaşı siz iyimisiniz en alınabilecek benzinli niye yok dedim boynunu büktü. biri lütfen bana bunun mantığını açıklar mı? yılda 10.000 km bile yapmayım benzinli d sınıfı almak isteyen tek ben değilimdir herhalde. bu nasıl aptalca satış politikası?
Türkiye genelindeki tüm bayileri arayin  tek bayiye bağlı kalmayın. bayii kalirsaniz istediginiz aracı zor bulunur

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Active kullanan arkadaşlar araçları için fotoğraflı ve mümkünse videolu bir inceleme yaparlarsa almayı düşünenlere çok yardımcı olurlar.

Çevrimdışı delvirina

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar.... Bende super almayı düşünenlerdenim... Nette foto yok doğru dürüst.. Alan arkadaşlar yardımcı olup, gönderirlerse çok makbule geçer...

Kazasız, belasız günler dilerim..

Syg.

Çevrimdışı D.özer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar.Bende Superb active almaya karar verdim. Kaporasını yatırdım.Mayıs 2.haftada gelecek.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D.özer;570888
Merhabalar arkadaşlar.Bende Superb active almaya karar verdim. Kaporasını yatırdım.Mayıs 2.haftada gelecek.

güzel karar. hayırlı olsun şimdiden. aramıza hoşgeldiniz

Çevrimdışı hadekamfb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydır active sahibiyim isteyen olursa e mail adresine foto gönderebilirim