škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VAG Grubu Araçlarda Az Bilinen Özellikler

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagajdan ellerim dolu olarak çıkacaksam; bagaj açıkken kumandadan kilitleme butonuna basıyorum, sonra anahtarı cebime koyuyorum, bagajdan alacağımı alıp kapattığımda zaten kilitlemiş oluyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;540385
Kardeşim basıyonuz parayı alıyonuz kessyi heeç böle bişiler olmuyo[emoji23]

17  jantı zor aldık. Ona paramız yetmez ki :D Bu arada harbi canlı bişey kessy ya. Fabia ya goyuyon octi ye opsiyon bu nası iştir ya :p

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;540402
17  jantı zor aldık. Ona paramız yetmez ki :D Bu arada harbi canlı bişey kessy ya. Fabia ya goyuyon octi ye opsiyon bu nası iştir ya [emoji14]
Mert seninki gene iyiymiş kardeşim biz arabayı zor aldık.Satış temsilcisi Yarış mavi+17" opsiyonlu olan var dediğinde hayır demek ne kadar sordu biliyormusun offf...O günleri hatırladım bi an...[emoji12]

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan önceki aracım 2004 model nissan micra idi ondada akıllı anahtar vardı, 9 yıl araca anahtarsız binip çalıştırmaya alışınca bunda çok zorlandım hala bazen kapıları açıp anahtarı cebime koyuyorum binince tekrar cepten anahtarı çıkar, kontağı kapatıp anahtarı çıkarmadan arabadan iniyorum. Benimkinde opsiyon olsaydı kesinlikle almak isterdim ancak makyajlı'da koymaya başladılar.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;540408
Mert seninki gene iyiymiş kardeşim biz arabayı zor aldık.Satış temsilcisi Yarış mavi+17" opsiyonlu olan var dediğinde hayır demek ne kadar sordu biliyormusun offf...O günleri hatırladım bi an...[emoji12]

Abi geçen hafta ufak bi iş için efe plazaya gittik. Yarış mavisi octi vardı. Bizim arabayı bırakıp onu alasım gelmedi değil valla. Biz arabayı alırken eğer ellerinde olsaydı. Babamı bi türlü kandırıp ya da metalik boya farkını kendi harçlıklarımdan kestirip aldırırdım :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;540419
Abi geçen hafta ufak bi iş için efe plazaya gittik. Yarış mavisi octi vardı. Bizim arabayı bırakıp onu alasım gelmedi değil valla. Biz arabayı alırken eğer ellerinde olsaydı. Babamı bi türlü kandırıp ya da metalik boya farkını kendi harçlıklarımdan kestirip aldırırdım :D

Bende bu ara her sabah ulan octiyi alsam da kıçım ısınsa şu ayazda diye düşünüyorum. Sonra bi biniyorum ibişe almadığım led pakete kış paketine hepsine söve söve giderken araba tüpe geçiyo ve 4 dk içinde sıcak üflemeye başlıyo susuyorum[emoji23]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;540446
Bende bu ara her sabah ulan octiyi alsam da kıçım ısınsa şu ayazda diye düşünüyorum. Sonra bi biniyorum ibişe almadığım led pakete kış paketine hepsine söve söve giderken araba tüpe geçiyo ve 4 dk içinde sıcak üflemeye başlıyo susuyorum[emoji23]
Alsana Doğukangil' in koltuk ısıtma aparatlarından sen de. Ne üşütüyon kendini.:wnk::D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;540446

Alıntı yapılan: Uğur Akar;540482
Alsana Doğukangil' in koltuk ısıtma aparatlarından sen de. Ne üşütüyon kendini.:wnk::D

Arabayı hiçbir şekilde ceket ve kabanla kullanamama gibi bir durumum var; bu durum özellikle kışın bünyede ciddi sıkıntıya neden oluyor:) Aracı alırken 2 tane opsiyon şartım vardı; biri sigara içerim diye sunroof(ki 5 yıl oldu hala içmedim, boşuna verdim parayı) diğeri ise koltuk ısıtma. Kasım ayının başlarında koltuk ısıtma faaliyetlerine başladı bende:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;540482

herifin araba pd dizel ısınması takribi 40 dk sürüyo abi. O zmazingo da 20 dk da eh işte denicek kadar ısınıyo ibiş 10 dk da sıcacık oluyo[emoji23]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;540488
herifin araba pd dizel ısınması takribi 40 dk sürüyo abi. O zmazingo da 20 dk da eh işte denicek kadar ısınıyo ibiş 10 dk da sıcacık oluyo[emoji23]
Al Doğukan' a götür o zamazingoyu o rezistansını değişir falan yapar bir modifikasyon ona sonra arabadan inmek istemezsin.:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;540489
Al Doğukan' a götür o zamazingoyu o rezistansını değişir falan yapar bir modifikasyon ona sonra arabadan inmek istemezsin.:D

Şalter koyucam falan diyodu yapmadı galiba[emoji23]

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;540488
Hakkaten minderin ısınması o kadar sürüyor mu? Ben de almayı düşünüyordum ama eğer ısınma süresi uzunsa kalsın. [emoji20]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;540491
Hakkaten minderin ısınması o kadar sürüyor mu? Ben de almayı düşünüyordum ama eğer ısınma süresi uzunsa kalsın. [emoji20]

Valla benim kalorifer daha hızlı ısınıyodu[emoji2]

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;540388
İlk yazdığınız olayı bilmiyordum, iyimiş.
İki defa dokununca alarm da devreye girmiyor mu?
Ve ya, alarmı içeriden düğmeden mi kapatıyorsunuz?

Ben de de KESSY var, bagajı tek başına açınca, kapılar açılmıyor, evet.

iki defa dokununca içeriden açılıyor ve alarm çalmıyor-eğer onu diyorsanız. bu başlık altında birisi iki defa dokununca alarmın devre dışı kalmadığını yazmıştı ki bence de kalmamalı. ben hiçbir zaman içerden alarmı devre dışı bırakmadım.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;540510
iki defa dokununca içeriden açılıyor ve alarm çalmıyor-eğer onu diyorsanız. bu başlık altında birisi iki defa dokununca alarmın devre dışı kalmadığını yazmıştı ki bence de kalmamalı. ben hiçbir zaman içerden alarmı devre dışı bırakmadım.

Benim bildiğim'de iki defa kilitleyince alarmı devre dışı bırakıyor.
Arabaya binerken ben güvenlik modunu kullanıyorum, kapıyı açınca sadece sürücü kapısı açılıyor diğer kapılar kilitli kalıyor hem hareket edince kilitlemek zorunda kalmıyorum hem kilitleri boşuna çalıştırmamış oluyorum