škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk kılıfı

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2013 Rapid var, iki de çocuk var. Orijinal koltuklarımın içine ettiler. İnternetten bakarken Döşemecioğlu'nu buldum. Ankara'da işim de vardı, kalktım Düzce'den gittim. Döşemecioğlu'na uğradım, önceden aramıştım. Aracıma bire bir uyan krem-siyah kılıf aldım. Araç için özel dikim olduğunu söyledi, ayrıca hava yastıklarını da düşündüklerini belirtti. Eşim her şeyi beğenmez, kılıfları çok beğendi.
İzofix olan araçlar için düşünülmemiş, ama onları da on dakikada halletti. Çok memnunum. 200 TL verdim ama içim rahat.

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;541182
Bende 2013 Rapid var, iki de çocuk var. Orijinal koltuklarımın içine ettiler. İnternetten bakarken Döşemecioğlu'nu buldum. Ankara'da işim de vardı, kalktım Düzce'den gittim. Döşemecioğlu'na uğradım, önceden aramıştım. Aracıma bire bir uyan krem-siyah kılıf aldım. Araç için özel dikim olduğunu söyledi, ayrıca hava yastıklarını da düşündüklerini belirtti. Eşim her şeyi beğenmez, kılıfları çok beğendi.
İzofix olan araçlar için düşünülmemiş, ama onları da on dakikada halletti. Çok memnunum. 200 TL verdim ama içim rahat.
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız. Fotoğrafları yükleyebilirseniz alacak arkadaşlar da faydalanır.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resolute;541191
Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız. Fotoğrafları yükleyebilirseniz alacak arkadaşlar da faydalanır.

Hocam, fotoğraf çekip yüklemeye çalışırım ama foto yüklemeyi bilmiyorum. Onu da öğreniriz, en kısa zamanda yüklemeye çalışırım fotoları.

Çevrimdışı Fkeles25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sahibinden.com da döşemecioğlunun satışı var arkadaşlar ben trabzondan sipariş verdim ptt kargo ödemeli gönderiyor. 200tl fiyatı. rengi siyah bej arabanın koltuk rengine oldukça yakın kendim bir saatlik uğraşla taktım güzel şekilde oturuyor. arka koltuk için 3/1 katlama olayına göre dikilmiş hiçbir sorun çıkarmıyor. fotoğraf yüklemeye çalışırım

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dosemecioglu iyi guzel de ne bileyim ismi bi iki kere dudunmeye neden oluyo