škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaporta göçük/ezik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,
sıfır aldığımız rapid spaceback aracımızı daha 1 ay geçmeden park halindeyken bir araç sağ kapıyı boylamasına ezdi. kara kara düşündüm boyatsan boyatılmaz, bu şeklilde kullansam içime sinmez... başladım araştırmaya bir kaporta ustasına götrüdüm aracı, kaporta çektirme işlemi ile kısmen düzelebileceğini söyledi, tamam dedim. usta yaptı ama dediği gibi kısmen oldu ve hem dalgalı hem ezikli oldu bu seferde :) daha sonra başka bir ustaya gösterdim, ancak macun-boya ile düzelebileceğini söyledi, tabiki boyatmak istemedim. araştırmaya devam ettim, avcılarda göçük-ezik tamiri yapan bir yer buldum. usta baktı ve kendinden emin bir şekilde "fabrika çıkışlı haline getiririm" dedi. aynen dediği gibide oldu. müthiş bir işçilik çıkarttı gerçekten. reklam olmasın diye dükkanın adını vermiyorum. isteyene özelden bildirebilirim. emin değilim ama bu işlemin yapılabilmesi için kaportanızın daha önce boyalı olamamsı gerekiyor herhalde (başka usta demişti bunu). tavsiyem aracınız yeni, boysız ve mevcut hasar aracınızın boyasını götürmemişse, böyle bir işlem yaptırmanız.

ücrete gelecek olursak, çok ucuz da değil pahalı da değil. herlade macun-boya işlemine yakın bir ücret (tabi nerede yaptırdığınıza bağlı olarak). kaldıki hem aracın değeri düşmüyor bu şekilde hemde boya işine girip renk tutmaması gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Kazasız sürüşler...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Before-after fotoğraf???
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İsim verebilirsiniz bence adam işinde iyiyse varsın reklamını yapmış olalım.

Çevrimdışı rapid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fotoğraf eklemesini bilmediğim için ilk halinin resmini ekleyemedim, son halinin resmini de henüz çekmedim. ama madem reklama girmez "gocuksihirbazi" diye aratırsanız internette bulabilirsiniz. volkan usta. kendi sitesinde de baya bir öncesi-sonrası fotoğrafları mevcut, inceleyebilirsiniz

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapid;540285
fotoğraf eklemesini bilmediğim için ilk halinin resmini ekleyemedim...
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!