škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satilamayan yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracı yaklaşık 9 aydır takip ediyorum. bir kaç kez farklı zamanlarda telefon görüştüm. fiyat konuusnda gayet tutarlı 75i en fazla 74e çekti telefonda. Ama araç 2015 nisan dan beri satılık fiyatta aslında makul. Anahtar kaybından dolayı 1000TL tramer yazmış. Başka bir şey olmadığını ısrarla her telefonda söyledi.hatta uçakla bile gelseniz masarfaalrınızı öderim dedi. bir ara 2 aylığına ilanı kaldırdı ama nerdeyse 7 aydır satılmamış. sizce neden ne olabilir?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat Bey, link koymayı unutmuşsunuz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz aracı takip ediyorsanız kesinlikle benim aracımı da görmüş ve incelemişsinizdir diye tahmin ediyorum benim aracımda yaklaşık 1 yıldır malum sitede satışta ve ilanda fiyat konusunda bende çok fazla indirim yapmıyorum ve arkadaşta benim gibi ısrarlı ve ya istekli bir satıcı olmayabilir. Benim ilanımı 29 kişi favorisine almış ve bir çok kişi aradı fiyat konusunda saçma teklifler de bulunanlar olunca fiyatı bu seviyeye çektim fiyat yüksek diyenleri de Hyundai Kia Ssangyong vs muadillerine yönlendiriyorum. :) :) :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-sahibinden-orijinal-hatasiz-2014-yeti-1.6-tdi-dsg-215806390/detay
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2015, 12:41:29 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;540896
Bahsettiğiniz aracı takip ediyorsanız kesinlikle benim aracımı da görmüş ve incelemişsinizdir diye tahmin ediyorum benim aracımda yaklaşık 1 yıldır malum sitede satışta ve ilanda fiyat konusunda bende çok fazla indirim yapmıyorum ve arkadaşta benim gibi ısrarlı ve ya istekli bir satıcı olmayabilir. Benim ilanımı 29 kişi favorisine almış ve bir çok kişi aradı fiyat konusunda saçma teklifler de bulunanlar olunca fiyatı bu seviyeye çektim fiyat yüksek diyenleri de Hyundai Kia Ssangyong vs muadillerine yönlendiriyorum. :) :) :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-sahibinden-orijinal-hatasiz-2014-yeti-1.6-tdi-dsg-215806390/detay

Sizin fiyat 85binTl hani fiyata göre bekleme süreniz normal ama bu kişinin araç hem 2014 hem de elagance anahtarsiz çalışma ve cam tavan var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-anahtarsiz-calistirma-on-arka-park-210010807/detay/

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yetilerin 2.elde bu kadar değer kaybettiğini bilmiyordum. Dediğiniz aracın 75 gibi piyasaya göre nispeten iyi bir fiyata Nisan ayından beri satılamaması da ilginç.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bu aracın satılmaması gerçekten çok ilginç Elegance ve cam tavan vs vs biraz km yüksek (31.500) benim aracımda 2014 Ağustos çıkışlı ve şu an 9700 km sıfır hata piyasaya baktığımda Mokka ve Captur neredeyse bu fiyatlarda ve bu yüzden linkteki araç çok uygun ama satılamaması çok daha ilginç ben şahsen o fiyatlara aracımı vermem zaten dediğim gibi arayanları kendi sınıfında başka modellere yönlendiriyorum.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yabancı dili hiç olmadığı halde ana dili almanca gibi ağzını doldura doldura ''volkswagen'' diyen arkadaşlar, bu araçların markası skoda değil de vw olsa alırdı çoktan...