škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smart link mirror link olaylarını masaya yatıralım

aytunca · 182 · 65828

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
malesef apkmirror sitesindede yükleme yapılamıyor.biraz daha açık yazabilirsek.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben öncelikle bilgisayarımdan apkmirror sitesine girerek dosyasını indirdim
kabloyla dosyayı xperia z5 premium telefona aktardım ve telefondan android auto uygulamasını kurdum şuanda uygulamaya girdiğimde ingilizce olarak telefonu arabaya bağlayın uyarısı veriyor henüz aracım gelmediği için deneme firsatım olmadı :)

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu linkten android auto'yu telefonunuza indirin.
daha sonra bu apk dosyaya her hangi bir dosya yöneticisi programla eriştiğinizde kurulumu yapacaktır. (Fabrika ayarlarında dışardan apk kurulumuna izin verilmez, telefonun ayarlar, güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklar kısmını aktive edin)

Ben bir haftadır android auto'yu kullanıyorum. Google maps navigasyonu kullanmak, google now ile sesli kontrol etmek gayet kullanışlı.

burada da videolu olarak apk kurulumu var :
[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=UfxlgMvebk8[/YOUTUBE]
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 11:08:53 Gönderen: ibrahimcengiz »

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;579538
daha sonra bu apk dosyaya her hangi bir dosya yöneticisi programla eriştiğinizde kurulumu yapacaktır. (Fabrika ayarlarında dışardan apk kurulumuna izin verilmez, telefonun ayarlar, güvenlik kısmından bilinmeyen kaynaklar kısmını aktive edin)

Ben bir haftadır android auto'yu kullanıyorum. Google maps navigasyonu kullanmak, google now ile sesli kontrol etmek gayet kullanışlı.

https://www.youtube.com/watch?v=UfxlgMvebk8

Google maps tam randımanlı çalısmıyor gibi? Ben adres arattığımda google maps baglantısı kurulamadı yazıyor cogu zaman. Ama hava kapalı ve yagişlıydı. Baska napabiliyoruz smartlinkte?

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;579538

https://www.youtube.com/watch?v=UfxlgMvebk8

Google maps tam randımanlı çalısmıyor gibi? Ben adres arattığımda google maps baglantısı kurulamadı yazıyor cogu zaman. Ama hava kapalı ve yagişlıydı. Baska napabiliyoruz smartlinkte?

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;579547
İlginç. Android auto açıldığında en soldaki sekme google maps. Bağlanmama gibi bir durum olmuyor. İster yazarak ister sesli komutla ben arama yapıyorum bulduğu sonuca da güzelce adres tarifi yapıyor.
Ben bir de spotify kullanarak müzik dinliyorum. Telefon menüsü zaten boleroda vardı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömer mesut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maxi dot ekranda bagladigimda sadece müzikler çalışıyor. Herhalde diğer özellikler çalışmaz. .Bilgisi olan var mı

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;579578
İlginç. Android auto açıldığında en soldaki sekme google maps. Bağlanmama gibi bir durum olmuyor. İster yazarak ister sesli komutla ben arama yapıyorum bulduğu sonuca da güzelce adres tarifi yapıyor.
Ben bir de spotify kullanarak müzik dinliyorum. Telefon menüsü zaten boleroda vardı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sesli komutu aracın normal sesli komut duğmesinden mi yapıyorsunuz? Tam olarak nasıl komut veriloyor? Önce google harita felan mı deniyor?

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;579586
Sesli komutu aracın normal sesli komut duğmesinden mi yapıyorsunuz? Tam olarak nasıl komut veriloyor? Önce google harita felan mı deniyor?

aracın normal sesli komut düğmesi her zamanki gibi çalışıyor, boleroyu kontrol ediyor.
android auto sesli komutu vermek için ekranın köşesindeki mikrofon sembolüne basıyorsunuz.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;579687
aracın normal sesli komut düğmesi her zamanki gibi çalışıyor, boleroyu kontrol ediyor.
android auto sesli komutu vermek için ekranın köşesindeki mikrofon sembolüne basıyorsunuz.

Teşekkürler

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;579687

Alıntı yapılan: yufotym;579693
Teşekkürler

Android auto için direksiyondaki ses komut düğmesine uzun yanıt verecektir. İlla ekrandaki mikrofona basmaya gerek yok.

Yani direksiyondaki düğmeye kısa basma > bolero komut girişi, uzun basma > android auto komut girişi, ayrıca android auto ekranı da açılacaktır.

Ayriyeten Android Auto komutlarından kullandıklarımı örnek olarak aşağıda yazdım. hepsine cevap verebiliyor.
 - mesafe erzurum (veya uzaklık erzurum da olur)
 - sıcaklık afyon
 - galatasaray maç sonucu
 - 3 kere 5
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2016, 13:55:41 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kurdum guzel calisiyor ama herseyini test etme imkânı bulamadim. Peki navigasyon acikken ayni zamanda muzikte dinleyebiliyormuyuz onu hic denemedim. Ayrica hangi ses komutlarini cevap verip uyguluyor tecrubelerini herkes paylasirsa sevinirim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendede güzel çalışıyor ama 10 dk sonra veya 5 dk sonra birden bağlantı kopuyor ,sonra tekrardan bağlanıyorum,uğraştırıyor...
pek kullanamıyorum

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon zenfone 2.işletim sistemi.5.burdaki arkdaşların dedikleri herşeyi yapmama rağmen çalışmadı.melet :)ayrıca teldeki resimleride goremiyom:(

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Usp den de resimleri okumuyo.çevirme felan mi lazim resimlerin uzantisini