škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smart link mirror link olaylarını masaya yatıralım

aytunca · 182 · 64115

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Garip bir durum dün aracı 100m ileri 100 m geri sürdüm mirorlink gayet iyi çalıştı (mirorlink okuduğum kadar 5 10 metrede devreden çıkıyor deniyordu ve heveslenmiştim) bugün 5 metre gitmeden sürüş açısından diye bir uyarı aldım ve android auto gibi bir ekrana döndü resmen. Ama şimdi sygic mirrorlink üzerinde çalışıyorum onu açsın yeter. Sygic gerçekten çok iyi kamera radar noktalarında ötüyor uyarıyor o çalışsın yeter. Acaba telefona rot atsak olurmu onuda denemek lazım.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 20:56:44 Gönderen: BLACKSAGAT »

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hareket halindeyken görüntülemek için araca müdahale gerekiyor. Ender Elektronik 250 TL gibi bir ücrete hallediyordu.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araca müdahale vag denen bir cihazla yapılıyor ve bu cihazı bağlattığınız zaman aracın beynine müdahale etmiş oluyorsunuz ve elektronik yada beyin kaynaklı bir arızada aracınız garanti dışı oluyor.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;617223
araca müdahale vag denen bir cihazla yapılıyor ve bu cihazı bağlattığınız zaman aracın beynine müdahale etmiş oluyorsunuz ve elektronik yada beyin kaynaklı bir arızada aracınız garanti dışı oluyor.
[MENTION=15420]BLACKSAGAT[/MENTION] hocam sony telefonun ekranı komple veriyor mı mirrorlink te? Yoksa bazı uygulamalar mı? Sony hangi model?

HTC Desire 816 dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sony telefonu bekleme pozisyonunda full ekrandan
 Yonetebiliyorsunuz bildiğiniz ekran Yansıtma yani. Araç kalkincada android oto dan kapsamli bir arayüz geliyor. Yanlız arkadaşta htc 9 var bağlantılara baktım mirrorlink var.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yazıyı aceleden eksik bırakmışım şimdi malumunuz samsungdaki bütün telefonlarda yani a serisi telefonlarda s serisi telefonlardada (s3 ü bile mirrorlikten bağladım) mirrorlink var ayrıca htc sony telefonlarında çoğu modelinde mirrorlink mevcut. fakat skoda mirrorlink destekli telefonlar listesinde çoğu yok acaba durum nedir. Yani destek listesindeki telefonlar bazı farklı şeyleri de mi açıyor acaba.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
android auto'yu yükledim. TEk hedefim dizileri araba kullanırken izleyebilmek. Tam bir İstanbullu gelin dizisi hayranıyım http://dizibilgi.tv/istanbullu-gelin-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak-17-bolum/

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuları iyi bilen bir arkadaşımız zamanı olduğunda konuyu toparlayabilir mi ? Yeni bir konu açılıp adminlere rica edip sabitlenebilir ya da bu konuya yazılıp ilk mesaj düzenlenip oraya yazılabilir .. ( konu hakkında fazlasıyla bilgi mevcut forumda fakat derli toplu durması daha faydalı olur )

Smartlink - Android auto - Carplay - Mirror Link

Örneğin ,

Smartlink :

- Ne işe yarar , faydaları nelerdir ?
- kablo gerekir mi ?
- Hangi cihazlarla kullanılır.
- Hangi multimedia ve araçlarda kullanılır
- Vagcom vs. gerekli mi ? Neden ?
- Hareket halinde ne gibi kısıtlamalar var .
- Hareket halinde kullanabilmek için ne yapmak gerek

şeklinde detaylarıyla yazılırsa çok faydalı olur .

Çevrimdışı mesut35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;618226
Bu konuları iyi bilen bir arkadaşımız zamanı olduğunda konuyu toparlayabilir mi ? Yeni bir konu açılıp adminlere rica edip sabitlenebilir ya da bu konuya yazılıp ilk mesaj düzenlenip oraya yazılabilir .. ( konu hakkında fazlasıyla bilgi mevcut forumda fakat derli toplu durması daha faydalı olur )

Smartlink - Android auto - Carplay - Mirror Link

Örneğin ,

Smartlink :

- Ne işe yarar , faydaları nelerdir ?
- kablo gerekir mi ?
- Hangi cihazlarla kullanılır.
- Hangi multimedia ve araçlarda kullanılır
- Vagcom vs. gerekli mi ? Neden ?
- Hareket halinde ne gibi kısıtlamalar var .
- Hareket halinde kullanabilmek için ne yapmak gerek

şeklinde detaylarıyla yazılırsa çok faydalı olur .

Merhaba
Size katılıyorum çok iyi olur.Özelliklede mirrorlink konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. Mirrorlink araç hareket ettiğinde kapanmaması nasıl sağlanır.
Saygılarımla

Çevrimdışı mesut35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Özelliklede mirrorlink konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. Mirrorlink araç hareket ettiğinde güvelik nedeni ile kapanmaması nasıl sağlanır.Telefonumun ekranını araç hareket ettiğinde de mirrorlink aracılığı ile kapanmadan kullanmak istiyorum.İzmir de bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var ise çok mutlu oluruz.
Saygılarımla

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesut35;618305
Merhaba
Size katılıyorum çok iyi olur.Özelliklede mirrorlink konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. Mirrorlink araç hareket ettiğinde kapanmaması nasıl sağlanır.
Saygılarımla

Açıkçası benim kullandığım özellikler değil .Navigasyon , Müzik ve Video vs. için tablet kullanıyorum . ancak yapmak isteyip yapamayan arkadaşlarımız olacaktır . Belki bilmediğimiz çok faydalı özellikler vardır öğrenmiş oluruz . Konunun bilen biri tarafından toparlanması iyi olur .

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güvenlik amaçlı araç hareket halinde iken kapanıyor aksi için vag kodlaması lazım.
 kaldı ki şu haliyle mirrorlink ile video izleyemiyoruz.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araçta dizi seyretmek için bir tane ayak alıp tabletinizi ona takın ve öyle seyredin yani giderken birşey izlemek için vag işine girerek arabayı garantiden çıkartmak akıl karı değil.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence hiç izlemeyin, sizin ve çevrenizdekiler için telafisi güç veya imkansız sonuçlar tezahür edebilir, Allah korusun...

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;618464
Bence hiç izlemeyin, sizin ve çevrenizdekiler için telafisi güç veya imkansız sonuçlar tezahür edebilir, Allah korusun...

bende aynı fikirdeyim ama istanbul trafiği malum dur kalk bazen direk dur şeklinde gidiyorsunuz o yüzden olabiliyor bazen. Mesela ben önceki arabamda telefonu cama asıyor ve eşim izlerken ben sesini dinliyordum. öyle olabilir.