škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smart link mirror link olaylarını masaya yatıralım

aytunca · 182 · 65910

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dsgli, şerit takipli, adaptif hız sabitleyicisi olup kendi dur kalk yapıyorsa :) dizi de izlenir. normal seyirde daha tehlikeli.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesut35;618305
Merhaba
Size katılıyorum çok iyi olur.Özelliklede mirrorlink konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. Mirrorlink araç hareket ettiğinde kapanmaması nasıl sağlanır.
Saygılarımla

Burada ben toparlamaya çalıştım:
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=39016

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;618330
Güvenlik amaçlı araç hareket halinde iken kapanıyor aksi için vag kodlaması lazım.
 kaldı ki şu haliyle mirrorlink ile video izleyemiyoruz.

bununla ilgili vag kodlaması nasıl yapılır. hangi vag kodu gerekir. biraz daha açık yazabilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;620567
bununla ilgili vag kodlaması nasıl yapılır. hangi vag kodu gerekir. biraz daha açık yazabilirseniz sevinirim.
Skoda VIM yazın Google a görürsünüz. İstanbul'da olsanız birileri var. Ben actırdım. Ama full kullanım için telefon modeli onemli. Nedir marka modeli

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;620567

Bu konunun başında anlatılanları ve videoyu seyrederek yaparsanız herhangi bir kodlama yapmadan aracı satın aldığınız hali ile TV, Youtube hareket halinde seyredebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan mirrorlink özelliği olan bir telefon. Samsung S7 ve A5 (2017) modellerinde var.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Fabia 1.0 2017 TSI DSG de Galaxy S8 ile denedim hem mirrorlink çalışıyor hem de android auto.

mirrorlink için galaxy apps den car mode u indirmeniz gerekiyor.
android auto google play store da türkiyeye açık olmadığından dışardan apk yükleyerek halledebilrsiniz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kullananınız var mı bilmiyorum ama automate diye bir android uygulaması var. mirrorlink desteği yoktu. bu lg mirror olayı ile onu da çalışır hale getirdim.
 ufak bir video. ama hanımın telefon ile çekmiştim. yan olmuş.
 20170823_082129.mp4 -  352.7 MB

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2016 model superb aldim smartlik  var  ancak bi turlu telefonu aracabaglayamadim ne mirrorlink yapabildim nede anroid auto   telefonu bagladigimda smartlik icindekiccar play android auto ve mirrorlink gri gozukuyor  ve  cihaz eslesemedi diyor ne yapmam lazim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;629342
2016 model superb aldim smartlik  var  ancak bi turlu telefonu aracabaglayamadim ne mirrorlink yapabildim nede anroid auto   telefonu bagladigimda smartlik icindekiccar play android auto ve mirrorlink gri gozukuyor  ve  cihaz eslesemedi diyor ne yapmam lazim

Telefonun orjinal kablosu ile bağlanti yapin. Bir de araciniz bu ozellikleri destekliyor mu? Bunu kontrol edin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Destekliyip desteklemedigini nerdencanlayacam smartlik yaziyor giriyorum android car play mirrorlink yaziyor ama grii gozuyor

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;629415
Destekliyip desteklemedigini nerdencanlayacam smartlik yaziyor giriyorum android car play mirrorlink yaziyor ama grii gozuyor

Adil Bey merhaba. Telefonunuz sanirim note 4. Oyle ise mirrorlink destegi var. Aracinizin uretim tarihi ve uzerinde bulunan media sistemini kontrol edin. Asagidaki link ten neleri destekledigini gorebilirsiniz.

http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi