škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb paspas tavsiye

Leca · 99 · 21441

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın içi bej döşeme ancak Skoda, Superb 2 için orijinal bej paspas üretmedi. Uzun süre orijinal kauçuk paspası kullandım, birebir oturuyordu. Sonra bayiilerin birinde bej kauçuk paspas gördüm, hemen aldım. Orijinal paspasa göre birebir yapıldığı söylenmişti, ancak şoför tarafı az da olsa geniş geliyor, bu da hafif bir potluk yaratıyor. Sözün özü, bagaj havuzu vs. yps platik gibi kaliteli firmalardan alınabilir, ancak paspasta orijinal tercih edilmesi taraftarıyım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün orjinal paspaslara bir daha baktım arabadan. Dediğini gibi şaft tüneli parçası, bagaj havuzu ve diğerleri cuk oturmuş durumda. Hatta ben halı paspasları çıkarmadım.
Ön şöför tarafı genelde 20bin km de delinir. O zaman bakarız artık başka şeylere.

Çevrimdışı snnslt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;541508
Merhaba,

Malum önümüz yağmur çamur ve bende bu sebeple aracıma kauçuk paspas almak istiyorum. istanbul avrupa yakası tavsiye edeceğiniz bir yer ve ürün var mıdır ?

Siz kaça aldınız ? Görsel vs var mıdır ? İnternetten alışveriş sitelerinde hep ayni resim var ama biraz garip geldi bana:confused:

Servislerin tamamına aksesuarların hepsi gelmedi. Gelince de orijinal ürün adı altında fahiş fiyatlar isteyecekler. En azından opsiyon listesinde 2 ay önce 300tl yazıyordu,bunu hatırlıyorum. Ben puffy marka paspas aldım kenarlarını uygun şekilde kestim. Koku yapmıyor,yumuşak ve kaliteli. Tavsiye ederim. Paspas bu ayak altı o kadar para vermeye değmez. Zaten sağ ayağın altı ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra delinecek.Hayırlı sürüşler...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu sabah izmir vosmerden aldım orijnal paspas takımını. şaft tüneli koruyucusu ile birlikte.
oğlanın siparişi bir de tablet tutucu. bence güzel oturuyor. linki paylaşılan llocker firmasının 3d paspas takımı geri dönüşüm naylondan. kalınca ama naylon. oem takım ise kauçuk.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kauçuk paspas güzel. Ama gaz pedalının altı bir iki yıl içinde deliniyor. Bunun için bir önlem var midir bildiğiniz?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski aracımda delinmişti. arka kısmından şamrel ile yamamıştım. derbi yapıştırıcı ile. :)

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snnslt;542188
Servislerin tamamına aksesuarların hepsi gelmedi. Gelince de orijinal ürün adı altında fahiş fiyatlar isteyecekler. En azından opsiyon listesinde 2 ay önce 300tl yazıyordu,bunu hatırlıyorum. Ben puffy marka paspas aldım kenarlarını uygun şekilde kestim. Koku yapmıyor,yumuşak ve kaliteli. Tavsiye ederim. Paspas bu ayak altı o kadar para vermeye değmez. Zaten sağ ayağın altı ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra delinecek.Hayırlı sürüşler...

Hocam bir resim atabilir misin ? Araçta nasıl duruyor merak ediyorum., olmadı gidip bende bunlardan bir tane alayım.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuş oto: ön arka paspas: 207 TL. Şaft tünel koruma: 38 TL. Toplam: 245 TL. İndirim yapmıyorlar. Bugün sordum.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;542952
Doğuş oto: ön arka paspas: 207 TL. Şaft tünel koruma: 38 TL. Toplam: 245 TL. İndirim yapmıyorlar. Bugün sordum.

Onlardan canını iste ama indirim isteme :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İZMİRde şaft tünel koruyucu için 27 tl demişlerdi. zaten hediye istedim onu da.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dun aldim 207 lira. Ama orjinal gibisi yok havuzlu ve gercekten cok kaliteli. Indirim falan yapmiyorlar. Bence yan sanayiye 150 vereceginize orjinlini alin.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kış geliyor, benim paspaslar halı...orjinali çok pahalı, kötüsünü de ben istemem...geçenlerde superB ine muşamba kesen arkadaşı tenkit etmiştik, o çözüme doğru gidiyorum...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;543607
Kış geliyor, benim paspaslar halı...orjinali çok pahalı, kötüsünü de ben istemem...geçenlerde superB ine muşamba kesen arkadaşı tenkit etmiştik, o çözüme doğru gidiyorum...
Nette 50-60liraya var onlarda isinizi gorur

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;543609
Nette 50-60liraya var onlarda isinizi gorur
Nette superb3 un yok onceki superb lerin var daha dogrusu ben bulamadim gittim orjinalini aldim.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;543610
Nette superb3 un yok onceki superb lerin var daha dogrusu ben bulamadim gittim orjinalini aldim.
Superb3 bende bulamadim servis bana dandik bisey koymus onu kullaniyoz  eski kasaninki uyumu nasilki