škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka sileceğim kafayı yedi !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MetalGri-büyülü

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gece arkaya su tuttum ilk defa sadece açayım dedim bir çalışmaya başladı durmadı bi kaç yerde kronik olduğu yazıyor krize girecem fikirlerinizi bekliyorum

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kronik ise yazılım güncellemesi ile düzeltirler, forumda ilk defa sizden okuyorum bu şikayeti.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ilk defa sizden duyuyorum muhtemelen sizin arabanıza özel. Servise giderseniz cevabı bekliyoruz ... Bir de bişey sorucam geri vitese takınca arka silecek çalışıyor mu ? Sanki bazen çalışıyo tam çözemedim

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;542484
Bende ilk defa sizden duyuyorum muhtemelen sizin arabanıza özel. Servise giderseniz cevabı bekliyoruz ... Bir de bişey sorucam geri vitese takınca arka silecek çalışıyor mu ? Sanki bazen çalışıyo tam çözemedim
Ön silecekler aktif ise çalışıyorlar. Yani silecekler fasılalı veya sürekli çalışacak konumda ise arka silecek kapalı da olsa geri vitese takınca bir kez silip geçer. Ön silecekler kapalı konumda ise çalışmaz.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı MetalGri-büyülü

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;542484

Servise gittim arka silecek motoruna az su kaçmış kuruyunca düzeldide yani anlamadığım şu arabayı yıkasam veya yağmur yağsa genemi olucak [emoji1]

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MetalGri-büyülü;542596
Servise gittim arka silecek motoruna az su kaçmış kuruyunca düzeldide yani anlamadığım şu arabayı yıkasam veya yağmur yağsa genemi olucak [emoji1]

Hocam ben tazyikli suyu dayıyorum hiç bişi olmuyo siz iyi denk getirmişsiniz :) :)

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kolu tekrardan öndeki konumuna aldınız mı, yani pasif konuma.
arkaya su sıktıktan sonra genelde kol orada unutuluyor ve sürekli çalışıyor sanılıyor.