škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB alayım dedim şubatta gelir dediler

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;543322
Benim uzmanlık gibi bir iddiam yok. Normal orta bir kullanıcının bildiği kadarını biliyorum.

O halde benim bu işlerden anlamadığımı nerden biliyorsunuz? Ne kadar tanıyorsunuz da beni itham ediyorsunuz? Madem uzmanlık iddianız değil niye sınıflandırmaları yaparken kesin bir dille konuşuyorsunuz?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Y.Emre52;543424
O halde benim bu işlerden anlamadığımı nerden biliyorsunuz? Ne kadar tanıyorsunuz da beni itham ediyorsunuz? Madem uzmanlık iddianız değil niye sınıflandırmaları yaparken kesin bir dille konuşuyorsunuz?

Uzmanlık alanım değil yine söylüyorum. Verdiğim sınıflandırmaların kaynakları var. Kafadan atmıyorum. Sizi itham da etmiyorum. Bu arada, bir adaçayı için, yazı
stilinize bakılırsa stres var sizde iyi gelir :) relax olun biraz. Bu kadar stres kalbe zarar!!!
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2015, 18:52:33 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;543427
Uzmanlık alanım değil yine söylüyorum. Verdiğim sınıflandırmaların kaynakları var. Kafadan atmıyorum. Sizi itham da etmiyorum. Bu arada, bir adaçayı için, yazı
stilinize bakılırsa stres var sizde iyi gelir :) relax olun biraz. Bu kadar stres kalbe zarar!!!

Bende stres yokta, daha önce itham edip, sonra etmedim diyorsunuz, neyse tartışmaya gerek yok, ada çayını siz için ünlemleri sıralamışsınız gerilmeyin, E sınıfı premium Superb'nizin keyfini çıkarın ;)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Y.Emre52;543673
Bende stres yokta, daha önce itham edip, sonra etmedim diyorsunuz, neyse tartışmaya gerek yok, ada çayını siz için ünlemleri sıralamışsınız gerilmeyin, E sınıfı premium Superb'nizin keyfini çıkarın ;)

Tavsiyem iyi gelmiş, stresiniz gitmiş :). Teşekkür ederim. Hoşçakalın ;)

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar tekrar,

hafta sonu tekrar gittim superb ve eski aşkım CC test ettim..
şuan CC kasa yenileyecek (2017 başında üretim düşünüyorlarmış,  2017 ortasında gibi gelir bize herhalde) ondan mıdır nedir bilinmez mevcut CC lerde indirm var bayağı bir miktarda..

CC 1.4  TSI BMT 150 PS DSG exclusive için 109k fiyat aldım..ve ellerinde hazır var...bende ona karar verdim..hernekadar volkswagen istemesemde CC herzaman hoşuma gitmiştir.

yorumlarınız için teşekkürler..

**skoda baktığım yerde 1.6 dizel + acc + sunroof olan model vardı..benzinli olsaydı 1.4 150 bg direk onu alırdım. ama herşeyde bir hayır var diyorum..

hayırlı geceler.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
CC ve superb farklı kategoride. Ben de CC yi çok seviyorum. Lakin çocuk olunca arkada 3 kişi oturmak mümkün değil. Skoda hem ferah hem de bagaj geniş. Eşim arkada business classtayım diye söylüyor diz mesafesinden dolayı.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;545054
selamlar tekrar,

şuan CC kasa yenileyecek (2017 başında üretim düşünüyorlarmış,  2017 ortasında gibi gelir bize herhalde) ondan mıdır nedir bilinmez mevcut CC lerde indirm var bayağı bir miktarda..

CC 1.4  TSI BMT 150 PS DSG exclusive için 109k fiyat aldım..ve ellerinde hazır var...bende ona karar verdim..hernekadar volkswagen istemesemde CC herzaman hoşuma gitmiştir.

**skoda baktığım yerde 1.6 dizel + acc + sunroof olan model vardı..benzinli olsaydı 1.4 150 bg direk onu alırdım. ama herşeyde bir hayır var diyorum..

hayırlı geceler.

Bence cc için çok iyi bir fiyat almışsınız. Bende o fiyata cc alırdım. Ancak bmt min yakıt tüketimi (şehiriçi)yanılmıyorsam fabrika verisi 8,9 lt idi. Ama yine de o fiyata cc aldıktan sonra tabiri caizsse kesseler acımaz:)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;545071
Bence cc için çok iyi bir fiyat almışsınız. Bende o fiyata cc alırdım. Ancak bmt min yakıt tüketimi (şehiriçi)yanılmıyorsam fabrika verisi 8,9 lt idi. Ama yine de o fiyata cc aldıktan sonra tabiri caizsse kesseler acımaz:)

Yakıt verileri şöyle; 6.9-4.9 ve 5.6. Bu değerler bence çok makul, ne kadar tutar derseniz orasını bilemem. Fakat böyle bir araç için bence çok iyi değerler.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;545054
selamlar tekrar,

hayırlı geceler.

Bu arada güzel seçim, hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten çok iyi fiyat almışsınız tebrik ederim. Acaba özel bir durum mu var yoksa üç aşağı beş yukarı herkese benzer indirim mi yapıyorlar?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim anlamadığım cc'nin exclusive liste fiyatı.yeni passattan 7 bin daha düşük.arabada cam tavan bile standart.ben yeni passattan daha pahalıdır ön yargısıyla hiç bakmamıştım ona valla ama şu an çok mantıklı geldi bana açıkçası...

Çevrimdışı cpt.Nemo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar tekrar,

%6 dost indirimi diye birşey uyguluyorlar + % 3 de kendileri yapıyor.
normalde 111k fiyat.ben tanıdık sayesinde 109k aldım.. ( 111k da gayet mantıklı)

araç 6.9- 4.9 - 5.6 (ortalama) kitapta harcama gösteriyor..ben 7.5 yakar diyorum ki oda mevcut hondamdan daha iyi...(honda 9.2 ortalama var)
hep beğenmişimdir CC'yi..fiyatta gayet iyi..
diz mesafesi yorumuna katılıyorum.ama ben oturdum denedim sıkışmadım.. ama tabi ki superb de ki rahatlık yok..
birde şu açıdan bakıyorum yaş 40; CC alıp bineceğim 2-3 sene..o sürede çocuklarda 10 ve 13 olurlar bize yeter bu araç..sonrasına bakarız artık..

bagaj ise gayet geniş yanılmıyorsam 530 ltr vermiş hacim..
araba duruşu derseniz bence CC daha güzel..(ya da şuan aklım cc'ye kaydığı için o daha hoş geliyor)

saygılar

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superb diz mesafesi olduğu kadar omuz mesafesi olarak da baya geniş sanırım e serisiyle yarışıyor. ama beklentilerinizi  karşılıyorsa sorun yok. güle güle kullanın. hala dikkat çeken bir araç.
yalnız cc ağır bir araç 8-9 arası değerler tutturursunu diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2015, 12:28:06 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cpt.Nemo;545129
selamlar tekrar,

%6 dost indirimi diye birşey uyguluyorlar + % 3 de kendileri yapıyor.
normalde 111k fiyat.ben tanıdık sayesinde 109k aldım.. ( 111k da gayet mantıklı)

araç 6.9- 4.9 - 5.6 (ortalama) kitapta harcama gösteriyor..ben 7.5 yakar diyorum ki oda mevcut hondamdan daha iyi...(honda 9.2 ortalama var)
hep beğenmişimdir CC'yi..fiyatta gayet iyi..
diz mesafesi yorumuna katılıyorum.ama ben oturdum denedim sıkışmadım.. ama tabi ki superb de ki rahatlık yok..
birde şu açıdan bakıyorum yaş 40; CC alıp bineceğim 2-3 sene..o sürede çocuklarda 10 ve 13 olurlar bize yeter bu araç..sonrasına bakarız artık..

bagaj ise gayet geniş yanılmıyorsam 530 ltr vermiş hacim..
araba duruşu derseniz bence CC daha güzel..(ya da şuan aklım cc'ye kaydığı için o daha hoş geliyor)

saygılar

hocam yalnız dost indirimi diye seni yemişler....

111bini %6  indir 104 küsür olur,sonra %3 indir 101 bin...

eee sen 109 bine almışsın...

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
haa bu arada yeni cc ler ağustos eylül 2016 ya paris yada frankfurt otoshow da tanıtılacak gibi geliyor...

yani elindeki sıfır aracın eski kasa olacak,o yüzden deli indirim yapıyorlar stok eritmek için...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;545268
hocam yalnız dost indirimi diye seni yemişler....

111bini %6  indir 104 küsür olur,sonra %3 indir 101 bin...

eee sen 109 bine almışsın...

O indirimler liste fiyatı üzerinden oluyor.
121363 tlden indirince 110650 tl gibi rakam çıkıyor. normalde 111 dediği fiyat o.
bence güzel fiyat almışsınız.