škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 gizli özellikleri artik gizli değil..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;543457
Hocam rapid te de denendi cam işini kimse yapamıyor mutlaka alın o kodları :)

Hocam vag 15.7 sürümünde belki vardır çünkü son sürüm ve biraz tuzlu millet almak istemiyor (bu arada bilgim yok pek bilenler düzeltsin yanlışim varsa)

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;543450
Camların kumanda ile acılmasını nasıl basarmışacaba ya biz denedik olmadı ?

Şuan sadece sol ön cam çalışıyor ama ben dedi bunu ayarlarım dedi yine bir araya geleceğiz:)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;543462
Şuan sadece sol ön cam çalışıyor ama ben dedi bunu ayarlarım dedi yine bir araya geleceğiz:)

Hocam sol ön camın modülü diğerlerinden farklı umarım ayarlar bunu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;543464
Hocam sol ön camın modülü diğerlerinden farklı umarım ayarlar bunu

ona çalışacak kendi aracından kopyalayacağını söyledi. sol ön cam şimdilik yeterli ama hepsine uygulanması daha iyi olacak.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kodları para toplayıp satın alalım ama alalım bi şekilde :D :D

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trolley;543471
İstanbul ender elektronik yapabiliyor mu acaba cam işini?

Ender elektronik de yapılamadı diye biliyorum bi şekilde bu cam işini çözebilirsek güzel olur.modülle çok alakalı değil aslında açılıp kapanabilir

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;543472
Ender elektronik de yapılamadı diye biliyorum bi şekilde bu cam işini çözebilirsek güzel olur.modülle çok alakalı değil aslında açılıp kapanabilir

diğer camlarıda acabilirsek kodu isterim bakalım dönüşü nasıl olur arkadaşın, olumlumu olumsuzmu?

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;543474
diğer camlarıda acabilirsek kodu isterim bakalım dönüşü nasıl olur arkadaşın, olumlumu olumsuzmu?

Teşekkürler hocam inşallah açılır

Çevrimdışı Yalçın59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba tekirdağ dan yalçın ben 1.2 dsg amb. Sahibiyim.
İlk mesajım , nasıl açtırcaz yardımlarını bekliyom yada başka açtıran varsa
Saygılar

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şöför tarafı olurda diger taraflar olmaz diye biliyorum dördü olmadıktan sonra ne anlamı var

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba ben Ankarada yaşıyorum aracımın gizli özelliklerini Ankara keçiörende bünyamin bey var ona actırdım https://www.facebook.com/AnkaraVagStore/?fref=ts isteyenler bu linkden irtibata geçebilirler.açılan özellikeri söyleyecek olursak "kadran selamlama,amerikan park,dönüşe duyarlı sis farları,geri vitesine takıldıgında ön sis farların yanması,sinyal verirken sinyal verilen taraftaki gündüz farının sönmesi,ek yakıt miktarı göstergesi,plaka led ampül tanıtılması,sesli onay özelliği gibi özellikler açıldı fakat camların kumandadan acılıp kapanması diye bişey cıkmadı böyle birşey varsa kodunu paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar...

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sunu söylemeyi unuttum aracıma cyclone normal sesli ikazlı göstergeli  dikiz aynanın üzerine yapıstırmalı 130 tl ye park sensörü taktırdım.park  sensörü takılınca arcın ekranında kontak kapalı ekranı acıp arac  ayarlarına girdiğimde park ve manevra secenegi cıkıyor fakat kontak  acıkken bu secenege erişebilirsiniz diyo,kontagı acıyorum böyle bi  secenek cıkmıyor acaba dedim gizli özelliklerle kod ile park manevra  özelliğini aktifleştirebilirmiyiz.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;543411
arkadaşlar bugün arabanın bazı gizli özelliklerini açtık. şöyle sıralayalım;

* camların kumanda ile acılıp kapatılması.
* Led gündüz farları ile birlikte arka stoplarin sürekli yanması.
* Plaka led ampul tanimlatmasi.
* Konfor sinyal sayısının 5 e çıkarılması.
* Kapı açıldığında bile camların inip kalkmasının aktif hale getirilmesi.
* Coming Living home otomatik yapılması.
* Kadran selamlama. ( Kontak açıldığında ibrelerin sona kadar gidip geri gelmesi)
* Amerikan park sinyalleri altifleştirilmesi.
* Gündüz led - Sinyal senkronizasyonu ( sinyal verildiginde Gündüz led inde sinyal gibi yanıp sonmesi)
* Kapıları kilitleyip açtığında kornanin çalması ve bu ozelligin araç ekranindan kumanda edilebilmesi.
* Frene bastiginda bagaj led/stoplarinda yanması.
* Kontak açıkken şoför kapısı açıldığında ikaz veren sesin iptal edilmesi.

Güzel paylaşım için teşekkürler. Kodları bulursanız bize de yazın. Vagcom kablosu almaya servisi ikna ettim ama kodları bilmiyorlar.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;543722
Güzel paylaşım için teşekkürler. Kodları bulursanız bize de yazın. Vagcom kablosu almaya servisi ikna ettim ama kodları bilmiyorlar.

valla kodları paylaşırmı bilmiyorum kendisi, ama golf 7 deki kodlamalarla aynı olduğunu söyledi yaparken,  ve yaptığı işi ve iletişim bilgilerini şu sayfada paylaşıyor telefon numarasıda mevcut. benim arabayı paylaşmış 2015 fabia gizli özellik aktivasyonu diye.https://www.facebook.com/VWClubErzincan/photos/a.132567750235827.28686.132559583569977/538579409634657/?type=3&theater