škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Size buz kazıyıcısı verdilermi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;603516
Yaw alsınlar baslarina çalsınlar. 1_2 liralık dandik plastik ben istemeye utanırım.

Valla hıc oyle degıl arkadasım cok kalıtelı ve dıger buz kazıcılarına gore cok gızel temızlıyor ıstemeye deger bence ben cok memnunum [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;603685
Valla hıc oyle degıl arkadasım cok kalıtelı ve dıger buz kazıcılarına gore cok gızel temızlıyor ıstemeye deger bence ben cok memnunum [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Napak şimdi 1 seneden sonra buz kazıyıcımı verin bana Diye servisemi dayanak:D yada çaktırmadan shoowroom daki araçlara bakıyor edasıyla birinden çarpak mı ahahahah
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 12:08:55 Gönderen: Cihangir Emre »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;603755
Napak şimdi 1 seneden sonra buz kazıyıcımı verin bana Diye servisemi dayanak:D yada çaktırmadan shoowroom daki araçlara bakıyor edasıyla birinden çarpak mı ahahahah

Showroom'daki araçların çakmaklık, buz kazıyıcı, kültablası gibi parçaları çalınmaya karşı depoya kaldırılıyor. Başka bir çözüm bulun :D

Çevrimdışı tikoli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dandik mi dandik bir şey verdiler sorunca. Bir kere kullanmadan kırıldı.
 İnternet sitesinde gösterdiği gibi bagaj kapağına da yerleşmiyordu. El feneri de öyle. Kendisi için ayrılan yere uyan orjinali değildi. Resmen insanla dalga geçiyorlar.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tikoli;605187
Dandik mi dandik bir şey verdiler sorunca. Bir kere kullanmadan kırıldı.
 İnternet sitesinde gösterdiği gibi bagaj kapağına da yerleşmiyordu. El feneri de öyle. Kendisi için ayrılan yere uyan orjinali değildi. Resmen insanla dalga geçiyorlar.

Salla gitsin uc kuruşluk plastikin bile hesabını yapıyorlar. Satış servis vs konularinda volkswagen grubu yerlerde Trde.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen karlı zamanlarda uzun yolda ön plaka buz tutmuştu, bi deniyim dedim. Buzu felanda kazıyamıyo zaten, sadece görüntü[emoji23]

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaten uzun yolda buzlu plakayı kazımak için değil. camın üstündeki ince buz tabakasını almak için.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: özdil;605240
o zaten uzun yolda buzlu plakayı kazımak için değil. camın üstündeki ince buz tabakasını almak için.

Araç tesliminde ekstreden şemsiye istedim vereceklerdi,yerine baktık kapalıydı,açarız dedim açılmıyor dedi servis elemanı o yüzden alamadım..

Çevrimdışı oceanix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar;

Sattığım Octaviadan kalan buz kazıyıcı; telefonluk, kültablası vs. mevcut.
Aracımı sıfır aldığımda poşetlerinde eve getirdim ve hiç kullanmadım. Satarken de bayiye takasa verdim. Oradan da kiralama işi yapan birisi almış zaten...

İlgilenen olursa özel mesaj atabilir......

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan verilen malzeme kalitesi çok kötü.süper marketlerde bile eldivenli buz kazıyıcılar var gayet kaliteli ve konforlu superb sahibinde olmamasınıda anlarım çünkü ön cam rezidansı zaten siz kazımaya kalkana kadar eritiyor ön camı eski fabiamda vardı bir buz kazıyıcı o çok sağlamdı işte satarken bende aracın üstünde verdim gitti

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlar size tavsiyem camlarınızdaki buzu kazımayın çünkü belli olmasada camlarımız çizilmektedir onun için evden beş dakika önce çıkarak arabanızı çalıştırıp son kademede camlara verirsek zaten hemen yumuşuyor ve zorlanmadan hafif sürtmede kazınıyor.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;605297
Değerli arkadaşlar size tavsiyem camlarınızdaki buzu kazımayın çünkü belli olmasada camlarımız çizilmektedir onun için evden beş dakika önce çıkarak arabanızı çalıştırıp son kademede camlara verirsek zaten hemen yumuşuyor ve zorlanmadan hafif sürtmede kazınıyor.

En basiti ılık su dökmek 8-9 derecelik su bile anında çözüyor.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilinen ve yaygın yöntem sirkeli su, karışım oranı bir birim sirkeye iki birim su, mümkünse elma sirkesi...

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;605312
En basiti ılık su dökmek 8-9 derecelik su bile anında çözüyor.

çözüyor çözmesine de döktüğün su sileceklerede temas ettiği için hava sıcaklığıda  sıfırın altında ise sileceklerin sertleşiyor ve yol da kirli ise öndeki araçtanda ön camına gelen çamurlu atıkları temizlemek istediğinde temizlemiyor malesef  parça parça oluyor yani risk alıyorsun trafikte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com