škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Manuel Fan Düğmesi Hararete Kesin Çözümmü? (favorit)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı modifix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. normalde hararet hep en alt düzeyde, sıkışık trafikte seyredince orta düzeyin çok az üstüne çıkmaya başlıyor buda beni tedirgin ediyor. Hararet sorunu hiç yaşamadım daha önce ama aracı yeni aldım. Şimdi böyleyse birde yaz sıcagında trafikte sıkışırsam ne olur diye düşünmeye başladım. Manuel Fan düğmesi taktırsam sıkışık trafikte açsam hararetin yükselmesini önlermiyim?

Hiç fan düğmesi olupta fanı açtığı halde harareti aşırı yükselen oldumu?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında olması gereken değerde takılı olan hararet ve fan müşiri Varsa, sıkışık trafikte de adamı tedirgin etmez, düğmeye falan bence gerek yok.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Favorit' in harareti yeni nesil otomobiller gibi sabit durmaz zaten. Yokuş çıkarken artar düzlüğe gelip hızınızı sabitlersiniz düşer; sıkışık trafikte artar yol açılıp ilerlemeye başlayınca düşer; vs.
Ancak elle kumanda edebilmek için içeriye konulacak bir buton en azından içinizi rahat ettirir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal sartlar altinda gerek duyulmamasi lazim fakat favoritin yasi goz onune alindiginda, manuel fan dugmesi isinizi garantiye almanizi saglar. Cektirin dursun zarari olmaz

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: modifix;543570
Merhaba arkadaşlar. normalde hararet hep en alt düzeyde, sıkışık trafikte seyredince orta düzeyin çok az üstüne çıkmaya başlıyor buda beni tedirgin ediyor. Hararet sorunu hiç yaşamadım daha önce ama aracı yeni aldım. Şimdi böyleyse birde yaz sıcagında trafikte sıkışırsam ne olur diye düşünmeye başladım. Manuel Fan düğmesi taktırsam sıkışık trafikte açsam hararetin yükselmesini önlermiyim?

Hiç fan düğmesi olupta fanı açtığı halde harareti aşırı yükselen oldumu?

aracın normal çalışmasında sıkıntı yok ise fanın zamanında açıyorsa.termostatta sorun yoksa yedek anahtara gerek yok benim favoda yazın aşırı sıcakta rampada ortanın az ustune çıkar fan açtımı normale döner veya düzlükte 100 mt gidince çabucak hararet düşer.ancak şunuda bilmeni isterim.termostad bozulma durumu olursa seni içe yaptıracagın fan dügmesi bile kurtaramaz.bunedenle araç kullanırken özellikle yazın ara ara hararet göstergesinde gözün olsun.bu durum tüm araçlar için geçerlidir.termostad kolay kolay bozulmaz ançak aracında antifiriz yerine su kullanırsan paslanma dan dolayı termostad açmama durumu söz konusu