škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda ya şikayetlerim

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet özdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 ekim ayında almış olduğum oktavya elagans dsg şanzıman otamatik vites aracımı henüz alalı tam bir yıl oldu aracım 13 bin kilometrede aracımın lastikleri tamamen bitmis durumdadır aracımı aldığım bayiye efe plaza ya götürdüm bu lastiklerim 13 bin kilometrede bitmemesi gerektiğini söyledim onlar ise baktılar aracımın lastiklerinin bittiğine hem fikir oldular bizim yapabilecek bişeyimiz yok deyip beni başlarından savdılar ve beni başka bir lastik bayisine yönlendirdiler orasıda bizimle hiç bir ilgisi ve alakası olmadıgını söylediler benim bu şikayetimi yansıta bilecegim hiç bir mercih bulamadım bu maduriyeti mi giderilmesi için napmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olabilecek kişi ve kuruluşların bana ulaşmasını istiyorum 05304922451 bu numaradan bana ulaşılabilir saygılarımla

Çevrimdışı Sodurlu88

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence hiç uğraşmayın. Hiçbir üretici lastiklere 13bin km den fazla gider diye garanti vermez. Sabit bir kullanım tarzı ve çevre etkeni olmadığı için sizde bir kanıt tutar nokta gösteremezsiniz.

*Lastikler aracın üzerinde sabit bir donanım değil. Sizin aracınızın 13 bin km de olduğu bu lastiklerin 13 bin km kullanıldığını kanıtlamaz.

*1 yıl süre boyunca normal bir şekilde kullandığınızı kanıtlayamazsınız.

*Firmalar bu durumlar için garanti destek verirse çok fazla suistimal eden olur.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz Ahmet Bey.

İlk mesajınızda kendinizi tanıtmak yerine , markasını bile belirtmediğiniz lastiklerinizle ilgili şikayet konusu açmışsınız.

Aramıza hoşgeldiniz tekrar.

Bilmeniz gerekir ki lastikler , hamur yapısı , kullanım şekli , hız gibi nedenlerle belirsiz süre ve km aralıklarında bitebilir.

Çok belirgin bir üretim hatası bulunmadığı sürece de lastiğin garantisi yok malesef. Derdinizi kimse dinlemez.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklerin 4 ü de mi aynı oranda aşındı?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik üreticisine şikayetinizi bildirin ...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam geçmiş olsun da bunun için mi üye oldunuz? Bu nasıl bir nezaketsizliktir?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burayı şikayet var falan sanmış demekki beyfendi konuyu kilitliyorum. Lütfen bu tarz damdan düşermiş gibi gelinip açılmış, işini görüp çıkacağı belli konulara post atmayınız biraz dikkali olalım