škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 Kollu Spor Deri Direksiyon

Atly · 44 · 11781

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544603
Bunu ben de düşündüm ama kazalı araçlarda airbag açılmamış direksiyon zor bulunur. COLOMBUS ve 3 kollu çıkma direksiyon benim de yapmayı düşündüğüm projeler ama çok hırpalanmaış araba bulmak gerçektn zor
Airbag önemli değil benim demek istediğim. İkisi ayrı ayrı parçalar. Yani kazalı arabanın airbag i açılmış olsa da önemli değil. Simit sağlam olsun yeter.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben aracı sipariş ederken 3 kollu ve DSG kulakçıklı istemiştim. Sİpariş çok uzar dedikleri için vazgeçtim. Daha sonra sorduğumda parçayı benm temin etmem durumunda airbagte bir sorun olmayacağını ama yetkili servis olarak bunu yapamayacaklarını söylemişlerdi.
Tabi bu sadece direksiyon simidiyle ilgili, DSG kulakçığı konusunda bir şey söylemediler.
Sadece parça fiyatı yurtdışında yaklaşık 1000 TL civarında ( kargo hariç).

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Simidi takıp kodlayamayan servis DSG kulakçığını hiç yapamaz.

Herzaman ki gibi baştan savmışlar.

direksiyonu takıp kodlamanın olsa olsa max 1 saatlik işi var.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;544604
Airbag önemli değil benim demek istediğim. İkisi ayrı ayrı parçalar. Yani kazalı arabanın airbag i açılmış olsa da önemli değil. Simit sağlam olsun yeter.

nasıl yani? biraz daha açıklar msn? senin arabanin direksiyonu sökünce airbagi de sökmüş olmuyor musun?

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544611
nasıl yani? biraz daha açıklar msn? senin arabanin direksiyonu sökünce airbagi de sökmüş olmuyor musun?
Hocam bunlar iki ayrı parça direksiyon simidi ve airbag ayrı ayrıdır. Airbag malum olduğu gibi direksiyon simidine monte ediliyor sadece. Bizim için önemli olan 4 kollu klasik direksiyon simitlerimize monte olmuş olan airbaglerimiz, acaba bir şekilde 3 kollu spor direksiyon simidi bulursak onun üzerine monte olur mu yani bağlantı yerleri Vs. Uyar mı. Fotoğraflar yanıltıcı olabilir ama bakınca sanki aynı gibi airbagler.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Atly;544629
Hocam bunlar iki ayrı parça direksiyon simidi ve airbag ayrı ayrıdır. Airbag malum olduğu gibi direksiyon simidine monte ediliyor sadece. Bizim için önemli olan 4 kollu klasik direksiyon simitlerimize monte olmuş olan airbaglerimiz, acaba bir şekilde 3 kollu spor direksiyon simidi bulursak onun üzerine monte olur mu yani bağlantı yerleri Vs. Uyar mı. Fotoğraflar yanıltıcı olabilir ama bakınca sanki aynı gibi airbagler.
Ya keşke dediğiniz gibi olsa..benim colombus projesi için Direksiyonda kumanda olayı şart yoksa pek anlamı olmayacak..

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YolGeZeR;544822
Eğer getirtebilirseniz bir bakın.
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Steering-Wheels/

Zaten bu fyatlar civarı kazalı araçlardan temiz yıpranmamış bulunur. elbet sıfır olsa daha iyi olur ama gümrükte takılma riski ya da 1 ay bekleme durumu vs. olmaz. zaten bizim esas problemimiz direksdiyonu bulmak değil ; bulunca iyi bir servise yeni direksiyonu araca programlatabilmek..Servisler bakım tamirat gibi işlerden daha çok para kazandıkları için bu işlere burun kıvırıyorlar

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam siz direksiyonu bulun. Ender elektronik halleder. Hatta bulmadan once tel acip fikir alabilirsinuz

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben birkaç çıkma işine bakan yerle irtibat kurdum ve servise direksiyonu bulursam takma ücretini sordum sadece takma 180 tl. Ama uyup uymayacağının garantisini vermiyor. İstanbul da olanlar için şu ender elektronik büyük şans.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;544888
Hocam peki çıkma direksiyon ne kadar?
Henüz kimsede yok. Haber bekliyorum denk gelirse falan.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Atly

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;545019
Bulduguzda buradan paylasirsaniz sevinirim
İlk yapacağım iş olur.