škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chip Tuning

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vindali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Tsi motorlu fabiasına chip tuning yaptıran var mı acaba ? Eğer varsa avantajlarını ve dezavantajlarını paylaşabilir mi ? Chip tuning sonrası ne kadar bir güç elde ediliyor. Yakıt tüketimine faydası oluryor mu ? Chip tuning sonrası araç garanti kapsamından çıkıyor mu ?
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2015, 00:14:03 Gönderen: Vindali »

Çevrimdışı MetalGri-büyülü

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vindali;544350
Merhaba. Tsi motorlu fabiasına chip tuning yaptıran var mı acaba ? Eğer varsa avantajlarını ve dezavantajlarını paylaşabilir mi ? Chip tuning sonrası ne kadar bir güç elde ediliyor. Yakıt tüketimine faydası oluryor mu ? Chip tuning sonrası araç garanti kapsamından çıkıyor mu ?

Merhaba kardeşim , 1.2 tsi 110 lukla eğer 140 bg kadar max verim alabilirsin 90 lıksa 115 max oluyor en fazla tabi böyle söylemekle bitmiyor yazılım bazı getirdiği zorunluluklar var ama genelde kasa hafif olduğu için çoğu kişinin söylediği okadar etkilemediğini bazılarıda turbonun arıza durumu olabilir diyorlar, yakıy için azaldığını söylüyorlar ama ben henüz yapıpta az yakanı görmedim :) araç garantisiyle ilgili net bişey bilmiyorum ama çoğu servis çıkarıyor diyor yapan yerler çılarmadığını idda ediyor ama çok önemliyse chip tuning yaptırdığın yerden aracını servise götüreceğin zaman eski yazılımını geri yüklemesini istersen eski haline çevirip tekrar yükleyebiliyor bildiklerim bunlar :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş selamsız sabahsız gelip üstüne tonlarca post atılmış konuları okumadan birde konu açmış. Lüften bu tarz konulara cevap vermeyin. Konu kilit