škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsun'dan Selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vindali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Adım Selim. Samsun'da yaşıyorum. Öğrenciyim. Yeni skoda fabia III 1.2 tsi dsg sahibiyim. Bu forumu yeni keşfettim çok faydalı. Forum kültürünü pek bilmediğimden dolayı selamsız sabahsız gidip konu açtım :D Forum yöneticisi abilerimden özür diliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olacağım. İyi forumlar :)
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2015, 11:34:02 Gönderen: Vindali »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda ailesine hoşgeldiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Vindali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;544561
Skoda ailesine hoşgeldiniz.

hoşbulduk teşekkürler :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz.Kazasız belasız...

Çevrimdışı Vindali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;544583
Aramıza hoşgeldiniz.Kazasız belasız...

Teşekkürler. Hep beraber inşallah.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vindali;544556
Merhaba. Adım Selim. Samsun'da yaşıyorum. Öğrenciyim. Yeni skoda fabia III 1.2 tsi dsg sahibiyim. Bu forumu yeni keşfettim çok faydalı. Forum kültürünü pek bilmediğimden dolayı selamsız sabahsız gidip konu açtım :D Forum yöneticisi abilerimden özür diliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olacağım. İyi forumlar :)

Öncelikle hoş geldin. Ben de Samsun a çok yakın bir ilçe de Ünye de ikamet ediyorum. Maşallah öğrenciyken fabia3 sahibisin;biz çift maaş 7.yıl sonunda Octavia a7 anca aldık. sen bu hızla bir kaç seneye inşallah suberB RS alırsın :) Şaka bir yana hangi bölümde öğrencisin merak ettim?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg::wlc:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aramıza hoşgeldiniz güzel günlerde kullanın

Çevrimdışı Vindali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544586
Öncelikle hoş geldin. Ben de Samsun a çok yakın bir ilçe de Ünye de ikamet ediyorum. Maşallah öğrenciyken fabia3 sahibisin;biz çift maaş 7.yıl sonunda Octavia a7 anca aldık. sen bu hızla bir kaç seneye inşallah suberB RS alırsın :) Şaka bir yana hangi bölümde öğrencisin merak ettim?

Abi öncelikle hoşbulduk :) araba şahsıma ait değil valide hanıma alındı bizde kaçırıyoruz arada diyelim :) inşaat mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim