škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octiyi park yerinde bulamadim

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;50533
Geçmiş olsun, pek hoş bi duygu değil.

Bir de insan "nasıl çektiler acaba" diye işkilleniyor.
yaw park yerini buldum ama aklıma hep dediğiniz gibi nasıl çektiler,çizdiler mi,sürtme olmuşmudur falan tadirginlikleri hep içimi kemirdi valla.inşellah çizmemişsinizdir dedim;yok abi olurmu'itina ile çekilir'araçlarınız demesinmi.zaten o esnada bir doğan slx vardı çeki aracından 4 lastiğe bağlı mengene gibi bir aparat vardı.mümkün değil çizilmesi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, canınız epeyce sıkılmıştır.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;50574
yaw park yerini buldum ama aklıma hep dediğiniz gibi nasıl çektiler,çizdiler mi,sürtme olmuşmudur falan tadirginlikleri hep içimi kemirdi valla.inşellah çizmemişsinizdir dedim;yok abi olurmu'itina ile çekilir'araçlarınız demesinmi.zaten o esnada bir doğan slx vardı çeki aracından 4 lastiğe bağlı mengene gibi bir aparat vardı.mümkün değil çizilmesi.

O mengenelerin bağlı olduğu kayış taşırken çamurluklara deyiyor.O zaten çiziyor..Fabiada baya tedirgin olmuştum çekilirken..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam 3 tl-5tl var diye böyle durumlara niye sokuyorsunki kendini 5 tl park ücreti vereceğine senelik park ücretinin ödedin  o kadarda eziyet çektin yol yaptın değmez yani büyük bi ders olmuş sana :)

Bu arada filtrenin kutusu sarı yeşilmiydi?

Orjinalden başka hava filtresi kullanmayın derim piyasadaki filtreler arasında resmenkarton koyuyor herifler yetkili servis bizzat gösterdi bana...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet kadir dediğin gibi oldu aynen 10 dk dişçide işim vardı 5 tl katletmeyelim dedik nerden bilelim ki.saatte 5 tl + ilaveler.ama tabii bu ders oldu.
filtre konusuna gelince ilk önce sarı renkte bir filtre taktılardı onu söktürdüm uyduruk diye,sonra başka bir filtre taktılar ama dedi ki iskenderunda üretiliyor bunlar ve diğer firmalar buraya taktırıyor dedi.Ama ben memnun olmadım servisten.gelecek yıl ölmezde sağolursam oraya gitmicem.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar birde dün servisde ki eleman yani patronları sunoco dedikleri yağı koydurmadım ya,castrol koyarsak 10 bin km de en az 750 gr yağ eksiltir dedi,doğrumudur sizce?octi 105 bin km de.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun

dikkat et kendine arasıra oluyor böyle parka çekmeler benimaraçlarımın 3 ünü değişik yerlerde ve zamanlarda çektiler hep

kayseride iken 25 plaka diye hemde aradan çekip götürmüşler diş çeker gibi dedimki sonra niye yandakileri çekmedinizde benimkini aradan alıp götürdünüz. tık yok kem küm falan

yağ eksiltme falan pek olacağını sanmıyorum sen bildiğinden şaşma ne idüğü belli olmayan şeye yanaşma
tamam belki hakkatten dünyanın en süperidir ama önemli olan araç sahibinin kullandığı ve isteğidir.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2009, 20:41:48 Gönderen: mdindas »