škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastik Basınç Sensörü

mşah · 59 · 16997

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545178
Bir tanede kompresör almak lazım nolur nolmaz araştırmaya başlayım hemen :)

Bende hem ufak kompresörden var hem 25 lt. lik olanlardan, lastik şişirmek, hava filtresini temizlemek  yada aracın içini temizlemek için kullanışlı.

Cihazın 180 tl civarı fiyatı var yorumlara bakarak alınır gibi geliyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545204
Black decker alacağım sanırım 3 modelini inceledim birbirine yakın özellikler 200 civarıydı fiyatı. Bagajda yer kalmadı branda 2 ton kriko güneşlik temizlik malzemeleri trafik ilk yardım seti yangın tüpü vs derken evden yemediğim laf kalmadı :)

Black&Decker iş görür bence de.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;545187
Zamanında ben bayağı bakmıştım, ucuz ürünlerden uzak durun, ancak bisiklet lastiği şişirebiliyorlarmış.

Benimkini Bim'den almıştım 18 tl ye 4-5 yıl önce adı sapı yok ama tam sönük lastiği şişirdi tabi biraz zaman alıyor ama hala gerektiği zaman kullanıyorum, yinede üzün süre çalıştırmaya gelmez ama lastiği rahat şişiriyor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;545206
Black&Decker iş görür bence de.

Evime yakın bir tane benzinlik var oradaki hava makinası bozuk çalışsada doğru ölçmez büyük ihtimal. Lastikçilerde de çubuk gibi Çin malı olanlardan bastılar en iyisi o kadar mesafe gitmek yerine kompresör almak. Superbe geçince bagajı daha rahat kullanırım :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545209
Evime yakın bir tane benzinlik var oradaki hava makinası bozuk çalışsada doğru ölçmez büyük ihtimal. Lastikçilerde de çubuk gibi Çin malı olanlardan bastılar en iyisi o kadar mesafe gitmek yerine kompresör almak. Superbe geçince bagajı daha rahat kullanırım :)

Dedigin gibi benzinliklerdekine ben de hiç güvenmiyorum. Lastikçimde iyi bir makina var onunla hallediyorum.

Alıntı yapılan: mşah;545207
Benimkini Bim'den almıştım 18 tl ye 4-5 yıl önce adı sapı yok ama tam sönük lastiği şişirdi tabi biraz zaman alıyor ama hala gerektiği zaman kullanıyorum, yinede üzün süre çalıştırmaya gelmez ama lastiği rahat şişiriyor

Bim'de zaman zaman çok uygun fiyatlara gerçekten kaliteli ve iş gören ürünler satıliyor. Sanırım siz de buna denk gelmişsiniz:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545209

Kompresör'de olsa net ölçüm yapamazsın dijital ölçü aleti alman daha mantıklı

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;545213
Kompresör'de olsa net ölçüm yapamazsın dijital ölçü aleti alman daha mantıklı

Dijital dediğimiz ilk sayfada paylaştığınız ürünmü oluyor

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545214
Dijital dediğimiz ilk sayfada paylaştığınız ürünmü oluyor

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;545221

Kompresörün yanında hediye veriyorlardı sanırım

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zannetmiyorum yada bana hiç denk gelmedi ben hepsiburadan almıştım buna benzer 20 tl ye, ama tavsiye ederim net ölçüm yapıyor.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklere nitrojen basilmissa hava dustugunde uzerine normal hava basmak sakincali mi. Lastiklerimi lastik oteline biraktigimda degisimlerde nitrojen basiyorlar diger degisime kadar havasi inerse ustune hava basiyorum

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545178
Bir tanede kompresör almak lazım nolur nolmaz araştırmaya başlayım hemen :)

"Kıytırık pompalardan uzak durun" diyen arkadaş çok haklı. Şahsen stepnesiz yeti'lerde bulunan pompaları öneririm. Gerçi yetkili servislerde satılıyor mudur; bilinmez.. 4-5 defa kullandım. Çok kısa sürede lastiği şişiriyor. Üzerinde basınçölçeri bile var.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mühendis06;545204
Black decker alacağım sanırım 3 modelini inceledim birbirine yakın özellikler 200 civarıydı fiyatı. Bagajda yer kalmadı branda 2 ton kriko güneşlik temizlik malzemeleri trafik ilk yardım seti yangın tüpü vs derken evden yemediğim laf kalmadı :)

Bu alet(black decker) nasıl bir şey? Çakmaklıktan aldığı enerjiyle mi çalışıyor? Eğer şarj edilen bataryalarla çalışan bir alet ise iyi düşünün derim!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En alttaki aparat(turuncu okla işaretli) nereye takılıyor Mehmet?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;545821
En alttaki aparat(turuncu okla işaretli) nereye takılıyor Mehmet?

Çakmaklığa takılıyor