škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback Tavsiyeniz Ne olurdu ?

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DyNaStY

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar

Forumu birkaç haftadır aktif olarak takip ediyorum. Şuan ki aracımı satıp dizel otomatik cam tavanlı bir Spaceback almayı düşünüyorum.Fakat 2.elde kafamı kurcalayan noktalar var. Sizin tecrübelerinize danışmak istedim.

Seçimimi 1.6 TDI DSG mi yoksa 1.4 TDI DSG den yana mı yapayım bilemedim. Anladığım kadarıyla her ikiside 90 hp. 1.6 nın yakıt ortalamaları tabi ki diğerinden daha yüksek bu yüzden 1.4 e daha sıcak bakıyorum fakat 1.6 ilanlarına baktığımda sanki 1.6 lar daha iyi gibi bir anlayış mevcut.

Sizce hangisini neden seçmeliyim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DyNaStY;545520
Kusura bakmayın. Konuyu görmemiştim. Tanıtım
Estağfurullah kusurluk bişey yok.bazı kişiler forum kültürüne uymadan öyle bi girip çıkıyim havasıyla konu açıp gidiyolar.amaç üzüm yemek tabiiki bağcıyı dövmek diil.Hoşgeldiniz...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz. illa dizel olacak diyorsanız eu6 motor 1.6 tdi düşünülebilir. ama şahsen ben alacak olsam tercihimi yine eu6 motor 1.4 tsi 125 ps spaceback'ten yana kullanırdım :)

Çevrimdışı Fkeles25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben 2 aydır spaceback 1.4 tdi dsg cam tavan kullanıyorum. ilk otomatik aracım dolayısıyla otomatiğe hala tam anlamıyla alışmış değilim ancak büyük rahatlık sağlıyor performansıda iyi özellikle spor modda gayet başarılı. ancak eski aracım 2013 clio sportourer 1.5dci ya göre yakıt fazla. trabzon-samsun arası hız sınırı elverdiği sürece 110km/h sabitleyerek 4.9 ortalama elde ettim. cam tavan olmasını kesinlikle tavsiye ederim arkaya oturanlar cam tavanın verdiği ferahlık hissine bayılıyor ancak yazın güneş rahatsız edermi bilmiyorum perde yeterli olmayabilir. araçta eksik olarak yağmur ve far sensörü bide zenon olsaymış harika olurmuş diyorum.