škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam satılık

Dre42 · 63 · 10691

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım bazı nedenlerden dolayı kısa bi süreliğine satılıktır.1.0 ambition modeli renk şeker beyazı hata boya vs hiçbir şey yok 4000 km.fotoğraflar yok araç konyada görmek isteyenler gelip görebilir 39.500 tl pazarlıksız son fiyatım tercih edenler 41.500 e sıfırını alabilir böyle muhabbetler açmazsak sevinirim

Not:Özel bir durum sebebi ile kısa süreliğine satılıktır araçla ilgili sorun yoktur.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2015, 20:01:47 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı satışlar versin. Ama muhabbet zaten fiyat üzerinden olur. Satma konusunda fiyat konuşulur ... :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;545940
Allah hayırlı satışlar versin. Ama muhabbet zaten fiyat üzerinden olur. Satma konusunda fiyat konuşulur ... :)

hocam büyük ihtimalle satma işinden vazgeçildi gibi ama gereksiz muhabbetlere gerek yok diye yazdım öyle :) fabiama keyifle binmeye devam edecem Allah satmak zorunda bırakmasın sıkılana kadar binelim :) konu kilitlenmesin arkadaşlar satacağı zaman burdan paylaşabilir konu kirliliği olmaz (yöneticiler uygun görürse tabi)

vazgeçtik hatta yarın geri görüş kamerası bakmaya gidecem montaj yapacam :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alacak arkadaşlara duyurulur 4500 km de 1.0 ambition satılık  sahibindende fiyatı çok uygun 36 bin di galiba. Hiç 2 el fabiaya bakamadım arabayı ilk kez görünce aldığım için 2. Eli düşünemedim :D Allaha şükür sıfır almak nasip etti
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2015, 23:20:35 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de bir ilan gördüm adana dan . Arabayla oynamışlar ve arabayı basmışlar çok şaşırdım . Acaba nasıl bastı arabayı ? forumlarda yok sahibi. Araba tam "adana  merkez"  havasında :D

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;545971
Bir de bir ilan gördüm adana dan . Arabayla oynamışlar ve arabayı basmışlar çok şaşırdım . Acaba nasıl bastı arabayı ? forumlarda yok sahibi. Araba tam "adana  merkez"  havasında :D

Bende gördüm onu tam tarif bu evet :)

henry gale

• Ziyaretçi
birkaç gün önce 0 km fabia 1.0 aracı bursa'daki bayiden 39 bin liraya aldık. satacak olanlar fiyatları buna göre belirlerse daha iyi olur.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: henry gale;546066
birkaç gün önce 0 km fabia 1.0 aracı bursa'daki bayiden 39 bin liraya aldık. satacak olanlar fiyatları buna göre belirlerse daha iyi olur.

Konyada 39.900 olan arabayı sıkı sıkı pazarlık üzerine 38.900 e verdiler bana zaten ben aldığım fiyatı yazdığımda kâr etmiş olmuyorum aynı araba şu an 41.500 lira buna göre yazmıştım..sizin aldığınız bayiden kaynaklanan ya da size özel bi durum olmuş olabilir.2016 lara zam gelecek bu arada her şeyi ile aynı ozelliklere sahip olan sırf 2016 diye 2.000+yeni zam miktarını vermek isteyen sıfır alabilir tabiki ben sıfırından 2 bin daha ucuz araba bulamadığımdan sıfır aldım adamlar 5000 binmiş fiyattan 1000 tl duşmuş ve arabalar hep şehir dışında...sebepleri ise çok bekletiyorlar :) zaten aldığımız araba çok özel sipariş üzerine gelen bi araç değil bu yalanlara kanmadım gittim sıfır aldım

henry gale

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: msslm;546067
Konyada 39.900 olan arabayı sıkı sıkı pazarlık üzerine 38.900 e verdiler bana zaten ben aldığım fiyatı yazdığımda kâr etmiş olmuyorum aynı araba şu an 41.500 lira buna göre yazmıştım..sizin aldığınız bayiden kaynaklanan ya da size özel bi durum olmuş olabilir.2016 lara zam gelecek bu arada her şeyi ile aynı ozelliklere sahip olan sırf 2016 diye 2.000+yeni zam miktarını vermek isteyen sıfır alabilir tabiki ben sıfırından 2 bin daha ucuz araba bulamadığımdan sıfır aldım adamlar 5000 binmiş fiyattan 1000 tl duşmuş ve arabalar hep şehir dışında...sebepleri ise çok bekletiyorlar :) zaten aldığımız araba çok özel sipariş üzerine gelen bi araç değil bu yalanlara kanmadım gittim sıfır aldım

aldığım bayi ile alakalı bir durum değil. izmir'deki bayide bu araçtan yoktu ama satışçı arkadaş yıl sonu kampanyası olduğunu ve ellerinde olsaydı fiyatının 39 bin lira olduğunu söylemişti. bunun üzerine ben de yakın illerdeki bayileri aradım ve Bursa bayisinde bu araçtan olduğunu öğrendim ve birkaç gün içinde de gidip 39 bine aldım.

yani şu anda bu aracı almak isteyenler sıfır aracı başka bayilerde aynı fiyata bulabilirler belki de benim gibi. söylemek istediğim buydu. aracını elinden çıkarmak isteyenler de buna göre fiyat verirlerse satma ihtimalleri daha yüksek olur.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni zam yaptılar ama o zam dolar yüzünden oldu. Şimdi o zamın gerçekçiliği kalmadı satış artırmak için yıl sonu kampanyası diye 39 a satmaları gayet iyi olmuş. Ben 3 haziranda 39.900 ken yarış mavisini 40.000 e aldım bide park sensörlü aldım yani illaki indirim yapıyorlar. Adam 1.2 tsı amb. 45.500 sıfırı ,  2.eli 46 ya koymuş ne güldüm ya... o yüzden şu an 1.0 fabia 2 . Eli 36 falan olsa millet alır zaten 36 ya biride koymuştu

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: henry gale;546066
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;546080
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Bu linki her yerde paylaşma gayretinize hayran kaldım doğrusu forum kurallarına bağlılık ve forumun daha düzenli olması için ciddi emek veriyorsunuz teşekkürler..

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam Eylül 2015 fiyat listesi aleni patates oldu:) İkinci el arabanın ederi 35bin tl olabilir en iyi. Ben stokların tükenip Nisana kadar 2016 model yılı araçların geleceğine de pek inanmıyorum açıkçası. Sahibinden sitesine araç koyanların hiç birisi satamadı.

Diğer ilandan kalkan 1.0ambitionlara ya ilan koyanlar vazgeçti ya da aylık ilan hakları doldu diye düşünüyorum. İnsanların 1.0mpi motor algısı henüz parasıyla doğru orantılı değil. Bence bu araçlar 2-3 yıl içerisinde değer düşüklüğü tamamlandığı ve garantileri bittiği zaman satılabilecek. Şu an ikinci el polo satış fiyatları bu rakamlarda olduğundan baskılıyor.

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda'nın internet sitesinde ana sayfada gayet açık bir şekilde belirtildiği üzere kişiye özel olmadan 1.0 mpi ambition modelin liste fiyatı olan 41.500 liradan 2.000 lira kampanya indirimi vardır. nokta.
ayrıca malum sitede arabalarını sıfır fiyatına satmak isteyenler ne yer ne içerler hayret.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 15:53:28 Gönderen: erka1907 »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erka1907;548985
skoda'nın internet sitesinde ana sayfada gayet açık bir şekilde belirtildiği üzere kişiye özel olmadan 1.0 mpi ambition modelin liste fiyatı olan 41.500 liradan 2.000 lira kampanya indirimi vardır. nokta.
ayrıca malum sitede arabalarını sıfır fiyatına satmak isteyenler ne yer ne içerler hayret.

Evet maalesef liste değiştiğinden bu yana el altından o indirimi yapıyorlardı zaten. Kimisine sadık müşteri indirimi, kimisine takas indirimi, kimine kampanya bitmedi bir türlü. İlk başından bu yana ayakkabı tamircisi gibi kime ne tuttururlarsa sattılar. Bu da arabanın fiyatını öldürüyor. Arabasını az km de diye 38-39'a satmak isteyenler yanılıyor bence de..