škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam satılık

Dre42 · 63 · 10727

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2016 da değer kazanır bizim araçlar çünkü her şeyi ile aynı arabayı 38-39 a satmak isteyenlerden alırlar.şu an aracımdan gayet memnunum satma niyetim yok satanlara da Allah hayırlı satışlar versin :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araca bindiğimiz için bence değer kazanması çok da önemli değil şu an. Tabi gönül istiyor aldığın araba çok prim yapsın da satarken yüksek sat diye ama o zamanda tüm arabalara zam gelmiş oluyor zaten. Mecburen satmak zorunda kalan arkadaşlara Allah hayırlı satışlar versin.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnternet araştırmasında polo 43500, fabia 41500, ibiza da 38200 görünüyor, aynı motor, baz donanım araçlar içinde fabia ve ibiza daha cazip...akşama Seat'a bir uğrayıp, pazarlık yapasım var...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;549429
İnternet araştırmasında polo 43500, fabia 41500, ibiza da 38200 görünüyor, aynı motor, baz donanım araçlar içinde fabia ve ibiza daha cazip...akşama Seat'a bir uğrayıp, pazarlık yapasım var...

Yeni ibizaya bakın derim. İyi tarafı eğer bütçeniz yeterliyse Skoda'dan daha fazla opsiyon ekleyebiliyorsunuz. Ancak Ibiza baz donanımda mercek farlar ve ledli gündüz farları da mevcut değil. Fabia Ambition daha iyi bir seçenek gibi duruyor.

i20'ye de bakabilirsiniz bu arada. Bagaj hacmi düşük ama arka koltuk diz mesafesi VAG dan iyi.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, 14:44:34 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
 fabia-ibiza-polo 1,0 ları karşılaştırdım, fabia bariz farkla az yakıyor diğerlerinden daha ağır olmasına rağmen.
Ölçü olarak da yüksekliği ve bagaj hacmi diğerlerinden fazla, sonuç olarak artıları en fazla olan fabia, sonra ibiza...polo her türlü dezavantajlı...
İbizada fazladan cruise control var, tavan tutacakları yok,  fabiada yeni nesil mercek far var, fiyat avantajı nedeniyle ibiza şu an daha mantıklı seçenek gibi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;549510
Ibızanın tipi berbat...
Hiç de bile.:hih:
Tipi en güzel olan Ibiza bi kere.:huh:
:uuu: Güzel yav Ibiza!:uuu:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia 1.0 fiyatına nerdeyse ibiza 1.2 tsı alınabilir gibi.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Söz meclisten dışarı :) ıbızası olanların tipi iyi olmayanlara söylüyorum tipi kötü :) . 1.2 tsı style üzerinden indirim alırsanız ıbızaya 45 ten düşerler biraz gene iyi style den aşağısı zaten ıbıza fecii :) ayrıca elektronik difransiyel 100 beygir üstüne varmış. Bide ön arka led far yazıyodu galiba arkalar ledse güzel olabilir. Zatem ıbıza önden kaybediyor.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an ibizanın sıfırını almak mantıksız fabiadan 3 bin ucuzda olsa seneye yenisini çıkarsa ibizanın fabiayla 10,bin tl ye çıkar fark.bende ibiza tsi alacaktım ama seattaki adam polo al dedi ikinci el vardı ellerinde 5000 de 1.0. Bizde polo küçük beğenmedik fabia ya da ibiza düşünüyoruz fabia çok hoşumuza gitti dedik.fabia güzel araba abi dedi....ibizayı tavsiye etmedi referenceını alma alacaksan da 43 ver style al dedi.bende haklısında para yok ben fabia alacaz o zaman dedim o da ses etmedi güzel araba dedi sadece

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paraya fabia çok iyi daha da kurcalamayın :) az çakallar ama olsun artık. Diğer arabalar insanın içine sinmiyo

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;549580
... Zatem ıbıza önden kaybediyor.
Farlar köşeli iken kaput, tampon ve çamurluklar bombeli tasarlanmış. Ben de ön göürünümünü beğenmiyorum aslında.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya Allah var şimdi tsi ibiza testine çıktım style modeldi hemde...arabanın içinde üst donanım havası ve tsinin verdiği albeni var ve fiyatta 43 bindi biraz zorlasak 42 ye düşerlerdi ama sırf yenisi çıkacak korkusu ile tercih etmedim yoksa ibiza benim için küçük leon :) yenisini de iyice leonun kucuğu haline çevirecekler heralde...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;549630
Ya Allah var şimdi tsi ibiza testine çıktım style modeldi hemde...arabanın içinde üst donanım havası ve tsinin verdiği albeni var ve fiyatta 43 bindi biraz zorlasak 42 ye düşerlerdi ama sırf yenisi çıkacak korkusu ile tercih etmedim yoksa ibiza benim için küçük leon :) yenisini de iyice leonun kucuğu haline çevirecekler heralde...
Yeni kasaya 2017 ya da 2018' de geçecekler. Güncel kasa 2016 ve 2017' nin en azından yarısında ufak değişikliklerle devam.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu arabayı alırken seat ıbızadan haberim bile yoktu yollarda görünce dikkatimi de hiç çekmemiş ama tsi falan olsa 42 ye bide style mantıklı artık arabanın önüne katlanırdın. Ben olsam alırdım öyle diyim ama fabiayı görüpte almak nasipte varmış vardır her şeyde  bi hayır. Ama alacak arkadaşlar 1.0 fabia yerine 1.2 tsı ıbıza style alsın daha güzel olur. En azından parasına göre gayet iyi. Yol tutulu fabiadan güzel olmaz virajlarda limiti daha düşüktür ama radyosunda bluetooth var :D