škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam satılık

Dre42 · 63 · 10695

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yollarda fabianın arttığını görünce bile canım sıkılıyor herkeste olan arabaya binmek hoşuma gitmiyor ibizaya kimse bu sıfır alınmış diye donup bakmaz ama fabiaya millet bakacam diye kaza yapacak trafikte...seatta bunu bildiği için daha az kâr ederek satmaya çalışıyor ayrıca yağmur ve far sensoru olmadıktan sonra style modeli benim için çok cazip gelmedi...tamamen yeni kasa fabia gunduz farları mercekli lambalar agresif çizgiler ve kısacası yepyeni bi araba...Allah herkese arabasına güle güle binmeyi nasip etsin :) ben bi daha araba alırsam yine az tutulan kaliteli araba alacam fabia çok tutulursa eğer satar modellerim

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;549657
... alacak arkadaşlar 1.0 fabia yerine 1.2 tsı ıbıza style alsın daha güzel olur. En azından parasına göre gayet iyi. Yol tutulu fabiadan güzel olmaz virajlarda limiti daha düşüktür ama radyosunda bluetooth var :D
Viraj kabiliyeti neye göre Fabia' dan daha düşük sizce? Yeni Fabia kullanmadım ama merak ettim.
Alıntı yapılan: msslm;549659
... tamamen yeni kasa fabia gunduz farları  mercekli lambalar agresif çizgiler ve kısacası yepyeni bi araba ...
Halaoğlu almış, cam tavanlı, yorgunluk tespit sistemli falan ama onca şey koyup tek dokunuşla açılıp kapanan camları koymamışlar. Abuk subuk şeylerden kaçınıyorlar ya, iyice sıtkım sıyrılıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur hocam o konuda çok haklısın göze çarpmayan şeylerden kısıyorlar aldıktan sonra görüyorsun...bu da ticaret kafası işte ibizaya poloya koyuyor buna koymuyor buna start stop koyuyor onlara koymuyor vs vs bunlar artırılabilir...ama bu kadar basit bi ozellikten kaçmayıp da daha gereksiz şeylerden kaçsalar iyi olurmuş...güvenlik ozelliklerinde fabianın 1 ya da 2 tane fazla özelliği var bu yüzden fabia biraz daha iyi olabilir belki ancak ibiza ve polonun da azımsanacak Bi araba olduğunu düşünmüyorum...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;549664
Uğur hocam o konuda çok haklısın göze çarpmayan şeylerden kısıyorlar aldıktan sonra görüyorsun...bu da ticaret kafası işte ibizaya poloya koyuyor buna koymuyor buna start stop koyuyor onlara koymuyor vs vs bunlar artırılabilir...ama bu kadar basit bi ozellikten kaçmayıp da daha gereksiz şeylerden kaçsalar iyi olurmuş...güvenlik ozelliklerinde fabianın 1 ya da 2 tane fazla özelliği var bu yüzden fabia biraz daha iyi olabilir belki ancak ibiza ve polonun da azımsanacak Bi araba olduğunu düşünmüyorum...
Ibiza' da durum daha da komik. Kapı üstü tutamakları yok. Hadi multimedyayı anlarım ederim de bu tutamakları koymamakla 3 lira kâr ettinde ya prestij kaybı?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;549668
Ibiza' da durum daha da komik. Kapı üstü tutamakları yok. Hadi multimedyayı anlarım ederim de bu tutamakları koymamakla 3 lira kâr ettinde ya prestij kaybı?

Bizim 2008 yılında 2006 model seat toledomuz vardı o kadar kaliteli o kadar ozellikli ve o kadar ucuzdu ki...tutturmak için yapmışlar çok tutmadı ama hâlâ hayran kalıyorum o arabaya....azcık adam olunca uç kağıtçılık yapıyorlar

Not: passat ayarında idi ama passattan baya ucuzdu

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiada elektronik difransiyel kilidi var ıbızada 100 bg üstüne var. Ayrıca fabianın mqb platformu gerçekten güzel. Fabiada şöyle oluyor viraja giriyosunuz diyorsunuz ki ben biraz hızlı girsemde olurdu sonra az dah hızlı giriyorsunuz gene limite gelmediğinizi anlıyırsunuz. Bem daha fabianın limitlerini keşfedemedim virajlarda acaba nerden sonra araba önden kayacak veya arkayı bırakcak anlayamadım ama OTOPARK.com a  Mehmet And Çetine özellikle fabia testi için sürekli rahatsız ettim . Arkadaşını fabiasını test etti şimdi yayına girmeyi bekliyor yani yakında fabianın canı neymiş öğrenecez tes ettiği model 110 bg 1.2 tsı dsg style. Merakla bekliyorum o testi onlar arabayı baya zorluyor hakkını veeiyorlar. Hatta periscopta bmw m5 i satsan ne alırdın diye sordular Fabia dedi :D
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2015, 11:43:16 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımı almadan önce; 2015 model yılı eski ibizaya bakmıştım. Cruise control ve alaşım jantlı referance plus paketi 37.700tl ye başarılı bulmuştum ancak üzerinde 2003 model polodan kalma emisyonu ehlileştirilmiş 1.4 standart benzinli motor vardı. Yıllık vergisi 941tl! Bayi test sürüşünü yalnızca donanımlı 1.2tsi dsg araçla yaptırmak isteyince de iyice kıllandım. Makyajlı yeni Ibiza'da ise bu fark yok tabi.

Hacim konusunda Ibiza'ya göre Fabia'nın 4cm'lik genişlik farkı içeride hissediliyor. Ibiza'nın da 7cm'lik uzunluk farkı aracı arkadan bakılınca daha güzel gösteriyor. Ancak bagajı daha küçük.

İki aracın dingil mesafeleri aynı. Ayrıca lastiği 15 jant alınca iz genişlikleri de önde ve arkada aynı. Bu sebeple viraj açısından bir farklılık olmayacağı kanaatindeyim.

Tip meselesine katılmıyorum, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. Ancak iç mekanda Ibizanın dümdüz siyah ön paneli vardı ve multimedya olmaması büyük eksiklikti. Hala da ucuza alınca renksiz ekran vermeleri, üst tutamakları koymamaları, kapı kolu ve aynaların kaporta rengi olmaması falan bu aracı daha çok pazarlama modeli olarak gördüklerinin kanıtı diye düşünüyorum. Bence küçük Leon olmaktan çok çok uzak..
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2015, 14:40:43 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;549785
... kapı kolu ve aynaların kaporta rengi olmaması ...
Reference olanda boyasız, Style olanda boyalıdır.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;549787

Aslında fark şu ibiza eskiden kalan geleneği reference (boş) olarak satıyor. Fakat fabia classic olan (boş) versiyonunu satmıyor. Eskiden gelen ambition (orta dolu) olarak satıyor. Aradaki fiyat farkıda kısmen buyüzden var. Tabi fabianın güncel kasa olmasıda cabası.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;549787

Konu fiyat avantajından açıldığı için style yerine referance donanımı karşılaştırdım. Style paketin fiyatları arasında liste olarak sadece 200tl var. Ama Ibiza style versiyonda bence çok avantajlı çünkü ilk başta da söylediğim gibi bütçeniz varsa birçok paket ve donanım ekleyebiliyorsunuz. En azından web sitesine göre. Sözünüzü dinleyerek doğru siparişi alan bir bayi ve yeterli para var ise mutlaka Ibiza'ya bakılmalı.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnsanda bazen araba bastımı kısa sürede hızlansın istiyo az para olsaydıda 1.2 tsı alabilseydim o zaman fabia gerçek manasına kavuşurdu. Zaten böyle istediğim için yakıt 6 lt nin altına düşmüyor... o yüzden 1.2 tsı dsg style ıbıza alır mıydım ? Alırdım ya :) :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=33093

Arkadaşlar aracım keyfiyetten bi süre daha satılıktır. Bi miktar param var satılırsa eğer  modellemeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı guncelledim arkadaşlar kısa süreliğine. Linkten bakabilirsiniz.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553114
Fiyatı guncelledim arkadaşlar kısa süreliğine. Linkten bakabilirsiniz.

bu ilan ve  fiyatı da iyi görünüyor..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ekonomik-aile-araci-261589780/detay

bugün param olsa almak isterdim.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;553533
bu ilan ve  fiyatı da iyi görünüyor..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ekonomik-aile-araci-261589780/detay

bugün param olsa almak isterdim.

Ben onu almak için arabamı satılığa çıkardım diyebilirim gerçekten iyi fiyat vermiş ve karaman çok yakınımda.ama ha deyince satılmıyor araba da 36 bin gibi öldü fiyatada vermek istemiyorum arabamı bakacaz artık hayırlısı.sahibi ile görüştüm benim araba için gokmen vw bayiden fiyat alacak.olmazsa arabayı isteyen bi arkadaş daha varmış onunla anlaşacaklar.ne diyelim Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin o arkadaş da alırsa :)