škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam satılık

Dre42 · 63 · 10689

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553590
Ben onu almak için arabamı satılığa çıkardım diyebilirim gerçekten iyi fiyat vermiş ve karaman çok yakınımda.ama ha deyince satılmıyor araba da 36 bin gibi öldü fiyatada vermek istemiyorum arabamı bakacaz artık hayırlısı.sahibi ile görüştüm benim araba için gokmen vw bayiden fiyat alacak.olmazsa arabayı isteyen bi arkadaş daha varmış onunla anlaşacaklar.ne diyelim Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin o arkadaş da alırsa :)

Yapma yaw, ben de gördüm ilanı da dedim adama mesaj atayım kardeş takas edelim üstüne verelim diye...
Sonra vazgeçtim ama. Dedim herif söver bize şimdi:kiki:

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;553592
Yapma yaw, ben de gördüm ilanı da dedim adama mesaj atayım kardeş takas edelim üstüne verelim diye...
Sonra vazgeçtim ama. Dedim herif söver bize şimdi:kiki:

Abi paraya ihtiyacı varmış sıfırı 51 bin civarında arabanın.takası bende teklif ettim amma dediğim gibi para ihtiyacı var abinin...

İlan yayında değildir arkadaşlar hayırlı olsun sahibine satılmış :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553603
İlan yayında değildir arkadaşlar hayırlı olsun sahibine satılmış :)

Vallaha hayırlı olsun ne diyeyim. Az daha birinden borç alıp teklif edecektim. Adama o paraya satılır mı diye mesaj atmamak için zor tuttum kendimi. Demek düşeş denk getirmiş alırken. Dedim ya bayiler ilk gelen çeşit çeşit aracı çok uygun fiyatlara vermiş işte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Talibi olduğum araç satıldığına gore benim ilanımdaki fiyat geçerlidir artık forumdan arkadaşlara ufak indirimler yaparım

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;553609
Vallaha hayırlı olsun ne diyeyim. Az daha birinden borç alıp teklif edecektim. Adama o paraya satılır mı diye mesaj atmamak için zor tuttum kendimi. Demek düşeş denk getirmiş alırken. Dedim ya bayiler ilk gelen çeşit çeşit aracı çok uygun fiyatlara vermiş işte.

48 bine aldım dedi abi çok zarardayım filan diyordu ben konuştuğumda.41 vereyim dedim de (kabul etse 36.500-37 bine bırakırdım gokmene) kabul etmedi maalesef

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553590
Ben onu almak için arabamı satılığa çıkardım diyebilirim gerçekten iyi fiyat vermiş ve karaman çok yakınımda.ama ha deyince satılmıyor araba da 36 bin gibi öldü fiyatada vermek istemiyorum arabamı bakacaz artık hayırlısı.sahibi ile görüştüm benim araba için gokmen vw bayiden fiyat alacak.olmazsa arabayı isteyen bi arkadaş daha varmış onunla anlaşacaklar.ne diyelim Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin o arkadaş da alırsa :)
Enes yakışırdı senin gibi öğrenci adama[emoji4]  makine çok güzelmiş harbiden, kırmızı-siyah candır[emoji106]  bu arada geliyosun dimi cuma günü?[emoji12]

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;553615
Enes yakışırdı senin gibi öğrenci adama[emoji4]  makine çok güzelmiş harbiden, kırmızı-siyah candır[emoji106]  bu arada geliyosun dimi cuma günü?[emoji12]

Eyvallah abi güzel arabaydı cidden :) yine arabam satılıkta dursun da böyle uygun arabalar geldiğinde pat diye satılmıyor çünkü :) çok isterdim abi inşallah başka sefere :)

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynısı bende  var kırmızı siyah çok yakışıyor bende ilandaki rakamı görünce şok oldum aralığın ikinci haftası çetin pazarlıkla zar zor 49 aldım inşallah galerici ye gitmemiştir araç bedeva idi az önce baktım ilanda yok satılmisa benziyor

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553616
Eyvallah abi güzel arabaydı cidden :) yine arabam satılıkta dursun da böyle uygun arabalar geldiğinde pat diye satılmıyor çünkü :) çok isterdim abi inşallah başka sefere :)
Aynen bende önceki aracımı ilana koyduktan 1,5 ay sonra satabilmiştim hareketli sezon olmasına rağmen. Şuan piyasada durgun tabi ama eğer böyle bi değişiklik düśünüyosan ilanı kaldırma bencede. Güzel olurdu senide buluşmada görmek. Transfer ve konaklama hizmetlerini karşılarız bak[emoji4]

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;553758
Aynen bende önceki aracımı ilana koyduktan 1,5 ay sonra satabilmiştim hareketli sezon olmasına rağmen. Şuan piyasada durgun tabi ama eğer böyle bi değişiklik düśünüyosan ilanı kaldırma bencede. Güzel olurdu senide buluşmada görmek. Transfer ve konaklama hizmetlerini karşılarız bak[emoji4]

şöyle uygun fiyata iyi bir araba denk gelirse neden olmasın :) çok sağol abi yazın bi buluşma olursa gelirim inşallah :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;554198
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-en-ucuzu-bu-acil-satlik-ciddi-alicilar-rahatsiz-etsin-261442148/detay

Bu araba fiyatı 36000tl Ambition 1.0 Kırmızı

Aynı araba şimdi 33.500 yazıyor. İlginç cidden neden gidip bi vw bayisine 34-35 e vermiyor anlamış değilim. Bu arada aracım güncel hâlâ...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı satmak istiyorsunuz saygı duyuyorum fakat fabia alt başlığı altında sürekli bu konuyu görmek can sıkıcı olmaya başladı. Bunun için bir bölüm var ki orda da konu açmışsınız zaten.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;554399
Aracı satmak istiyorsunuz saygı duyuyorum fakat fabia alt başlığı altında sürekli bu konuyu görmek can sıkıcı olmaya başladı. Bunun için bir bölüm var ki orda da konu açmışsınız zaten.

Ben sürekli aracimla ilgili paylaşımlar yapmıyorum arkadaşlarin yazdığı şeylere cevap veriyorum sadece.sıkıcı olmaya başladı ise yönetici arkadaslar konuyu kapatabilir sizin gereksiz yere tepki gostermenizi anlamış değilim

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;554400
Ben sürekli aracimla ilgili paylaşımlar yapmıyorum arkadaşlarin yazdığı şeylere cevap veriyorum sadece.sıkıcı olmaya başladı ise yönetici arkadaslar konuyu kapatabilir sizin gereksiz yere tepki gostermenizi anlamış değilim

Gereksiz tepki değil bana göre. Konuyu ilk gördüğüm an bu konu buraya mı açılır demiştim kendi kendime ki bunu sadece siz yapmıyorsunuz. Sonuçta satıyorum arıyorum diye uygun bir başlık var ve bu tarz konular orda açılmalı. Fabia III başlığının amacı araç satmak değildir heralde forum kurallarında geçiyordur muhtemelen. Sizin için demiyorum mesela adam 3-5 mesajı var gelip arıyorum satıyorumu geçtim direkt araca ait başlığa yazıyor. Muhtemelen mesaj sayınızdan ötürü tepki çekmedi fakat açılan konunun yeri bu başlık değil. Not: saygısızlık yapmak istemedim.