škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

smartlink sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yeni üretim octavialar smartlink yüklü olmasına rağmen aktif değil bu konu açıkcası teknoloji manyağı biri olarak acayip canımı sıkıyor sakın yanlış anlamayın beni yeni fabialarda bile açıkken skodanın kalesi sayılacak modelinde bu neden pasiftir bu konuda açıkcası imza toplayalım birşeyler yapalım yüceye gönderelim ne diyorsunuz

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;546618
Arkadaşlar yeni üretim octavialar smartlink yüklü olmasına rağmen aktif değil bu konu açıkcası teknoloji manyağı biri olarak acayip canımı sıkıyor sakın yanlış anlamayın beni yeni fabialarda bile açıkken skodanın kalesi sayılacak modelinde bu neden pasiftir bu konuda açıkcası imza toplayalım birşeyler yapalım yüceye gönderelim ne diyorsunuz

Kesinlikle katılıyorum. :ok:

Hatta ön park sensörünü enderelektronik ve muadili yerlerde yaptıran ve kodlatanların araçları da garantiden çıkmamalı. Kendileri hizmeti vermiyorsa, kullanıcı mağdur edilmemeli.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen yazalım mailleri ingilizce, türkçe adamları mail yağmuruna tutalım... taktım kafayı bu smartlink'e :)

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
beyler şimdi bursa sertepe ile görüştüm benden 790 lira istiyorlar aktif etmek için böyle birşey yok ya

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;546775
beyler şimdi bursa sertepe ile görüştüm benden 790 lira istiyorlar aktif etmek için böyle birşey yok ya

Diğer servislerle de görüşmek lazım bi. Esas Yüce'den bi bilgi lazım. Distrübtör firma sonuçta.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sygic navi istersen 80 Euro da o. Üstelik aynı yıl gelen Fabia'da açık bırakıp Octavia için ücretli yapmaları ise tam bir hayal kırıklığı. Bence bunu ücretsiz bir yama olarak sitelerine ekletmek için olmalı kampanya. Kendisi yapamayanlar için de servislerde ücretsiz olmalı.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
böyle bir şerefsizlik yok ya aracı satarken yok görüşmeler sürüyor yok şubatta aktif olacka falan filan

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
vay arkadaşş demekki türkiye'ye de gelmiş bu aktivasyon işi, 790 nedir arkadaş helalinden bi 200 verelim di mi ama :)

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüketici hakem heyetine başvurucam uygun bir zamanda

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yahu bu smartlink ne işe yarıyor tam olarak bilen bi açıklayabilir mi?

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon ile arabanın bütünleşmesi gibi mesela navigasyona ihtiyacın yok telefon aracılığıyla smartlink menüsünde uygulamalar yer alacak

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;546803
tüketici hakem heyetine başvurucam uygun bir zamanda

Tüketici hakem heyeti aracı mı, yoksa verecekleri smartlink uygulamasını mı referans alarak hareket edecek? Eğer araç referans olursa mebladan dolayı Tüketici Mahkemesine gider iş. Ancak buradan pek bişey çıkacağını sanmıyorum. Alırken bize smartlink ile ilgili herhangi bir taahütleri olmadı sonuçta. Bunu ancak kampanya ve müşteri baskısı ile yaptırabileceğimiz kanaatindeyim. Acaba durum yurt dışında nasıl?
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 01:00:35 Gönderen: Developer »