škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback ile ilgili tüm aksesuarlar

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar aliexpressten yeni geldiler, uyguladıkları sonrada foto atarım

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı heredot mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Fotoğrafları bekliyoruz. Bir de maliyeti ve teslim süresi ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çıtalar 20 $, pedal seti 6,9 $. 02/01/2016 tarihinde sipariş verdim. Kargo ücreti ödemedim

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çıtalar kendinden yapışkanlı mı yoksa başka bir şey mi kullanmak gerekiyor sabitlemek için?

Ben de incelemiştim bir kaç ürünü aliexpresste altında kendi yapışkanı vardı. Açıkçası nasıl bir gücü olduğunu bilmediğim ve ayrılıp kopacağını düşündüğüm için vazgeçmiştim.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;554854
Çıtalar kendinden yapışkanlı mı yoksa başka bir şey mi kullanmak gerekiyor sabitlemek için?

Ben de incelemiştim bir kaç ürünü aliexpresste altında kendi yapışkanı vardı. Açıkçası nasıl bir gücü olduğunu bilmediğim ve ayrılıp kopacağını düşündüğüm için vazgeçmiştim.

Kendinden yapışkanlı, altlarında 3M yazıyor. Bildiğimiz 3M ile alakası varmıdır bilmiyorum.  Araba kar ve don altında olduğu için henüz deneyemedim. Uygulama sırasında dikkat etmem gereken şeyler hakkında tavsiyelere açığım. Umarım bişeylere zarar vermeyiz. Bu arada ürün güzel ambalajlanmıştı her hangi bir eğilme bükülme yok. Bundan hariç bagaj kapağının bulunduğu yere de almaj istiyorum ama henüz karar verebilmiş değilim.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

denemek için, ayrıca hava soğuk olduğu için sadece sol arka kapıya taktım. Ürünü yerleştirmeden önce yapıştırılacak yerde prova yaptıktan sonra ıslak mendil, boya kili ve İP ile yapıştırılacak alanı temizledim. Sonra da çıtayı yerleştirip üzerini bez ile bastırarak tam yapışmasını sağladım. Epey iyi yapıştı sanki. Görüntüde takdiriniz. Benim plastik-krom karışımı çıtalar biraz daha hoşuma gidiyor. Krom pedallarıda takmaya çalıştım ama oturtamadım, galiba pedalların üzerinde bulunan orjinal pabuçları çıkartıp öyle takmak gerekiyor. Vidalık bir iş yok sadece giydirme şeklinde gibi ama yinede orjinalleri çıkartacağım diye zorlamak istemedim. İnternetten baktım ama skoda rapid ile ilgili çok şey bulamıyorum. Bilen bir arkadaş yardım ederse sevinirim.

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/pages/%C5%A0koda-Superb/458637694192902
Alıntı yapılan: ordic;555452

denemek için, ayrıca hava soğuk olduğu için sadece sol arka kapıya taktım. Ürünü yerleştirmeden önce yapıştırılacak yerde prova yaptıktan sonra ıslak mendil, boya kili ve İP ile yapıştırılacak alanı temizledim. Sonra da çıtayı yerleştirip üzerini bez ile bastırarak tam yapışmasını sağladım. Epey iyi yapıştı sanki. Görüntüde takdiriniz. Benim plastik-krom karışımı çıtalar biraz daha hoşuma gidiyor. Krom pedallarıda takmaya çalıştım ama oturtamadım, galiba pedalların üzerinde bulunan orjinal pabuçları çıkartıp öyle takmak gerekiyor. Vidalık bir iş yok sadece giydirme şeklinde gibi ama yinede orjinalleri çıkartacağım diye zorlamak istemedim. İnternetten baktım ama skoda rapid ile ilgili çok şey bulamıyorum. Bilen bir arkadaş yardım ederse sevinirim.

Sipariş konusunda yardımcı olurmusunuz farklı ürünler içinde ?

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sefa AYDIN;556477
Sipariş konusunda yardımcı olurmusunuz farklı ürünler içinde ?

elimden gelen birşey olursa yardımcı olurum.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer parçalarıda uyguladım ancak iyi yapışmadığı için Çift taraflı bant kullanmak zorunda kaldım. Umarım çıkarmam gerekirse fazla uğraştırmazlar :)

Buda bonus :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, aliexpressten aldığım anahtar kılıfı bugün geldi. Epey hoşuma gitti resmini atayım dedim.

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/pages/%C5%A0koda-Superb/458637694192902
Alıntı yapılan: ordic;558201
Merhaba arkadaşlar, aliexpressten aldığım anahtar kılıfı bugün geldi. Epey hoşuma gitti resmini atayım dedim.

Daha farkı açılardan resim alabilirmiyiz güle güle kullanın acaba renk seçeneği varmıydı ve fiyatı nedir ?:gut:

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;554847
Çıtalar 20 $, pedal seti 6,9 $. 02/01/2016 tarihinde sipariş verdim. Kargo ücreti ödemedim

Slm kardes bende cita ve pedal seti almak istiyorum hangi siteden aldiniz acaba aliexpreste ayni desen cita goremedimde kalite yonunden nasil cita ve pedal seti bi bana dönerse n sevinirim