škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu octvaia'nin fiyatı sizce nasıl?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;547160
yok yahu sadece sunroof olur mu? bir model daha yüksek anahtarsız giriş çalıştırma 17 jant ve bluetooth sistemli multimedya..aradaki fark sadece 5bin tl olucak. eğer dediği gibi araç temizse bedava ama benim araba keşke satılsa
Bluetooth ve sunroof  dışındakiler çok da elzem değil. (Kaldiki onlar bile benim için oyle) Hepsi opsiyon olarak eklenebilecek ve zevke hitap eden özellikler. (Param olsa eklemek istermiyim evet)Paranız varsa değişmek isterseniz neden olmasın. Bizimki sadece kendi bakış açımız.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;547842
Bluetooth ve sunroof  dışındakiler çok da elzem değil. (Kaldiki onlar bile benim için oyle) Hepsi opsiyon olarak eklenebilecek ve zevke hitap eden özellikler. (Param olsa eklemek istermiyim evet)Paranız varsa değişmek isterseniz neden olmasın. Bizimki sadece kendi bakış açımız.
Kessy de elzem sayılabilir hele de benim gibi sürekli anahtar çantada mı Montun cebinde mi ikilemine düşüyorsanız[emoji3] şaka bir yana her gün 2 elim dolu arabanın yanına gelip cep aramaktan bıktım.ama evet 17 jant olmasa da olur hatta olmasa iyiydi 4 tane sıfır kar lastiğim var 16 jant. Onları kullanamayacağım..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Benzer ikileme ben de girmedim degil, kendi aracimi 50 gibi verebiliyirdum. 54 gibi de daha dusuk km concept plus cam tavanli arac alabuliyirdum. Extra olarak orj park sensoru, 17 jantlar, gunduz ledleri geliyordu. Ama biraz dusundum ki bu araba benim. Herseyi kafama gore. Cozulmus sorunlari, ufak tefek eklentileri, lastikleri falan dusundugumuzde yeni aracta ayni olaylara tekrar girmek de extra maliyet.

Bir de aracinizin rengi 2. Elde kagverengiye gore min. 2 bin tl avantajli olur soyleyim.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;547835
1 yaş+ kessy +sunroof+bluetoth lu bolero+17 jant fark sadece 5bin. Etmez mi hakkaten? sizler böyle yazınca hakikaten yanlış mı diye düşünüyorum? Kalbimle aklım arasında kaldım[emoji55]

Kesinlikle değer, bunları özellikle belirtip istediğinize göre sevdiğiniz ve sizin için değerli özellikler, ben bu açıdan yaklaşıyorum :)

Ayrıca sizin şu anki aracınız rengi olan gri çok sıradan bir renk, araç rengi sizin için önemli bir zevk ise kahverengi kesinlikle süper bir renk :ok:

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;548914
Kesinlikle değer, bunları özellikle belirtip istediğinize göre sevdiğiniz ve sizin için değerli özellikler, ben bu açıdan yaklaşıyorum :)

Ayrıca sizin şu anki aracınız rengi olan gri çok sıradan bir renk, araç rengi sizin için önemli bir zevk ise kahverengi kesinlikle süper bir renk :ok:

Eğer aracımı değerini bilen birine hakettiği fiyata 69_70bin tl civarı satarsam bu aracı alıcam inşallah. Ama maalesef piyasa arabanıza eşek ölüsü misali davranan hödüklerle dolu. Bugün bi tanesi telefonda pişkin pişkin o arabayı o fiyata sataman yigen 65bin anca eder He de gelip alayım demez mi? Sana 65e satacağıma gider yakarım daha iyi dayı deyip kapattım suratına...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;549003
Eğer aracımı değerini bilen birine hakettiği fiyata 69_70bin tl civarı satarsam bu aracı alıcam inşallah. Ama maalesef piyasa arabanıza eşek ölüsü misali davranan hödüklerle dolu. Bugün bi tanesi telefonda pişkin pişkin o arabayı o fiyata sataman yigen 65bin anca eder He de gelip alayım demez mi? Sana 65e satacağıma gider yakarım daha iyi dayı deyip kapattım suratına...
O tiplere hasta oluyorum vallahi. Sizde iyi sabır varmış gene.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549008
O tiplere hasta oluyorum vallahi. Sizde iyi sabır varmış gene.
Ne yapayım deli ile deli olmanın faydası yok..Umudum var inşallah hakettiği fiyata değerini bilen birine gidecek. Olmassa da canım sağolsun ben de kendimi mutlu edecek bir kaç modifiye yapıcam

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin baktığınız araç satılmış sanırım Murat Bey

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;549132
Sizin baktığınız araç satılmış sanırım Murat Bey
Ben aldım.[emoji3]

Demeyi çok isterdim. Nasip olmadı. Gerçekten fırsat arabasıydı. Emsallerine göre nerdeyse 5000tl indirimli bir araçtı.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;549172
Ben aldım.[emoji3]

Demeyi çok isterdim. Nasip olmadı. Gerçekten fırsat arabasıydı. Emsallerine göre nerdeyse 5000tl indirimli bir araçtı.

evet katılıyorum size sağlık olsun başka ne fırsatlar çıkar sabretmek lazım, sizin direksiyon 3 kollu olsaydı sizinkine niyetlenirdim ben :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;549279
evet katılıyorum size sağlık olsun başka ne fırsatlar çıkar sabretmek lazım, sizin direksiyon 3 kollu olsaydı sizinkine niyetlenirdim ben :)
3 kollu direksiyon 1000Tl kardeş. O kadar indirim yaparız sana

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim ama indirimden ziyade öyle olmalıydı hoşuma gitmiyor 4 kollu direksiyonlar hayırlı satışlar :)