škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu octvaia'nin fiyatı sizce nasıl?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-elden-son-derece-temiz-249601183/detay/

Sahibiyle görüştüm. Bir kaç küçük çizikten dolayı rotuş var değişen Tam boyanan parça yok. Tramer de 556TL o da sağ ayna kapağı yüzünden çıkıyor. Anahtarsız çalıştırma sunrrof 17 jant. Tek kötü yani rengi. Fiyat 75bin TL. Kendi aracımı satıp 1 yaş daha modeli yüksek  sunroof ve anahtarsız çalıştırma ve 17 Jant için bu arabayı almayı düşünüyorum. SİZLER NE DERSİNİZ?

bu arada benim arabam da 2013 DSG elagance gümüş gri octavia. İlan no 251805545
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-hatasiz-octavia-251805545/detay/

düşünen arkadaşlara forum indirimi yaparım. :)
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2015, 14:25:18 Gönderen: Muratogretmen25 »

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Murat öğretmenim yapmayın. Aracın rengi kötü demişsiniz. Bence ateş ediyor almayı düşündüğünüz arabanın rengi :D

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;546871
Murat öğretmenim yapmayın. Aracın rengi kötü demişsiniz. Bence ateş ediyor almayı düşündüğünüz arabanın rengi :D
Kahverengi o kadar iyi mi gerçekten? Hiç canlı görmedim. Peki fiyat nasıl?

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam fiyat konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Ama renk süper. Bence beyazdan griden falan katbekat daha güzel. Şöyle bir fikrim olabilir sadece. Eğer arabanızı sıfır aldıysanız; arabanızın altını üstünü herşeyini biliyorsunuzdur. Bu alacağınız arabanın altımı sürttü biyerine bişeymi oldu diye aklıma gelirdi benim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;546876
Kahverengi o kadar iyi mi gerçekten? Hiç canlı görmedim. Peki fiyat nasıl?
Kahverengi çok güzel ve canlı duruyor bizim octilerde, birçok kez canlı gördüm.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Maceraya girmeyin bence, kasaya makyaj falan gelir, keşke 1 sene sonra değiseydim diyebilirsiniz. Sizin araç daha güzel benim fikrim...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de hic gereği yok değişmenin. Sadece sunroof için araba değişilmez kanaatimce. Hem de kalan hemen herşeyi ayni olan bir araç için.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 yaş farkı, kessy ve sunroof için değmez bence de.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;546964
Bence de hic gereği yok değişmenin. Sadece sunroof için araba değişilmez kanaatimce. Hem de kalan hemen herşeyi ayni olan bir araç için.

yok yahu sadece sunroof olur mu? bir model daha yüksek anahtarsız giriş çalıştırma 17 jant ve bluetooth sistemli multimedya..aradaki fark sadece 5bin tl olucak. eğer dediği gibi araç temizse bedava ama benim araba keşke satılsa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;546965
1 yaş farkı, kessy ve sunroof için değmez bence de.
1 yaş+ kessy +sunroof+bluetoth lu bolero+17 jant fark sadece 5bin. Etmez mi hakkaten? sizler böyle yazınca hakikaten yanlış mı diye düşünüyorum? Kalbimle aklım arasında kaldım[emoji55]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;547835
1 yaş+ kessy +sunroof+bluetoth lu bolero+17 jant fark sadece 5bin. Etmez mi hakkaten? sizler böyle yazınca hakikaten yanlış mı diye düşünüyorum? Kalbimle aklım arasında kaldım[emoji55]
Opsiyonel fiyat olarak düşünürseniz elbette eder; ancak ben bu tarz bir değişikliği çok rasyonel bulmuyorum. Şu da var; siz aracınıza 0 kilometreden beri sahipsiniz ve herşeyini biliyorsunuz; ne olursa olsun tamamen bilmediğiniz bir araç alarak riske de girmiş olacaksınız. Hani bir aracın ilk kasasından makyajlıya geçilir, o başka.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;547835

Bence değer hocam paran varsa canın istiyorsa al sırf 4 jant alıp 4 de lastik alsan 3 bin lira eder (tam bilmiyorum piyasasını tahmini) sunroof desen dünya para sipariş verirken...kessy artık yeni çağ bir teknoloji gayet hoş bişey artık bluetooth bolero yaş farkına girmiyorum bence değer Allah gönlünüze göre olanı versin inşallah :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah. Hepinizin düşüncesi benim için önemli. Ben de bu Ekstraların 5000Tl edeceğini düşünüyorum.  Tek düşüncem şu anki Arabamız dsg konusunda 6 aydır hiç bi arıza ya da sıkıntı yaşatmadı. Acaba bu araba da aynı mı?elaman satmaya çok hevesli. Bu beni düşündürüyor  bana yakın bi yer de değil ki gidip adam akıllı inceleyip alayım