škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia mın jantlarını garantiye veriyorum...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servise gidip hava kaçırıyor diye söyledim seri nosunu aldılar jantlarınız hava tutmuyo dediler. Zaten daha öncede konu açmıştım hava 1 haftada iniyor 28 de sabitleiniyor diye. Servise Allah nasip ederse pazartesi götürcem sabahtan arabayı bağlayıp istanbulla görüşcekler bakalım. Acaba kapaklı çelik jantlarımı alaşım canta mı çevirsem diye düşündüm. 15 inç alaşımlar ne kadar serviste sormakta aklıma gelmedi acaba ne kadar fiyat farkı olur ?  Bakalım garanti ne diyecek servis hava tutmuyo dedi peişini bırakmam artık :)  konu başlığınada cant yazmışım k bakmayın kafa dalgınlığı :P
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 21:30:03 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alaşımların 15 inç en ucuz olanına servis 2000 kusur fiyat dedi orijinal sıfır araçtan çıkma 1000 lira civarına alabilirsinz polo jant modelleri çok güzel mesela

Hocam jantlarınızı alıp arabayı kullanılmaz hale mi.getirecekler bi jant temin etmeyecekler mi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece jantların hava tutmadığını istanbula kabul ettircekler sonrasında jant değişimi olacak. Servise ek ücret verip alaşım almayı düşündüm yoksa çıkma jant falan düşünmüyorum satarken aynı fiyata gider nasıl olsa. Tüm kapaklı çelik jantlarda var bence bu olay 34 de durmuyor hava. Bakalım ne olcak

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2000 liraya alacağınız jant style lerin üzerinde olan jant bence bizim kapakla modeli aynı onun o parayı vermem şahsen

Bende pazar günü bi bakıyım havalara sorun çıkarsa sınavdan sonra servise götürürüm baksınlar
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 21:39:31 Gönderen: Dre42 »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ama bu kapaklar baya şık duruyo . Arkadaşlarım alaşım sandık falan dediler başta uzaktan anlamamışlar :) hyundai gibi görünce göz kanatan kapaklardan değil :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547085
Ama bu kapaklar baya şık duruyo . Arkadaşlarım alaşım sandık falan dediler başta uzaktan anlamamışlar :) hyundai gibi görünce göz kanatan kapaklardan değil :)

Aynen hocam sırf o yüzden 2000 lira değmez diyorum işte :) çok farklı bi jant almak lazım o parayı verdikten sonra

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya da mesleğe başlayana kadar almayıp meslekten sonra aracı satmak lazım :D

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547087
Ya da mesleğe başlayana kadar almayıp meslekten sonra aracı satmak lazım :D

Valla babam satmayalım ben binerim tam şehir içi arabası sen kendine yenisini al diyor da ona da bi octavia hediye etmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşAllah bakalım. Mantıklıymış ama satmayıp aileye bırakmak. O zaman alaşım jant düşünülür :) Bakalım servis hediye etse alaşımları bizim hatamız falan dese diye umutlanmıyor değilim ama hayaller hayatlar olacak bu umut , sonuç gene kapak gibi :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547092
İnşAllah bakalım. Mantıklıymış ama satmayıp aileye bırakmak. O zaman alaşım jant düşünülür :) Bakalım servis hediye etse alaşımları bizim hatamız falan dese diye umutlanmıyor değilim ama hayaller hayatlar olacak bu umut , sonuç gene kapak gibi :)

Babamın çalıştığı ilçede 20 senelik bmw 3.16 var adam sıfır almış daha biniyormuş :) bakacaz artık duruma göre :) hocam hayallerinizi çabuk suya duşurmek istemem ama kesinlikle yapmazlar bunu keşke yapsalar :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547095
Neyse hayali bile güzel :)

Aynen hocam :)

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://hizliresim.com/YW2B7D
17 lik jantları çıkartıp yerine 15 lik KM jant taktım ve çok da memnunum. Fikriniz olsun diye resim ekledim. Kliksa yada N11 den uygun alabilirsiniz. Bu arada jantlar 6,5Jx15 ve üzerinde 185/60/15 kış lastiği takılı. İlla 6Jx15 takıcam diyorsanız o başka tabi.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel durmuş . Bakalım ilerleyen zamanlarda düşünebilirim çünkü böyle sert hatlara sahip bir otomobil alaşım jant hak eder . Sizde 17 jantlarla bunun hakkını veriyorsunuz zaten :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 1.0 sahipleri ya da kapaklı jant sahipleri. Aracınızı servise götürüp jantlarınızın seri numarasını kontrol ettirin.üretim hatası olan jantlarla satmış olabilirler. Üretim hatası olanların sibopları yamuk olduğu için hava tutmuyormuş. Böylede salakça bi durum. Afferim skoda...