škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia mın jantlarını garantiye veriyorum...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547299
Arkadaşlar 1.0 sahipleri ya da kapaklı jant sahipleri. Aracınızı servise götürüp jantlarınızın seri numarasını kontrol ettirin.üretim hatası olan jantlarla satmış olabilirler. Üretim hatası olanların sibopları yamuk olduğu için hava tutmuyormuş. Böylede salakça bi durum. Afferim skoda...

Muhsin kardeşim son durum ne var mı bi bilgi

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisle  görüştüm adamlar böyle şikayetler var . Şikayet edenleri değiştiriyoruz dediler. Hatalı üretim jantlarla bilerek satıyorlar sen fark edersen bilgisayardan bakıp hatalı olup olmadığını kontrol ediyorlar. Beni boludan çağırdılar pazartesi gidecem arabayı bağlayıp bilgisayardan onaylayacaklar. Bi ton laf etcem can güvenliği hissiz direksyon performansta düşme. Neler neler saycam ****. Alaşımlarda bu sorun yok. Kapaklı jant olanlar gitsin hakkını alsın. Şu salaklardan.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547302
Servisle  görüştüm adamlar böyle şikayetler var . Şikayet edenleri değiştiriyoruz dediler. Hatalı üretim jantlarla bilerek satıyorlar sen fark edersen bilgisayardan bakıp hatalı olup olmadığını kontrol ediyorlar. Beni boludan çağırdılar pazartesi gidecem arabayı bağlayıp bilgisayardan onaylayacaklar. Bi ton laf etcem can güvenliği hissiz direksyon performansta düşme. Neler neler saycam ****. Alaşımlarda bu sorun yok. Kapaklı jant olanlar gitsin hakkını alsın. Şu salaklardan.

Eyvallah ilk  işim yarın kontrol edip havaları pazartesi servise gitmek ben zaten park sensoru olayından da  sinirliyim hakkımızı alalım

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda hatalı üretmiş, satmış. Peki tüketici olarak sadece jantlarımızı mı değiştirme hakkımız   var? Onca yol gidilecek onca vakit harcanacak... Tüketici olarak yol masraflarını Skodaya yansıtmak gibi bir hakkımız yok mu? Avukat arkadaşlardan bu konu hakkında bilgisi olan varsa mağdur arkadaşlara yol göstermesini rica ediyorum.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;547305
Skoda hatalı üretmiş, satmış. Peki tüketici olarak sadece jantlarımızı mı değiştirme hakkımız   var? Onca yol gidilecek onca vakit harcanacak... Tüketici olarak yol masraflarını Skodaya yansıtmak gibi bir hakkımız yok mu? Avukat arkadaşlardan bu konu hakkında bilgisi olan varsa mağdur arkadaşlara yol göstermesini rica ediyorum.

Tüketici hakem heyetine başvurma gibi bisey olabilir banka kredi masraflarını almak için biz oraya  basvurmustuk tabi hukukçu arkadaşlar daha iyi bilir
Ben alaşım jant için bastiracam eğer hata varsa ben size bi daha guvenemem bana teneke jant vermeyin diyip laf edecem baya.can taşıyoruz içinde sonucta.satarken iki tane kızla peşinde beyefendi diye  kosturmakla olmuyor adam gibi ticaret yapacaksın
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 00:12:50 Gönderen: Dre42 »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 kez aynı hatadan dönerse araç değiştirme hakkımız var. Ayrıca kabul etmezlerse direk satan şirkete dava açıyorum. Hukuki yönümüzde var Allaha şükür bunlara bişey yedirmeyiz Allahın izniyle. İşte klasik vw grubu emisyonlada milleti salak yerine koydular bunlar. Vw skoda seat alınmaz reklam palavra bir kez daha anladım...

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547307
2 kez aynı hatadan dönerse araç değiştirme hakkımız var. Ayrıca kabul etmezlerse direk satan şirkete dava açıyorum. Hukuki yönümüzde var Allaha şükür bunlara bişey yedirmeyiz Allahın izniyle. İşte klasik vw grubu emisyonlada milleti salak yerine koydular bunlar. Vw skoda seat alınmaz reklam palavra bir kez daha anladım...

Kardeşim hukuki boyuta gelirse senden yardım isteriz o zaman inşallah ugrastirmaz o kadar ama olursa da ortada kalmayalim sorun tam olarak vw grubunun hatası değil doğuş oto  karaktersiz ticari mantığını değiştirmeli Türkiye de insana değer vermiyorlar
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 00:30:20 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın jantlarının sibop eğriliğinden dolayı hava yitirmesi bir problem kesinlikle ve bu tüm VAG 'ın ortak hatası. Bu tür mevzu bayi veya distribütör inisiyatifine bırakılmamalı. Demek ki ihale Türkiye tarafından açılmış ve kim bilir hangi marka kaça kazanmış.

Ancak Araç hakkındaki fikirleri bununla sabitlememek lazım diye düşünüyorum. Seri imalat veya satın alma sebebiyle her marka hata yapabilir. Önemli olan hatayı yapmamak değil arkasında durmaktır bence. Şimdi karşı taraf servise gel bakalım hatamız var ise yenileyelim veya tamir edelim diyorsa bunda dava edilecek şey vardır ama markayı suçlamaya gerek yoktur diye düşünüyorum.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben vw grubunu Türk halkının bu kadar benimsemesini ve hatalarına ,olsun bu vw grubu araba trim sesi yapsın bu passat bişey olmaz kafasında olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bunu bilerek satıyorlar Distribütör ilk başlarda bu şikayetle gelirse müşteri hemen değiştirin diyormuş şimdi vw grubu eco krizde olduğu için bunlarda yan çizmeye başladı yani bu işin başı marka Tr distribütörü değil markanın yönlendirmesi doğrultusunda iş yapıyorlar. Yani bunlar milleti kerizliyo güvenmeyin vw ye . Biz tok satıcıyız diye dünya markasıyız diye el altından kerizlemişler.... Sen hatalı sibop sat sonra müşteri fark ederse değiştir... işte bu kabul edilemez

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547513
Ben vw grubunu Türk halkının bu kadar benimsemesini ve hatalarına ,olsun bu vw grubu araba trim sesi yapsın bu passat bişey olmaz kafasında olduğunu düşünüyorum.Ayrıca bunu bilerek satıyorlar Distribütör ilk başlarda bu şikayetle gelirse müşteri hemen değiştirin diyormuş şimdi vw grubu eco krizde olduğu için bunlarda yan çizmeye başladı yani bu işin başı marka Tr distribütörü değil markanın yönlendirmesi doğrultusunda iş yapıyorlar. Yani bunlar milleti kerizliyo güvenmeyin vw ye . Biz tok satıcıyız diye dünya markasıyız diye el altından kerizlemişler.... Sen hatalı sibop sat sonra müşteri fark ederse değiştir... işte bu kabul edilemez

Tabi müşteri fark ederse değiştirme anlayışı her türlü eleştiriye açık. Fiyat performans ilkesi gereklerini gözetmek lazım. Markanın hatalarının olması çok anormal değil diyorum sadece. Arkasında durup araçlarını geri çağırıyorsa (ki bunun için bayağı adetli şikayet gerekir) iyi marka denilebilir. Bizim insan bir kere bir şeyi kafaya taktı mı takıyor işte. İnsanları da çok suçlamamak lazım marka takıntısı uzun süreç alıyor ve yerleşti mi çıkmıyor bizden:) Adam 1995 model Toyota Corolla'ya 20000tl veriyor???

1998 yılından sonra başlayan kredili araç satışı furyasını VAG iyi değerlendirdi. Piyasada her türlü kusuruna rağmen süper tutturdu. Passatların sürekli turbo arızası, Golf 5'lerin kısa zamanda silinen yazı ve düğmeleri, Polo'nun yanından kamyon geçince savrulması falan hiç bir şey bunu etkilemedi...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar adamlar bu arabaları 9-10 bin euro ya üretiyorlar malzeme kalitesinin yüksek olmasını beklemek biraz iyimserlik olur biz arabalara pahalıya biniyoruz beklentilerimizi minimum seviyede tutmak mantıklı bu meblalara üretilmesine rağmen gayet başarılı araçlar.
2. el piyasası tam saçmaladı suan sadık müşteri indirimi ile 0 km fabia 38 e 1.0 mpi 42 ye 1.2 tsi çok iyi fiyat ufak tefek kusurlar olabilir muhakkak yardımcı olacaktır servisler garanti kapsamında çözülmeyecek sorunlar değil bunlar fabia 3 ü hem fuarda hem bayide inceledim çok güzel araçlar güle güle kullanın arabalarınızı inşallah bizede bir gün nasip olur.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 14:12:21 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;547302

Muhsin gittin mi bugün durum ne bugün uğrayamadım ben servise sana uygulanan işleme göre bende servise bastıracam bu konuda buyuk ihtimalle konmarın salak ustaları yok öyle bişey yaw bilmiyoruz biz hiç şikayet almadık vs diyecek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çarşamba ya da perşembe belli olacak. Eğer böyle bir şey hissediyorsanız servise gidin beni beklemeyin. Nasıl hissetceksiniz az tanımlıyım. Lastikleri 34 e basın bir lastikçide eğer lastikleriniz iniyorsa günden güne direksyon ağırlaşır ve arabanızın hızlanma performansı düşer yakıt artar. Ayrıca arkadaşın dediği doğru araba Tr ye 22 bine geliyor o yüzden aşırı bir kalite beklememek lazım . Ama konu lastik araba lastiğin üzerinde gidiyor kaç para olursa olsun :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün lastik havalarına baktım lastikçide 30 çıktı en sonda 2 ay kadar önce havalarını 34 e tamamlamıştım havalar iyiydi baya o zaman lastikçiye sordum 2 ayda bu kadar düşmesi normal mi diye havalar soğuk düşer normal dedi 32 yaptık havaları bu sefer tekrar bir hafta sonra bakacam havalarına