škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yedek anahtari kaybettik!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar. Galiba yedek anahtari kaybettik. Simdilik ortalikta yok. Arac kaskolu servisle gorustum 700 tl diyor. Kasko karsiliyormus ama kaskoyu deldiriyoruz:confused:

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;548008
Herkese merhabalar. Galiba yedek anahtari kaybettik. Simdilik ortalikta yok. Arac kaskolu servisle gorustum 700 tl diyor. Kasko karsiliyormus ama kaskoyu deldiriyoruz:confused:

anahtar altın kaplama mıydı? :D

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yedek anahtarı kullanmıyacaksanız servis elinizdeki anahtarın kodunu değiştirşin.
Piyasada 20-30-TL yapıyorlar.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden bu kadar dalgaya alındı anlamıyorum. Herhangi bir çalınma durumunda bile kasko direk yedek anahtarı istiyor sizden. Aksi bir durumda ödeme yapılmıyor

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;548081
Neden bu kadar dalgaya alındı anlamıyorum. Herhangi bir çalınma durumunda bile kasko direk yedek anahtarı istiyor sizden. Aksi bir durumda ödeme yapılmıyor

Benim de derdim bu. Yoksa yedek anahtar cok kullanilmiyor. Ama en ufak bir olayda ilk sorduklari soru yedek anahtar.

20 30 tl dediginiz olay nedir? Serviste anahtar isteyince aracin da kodu degisiyor. Yani eski anahtar acmaz oluyor.

Çevrimdışı LastShot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;548088
Benim de derdim bu. Yoksa yedek anahtar cok kullanilmiyor. Ama en ufak bir olayda ilk sorduklari soru yedek anahtar.

20 30 tl dediginiz olay nedir? Serviste anahtar isteyince aracin da kodu degisiyor. Yani eski anahtar acmaz oluyor.

Yedek anahtarı dışarda daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz servisler bununla ilgili çok fazla uçuyor anahtarın maliyeti 50 60 lirayı geçmiyor fiyatı şişiriyorlar.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi arkadasa 2004 passatin sustalli  kontagi 140 tl yaptirdik anahtarcida

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şişirme falan değil, arabanın kayıp anahtarı, kötü niyetli birinin eline geçerse işe yaramasın diye anahtar+ immo beyni+ kontak  ve diğer göbekler değişiyor...böylece bu rakam çıkıyor.sadece anahtar  olsa serviste 150, 200 civarı, piyasada ise 50-100...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskolarda limitli olarak (yilda 1 kez veya 1000 tl ye kadar vb.) anahtar kaybetme teminatlari oluyor genelde! Siz emin misiniz delindigine kaskonuzun?

Çevrimdışı LastShot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;548368
Şişirme falan değil, arabanın kayıp anahtarı, kötü niyetli birinin eline geçerse işe yaramasın diye anahtar+ immo beyni+ kontak  ve diğer göbekler değişiyor...böylece bu rakam çıkıyor.sadece anahtar  olsa serviste 150, 200 civarı, piyasada ise 50-100...

Komple kilit seti 700 lira ise fiyat iyi olabilir ancak sadece anahtar kodlayarak yedek yapma işlemi için şişirme fiyat olduğunu söyledim. Bence servislerde o fiyatlara anahtar yaptırmanız çok zor.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servise sordum gobek veya kontak degismiyor. Sadece sifir bir anahtar gelecek. Aracin kodu degisecek. Bendeki anahtari da yeni koda gore kodlayacaklar. Yani eski anahtar yuvaya girecek fakat araci calistirmayacak.
Servis kaskonun delinecegini soyledi ama keske delinmese:mad:

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskonuz delinmesini istemiyorsanız kendiniz karşılayın, ben fiorinomda öyle yapmıştım FIAT da anahtar işleri daha makul fiatlarda
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;548396
Servise sordum gobek veya kontak degismiyor. Sadece sifir bir anahtar gelecek. Aracin kodu degisecek. Bendeki anahtari da yeni koda gore kodlayacaklar. Yani eski anahtar yuvaya girecek fakat araci calistirmayacak.
Servis kaskonun delinecegini soyledi ama keske delinmese:mad:
Yani anahtarı bulan adam arabayı çalıştıramayacak ama kapıları, bagajı  falan açıp, içini dışını aküsünü, teybini falan sökebilecek?...ne anladım ben bu işten?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)