škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni üye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabe fabia vrs ile araniza katildim ilk olarak farlar mercekli.gitti.gidiyorda satilan angelli farlardan parcacidan sase.numarasi ile sorgulattigimda orjinal.farlari bulunmuyor dedi kasa olarak ayni.dediysemde yinede olmuyor.dedi bi.bilgisi olan orjinal farla degistirmek isteyen varmidir acaba simdiden tesekkurler

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar Fabia kullanan arkadaşlarımız mutlaka yardımcı olacaklardır hayırlı geceler

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hos bulduk saolun bakan biri olursa cevap verir.elbet :)

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş geldiniz hayırlı olsun aracınız.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz. admin arkadaşlar mesajın ilgili kısmını tanışma bölümüne taşıyacaktır sanıyorum.

far dediniz hemen kulaklarım kalktı tabi benim.

elinizdeki farların fotoğrafını gönderir misiniz bana rica etsem? ya da buraya koyar mısınız?

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg:
Kazasız belasız İnşaallah.
:wlc:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fotograf koyamadım üzgünüm mesaj atarsanız yardımcı olabilirm herkese teşekkür ederim hoş bulduk :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tahmin ettigim farlar :) icine mercek operasyonu yaptirabilirsiniz.
06rs plaka miydi bu araba da? Hatirlayamadim simdi. Bi rs e takmislardi bu fari da hangisiydi. Yaslilik. Hatirlayamiyorum eskisi gibi. Ama oyle cok kurcalanmis bir vrs degil gule gule kullanin.

En yakin zamanda da benim arabam bolumunde aracinizin bol fotolu konusunu bekleriz :)

Çevrimdışı Buraksaglam

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynen o araba teşekkür ederim biraz elden gecmeye ihtiyacı var yavaş yavaş ben bunları söküp orjinal far takmak istiyorum böle farları hiç sevmiyorum :D mercek var zaten farda bi xenon tarzı bişeymi yapalım :D