škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pil şarj cihazı tavsiyesi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mikro işlemcili,
Tek pil olsa bile şarj edebilen,
Orta ve küçük pil şarj edebilen..(AA - AAA)
Hızlı şarj ve deşarj özelliği olan
Bozuk pil uyarısı verebilecek özelliğe sahip

Bir şarj aleti arıyorum..:)

Kesinlikle trafolu basit şarj cihazlarından olmayacak..

Tavsiye edeceğiniz bir model var mı?

Daha önce ATABA911 mi neydi ondan aldım ama durup dururken bozuldu..Tekrar aynı riske girmek istemiyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence yut dışı sitelerine bakman daha iyi olucak abi türkiyede nerdeyse hepsi made in PRC :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bitenekadar dan alsana.

Energizer Quattro Şarj Cihazı + 2xAA 2.000mAh + 2xAAA 850mAh                       
                            29,90 TL
                     +         3,00 TL                       Kargo*                      
(KDV Dahil)                      

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=pazar.urunum&d=2130&u=Energizer%20Quattro%20%C5%9Earj%20Cihaz%C4%B1%20+%202xAA%202.000mAh%20+%202xAAA%20850mAh

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;50896
Bitenekadar dan alsana.

Energizer Quattro Şarj Cihazı + 2xAA 2.000mAh + 2xAAA 850mAh                              
                                   29,90 TL
                            +         3,00 TL                              Kargo*                            
(KDV Dahil)                            

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=pazar.urunum&d=2130&u=Energizer%20Quattro%20%C5%9Earj%20Cihaz%C4%B1%20+%202xAA%202.000mAh%20+%202xAAA%20850mAh

Burayı söylediniz günden beri takip ediyorum :kiki: Şu ana kadar 20 alışverişim oldu.Bunuda alacaktım ama kararsız kaldım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün kafam biraz iyi anlaşılan batarya şarj cihazı anlamışım :D:D

2006 dan beri GP power bank kullanıyoruz pillerde gp bence piller arasında en kalitelisi denebilir..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=87951&productid=bd5065

ürün bu pilleride 2700 lük aldın mı tamamdır :)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: kadir_;50939
Bu gün kafam biraz iyi anlaşılan batarya şarj cihazı anlamışım :D:D

2006 dan beri GP power bank kullanıyoruz pillerde gp bence piller arasında en kalitelisi denebilir..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=87951&productid=bd5065

ürün bu pilleride 2700 lük aldın mı tamamdır :)

Bu cihazdan bende de var , uzun süredir kullanıyorum memnunum.
Ama dediğin gibi pozuk pil uyarısı verebilecek bir cihaz duymadım daha.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bozuk pille için değişik bir alet var saat piliyle çalışıyor dijital ekranlu ufak bir şey

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben geçen sene migrostan 80 tl ye almıştım duracell in 4 tane 2300mamper ve makina piller süper makinada süper pilleri 1 saatte şarj ediyor ve ışık sonuyor şarj oldumu cok kaliteli

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gp recyko şarj aleti ve pill kullanıyorum geçen yıl almıştım 20 lira ferlandı yanında 2 adet AAA pil var 1000mA cihaz max 2 pil şarj edebiliyor pillerdende cihazdanda memnunum

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GP güzel alet, Duracell'de çok kalite ama tuzlu gelir biraz. ATABA ların senin kullandığın modelinde zamanla problem çıktığını duymuştum, sonradan çıkardığı modellerde sorun yok diyorlar ama GP 35-40 TL iken gerek yok ATABA'ya.