škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

columbus 2 almak isteyen bakabilir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;548920
arkadaşlar ebay almanyada link buldum 4300 civarı almak isteyen bakabilir.

http://www.ebay.com/itm/2015-Skoda-Octavia-III-Columbus-Navigationssystem-Multimedia-Display-5E0035043B-/261871416320?hash=item3cf8c0b400:g:qN8AAOSwcwhVQg95

Vergisiyle filan orjinalinden daha pahalıya denk gelmez mi, diye hemen sorayım:)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;548960
Vergisiyle filan orjinalinden daha pahalıya denk gelmez mi, diye hemen sorayım:)
Sanırım opsiyon fiyatı 5.000-TL idi. Gümrük vergisiyle birlikte bir miktar daha fazlaya gelir sonradan almak bu ürünü.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar MIB2 sistemlerde bu cihazların retrofiti eski nesilden daha zor sanırım, eskiden tanıtıcı kartla kodlanıp kolayca kullanılıyordu, iyice araştırmadan yüksek bir mebla ödemek riskli olabilir.Önceki nesle göre octavia'da vs bu ünite değişimleri ile ilgili internette çok az bilgi mevcut.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;548967
Sanırım opsiyon fiyatı 5.000-TL idi. Gümrük vergisiyle birlikte bir miktar daha fazlaya gelir sonradan almak bu ürünü.

Bence makine güzel ama ederi çok hocam.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mhaktanir;548991
Bence makine güzel ama ederi çok hocam.
Önceki nesil Columbus'u zamanında 2.000-TL'ye mal etmiş benim için de 5.000-TL aşırı yüksek bir fiyat.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;548993
Önceki nesil Columbus'u zamanında 2.000-TL'ye mal etmiş benim için de 5.000-TL aşırı yüksek bir fiyat.

Zenginin malı bizim çenemizi yoruyor hocam:) bolero ekranımla mutlu olacağım artık::)

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero bir çoğumuzun hayallerini süsler ama 5000Tl te aracı bir model yükseltmek mümkün yahu

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olay tabiki sadece navigasyon olayı değil; Columbus'un Bolero'ya göre üstünlükleri elbet var. Ancak şu mirrorlink falan adam gibi oturursa sırf navigasyon için Columbus'u Türkiye'de almayı çok da mantıklı bulmam. Zira adamlar Türkiye'ye zerre değer vermiyorlar harita güncelleme ve haritayı güncel tutma konusunda. Ankara'da 2 yıl önce yapılan yeni bulvarlar Columbus'a 1-2 ay önce yüklediğim en son haritayla geldi ki ben o arada ayrıca 2 harita güncellemiştim. Ve buna rağmen Ankara'da hala görmediği bir dolu yol var.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;548974
Arkadaşlar MIB2 sistemlerde bu cihazların retrofiti eski nesilden daha zor sanırım, eskiden tanıtıcı kartla kodlanıp kolayca kullanılıyordu, iyice araştırmadan yüksek bir mebla ödemek riskli olabilir.Önceki nesle göre octavia'da vs bu ünite değişimleri ile ilgili internette çok az bilgi mevcut.

Abi bi üye octaviasına yurtdışından çıkma columbus alıp takmıştı. Sadece araç ekranda combi olarak kayıtlıydı onu kodlatamadım daha direk tak çalıştır yaptım demişti. Kahvaltılı buluşmada vardı vrs tampon kitli mavi octiydi gelmişmiydiniz pek hayırlayamadım. Şuan sahibindende de satılık dos61 plaka

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;549238
Abi bi üye octaviasına yurtdışından çıkma columbus alıp takmıştı. Sadece araç ekranda combi olarak kayıtlıydı onu kodlatamadım daha direk tak çalıştır yaptım demişti. Kahvaltılı buluşmada vardı vrs tampon kitli mavi octiydi gelmişmiydiniz pek hayırlayamadım. Şuan sahibindende de satılık dos61 plaka
"ozgurh" olabilir mi takma ismi ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;549462
"ozgurh" olabilir mi takma ismi ?

Evet hocam oydu

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ilanı bulamadım, güzel araba yapmıştı arkadaş..

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konu dışı belki ama ankarada yolu düzgün kullanan sürücü az yan yoldan çıkmayı bilmeyen bir sürü sürücü var 1 şeriti kullanmak bu kadar zor olmamalı:gaz: