škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Model Superb siparisi verdim

smsener · 278 · 66790

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni üretilen araçları ilk iki yıl içinde almak yeni çıkan işletim sistemini aynı gün telefona yüklemek gibi birşey oldu.
ilk kullanıcılar bir sürü bug'la karşılaşıyor, resmen test kullanıcısı oluyorlar.
en güzeli araç makyajlanınca almak, superb'e niyetlenmiştim ancak octavia aldım, iyiki öyle yapmışım.
herkesin sorunları inşallah kolaylıkla ve hızlıca çözülür.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hiç kimse kusura bakmasın,eski superb 2 nin malzeme kalitesi,yürüyeni herşeyi superb 3 den daha kaliteli...

resmen tasarımda çağ atladı ama kalitede geri gitti bu araç...

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli Pazarlar diliyorum tum arkadaslara;

Geri bildirimleriniz icin cok tesekkur ediyorum.

Bundada bir hayir vardir temennisi ile Rabb'im beterinden korusun insaAllah.

Bilisim sektorunde olan biri olarak arkadasimin verdigi ornek tam yerine oturuyor. Ilk cikani alacaksan cok zengin olmalisin ki cikacak sorunlar seni rahatsiz etmesin...

Vosmer'e olay aninda mail attim bakalim nasil geri donecekler

Kazasiz belasiz kullanimlar diliyorum.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yuce Rabb'imize sonsuzkere Hamd-u Sena'lar olsun. Ramazan-i Serif'te yasadigimiz yogun maneviyat ile bir bayram sabahina daha gozlerimizi actik, bu ask ile Bayram Namazi'ni eda ettik.

Yuce Rabb'im minarelerden Ezan'lari dindirmesin, sancaklarimizdan Al Bayrak'imizi indirmesin, ulkemizi birlik ve beraberlikten uzaklastirmasin insaAllah.

Gonul cografyamizda baris, yureklerden iman eksik olmasin insaAllah.

Turkiye'miz; mazlum, magdur ve masumlarin yaninda olurken bizlerde birey olarak bu duygulari en yogun sekilde yasayalim ve yasatim insaAllah.

Bu vesile ile; Islam-i Alem'in ve Skoda Turkey Forumu'nun Ramazan Bayrami'ni en kalbi duygularim ile kutluyor, hayirlara vesile olmasini Yuce Rabb'imden niyaz ediyor,
Aziz Sehidlerimizi ve kahraman Gazilerimizi birkez daha rahmet, minnet ve sukranla yad ediyorum.

Serhat Mustafa SENER

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklerimi uygun bir zamanimda;

Starmaxx 235/45R18 98W RF Ultra Sport ST760

Ile degistirmeye karar verdim

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Front Assist ile alakali sorunlar yasiyorum yada bence sorun araba dilinde onlemde olabilir bilemiyorum.

Isim geregi hiz araba kullanmam gerekebiliyor 170-210-220km hizlarda giderken onde giden araca cok once selektor yapiyor cekilmesini istiyorum cekilmedigi icin saglamam gerekiyor tam bu esnada kocaman bir kirmizi uyari ve fren devreye giriyor aerodynamic i bozuluyor arabanin toplamam zor oluyor heleki o sirada hafif saga kirmissam direksiyonu.

Acaba hassasiyet oranlari degisebiliyormu?

Mesela o hizda giderken fren yapma gibi

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;580489
Cumleten hayirli iftarlar diliyorum

Yasadigim sorunlar:

1- Sag arka kapi ustundendeki krom cita on kapi acilinca surtuyor ve kalkiyor

2- bozuk zeminli yolda giderken alt takimdan tak tuk acayip sesler geliyor

3- 10000km oldu, yakitta dusus yok. Hafifligine ve son teknolojisine gore yakit tuketimi ekonomik degil. Bir depo ile 1075km ustune cikamadim hic.

4- f1 vitesin direksiyon ile donmesi kadar sacma sapan birsey yok. Degistiremiyorsun karisiyor. Direksiyon ustundeki dugmeler donuyor direksiyon ile ne nerdeydi alisamadim hala. C5'te boyle sorunlarim yoktu.

5- prelli lastiklere kotu diyen bence mutevazi! Rezalet otesi. Abs devreye girdimi sahinden beter kayiyor, virajda kicini kaydiriyor. Ilk firsatta starmaxx alacagim.

Michelen pilot, conti prem.contc. Kullanmis biri olarak, starmaxx'in h serisi sahane ve fiyati cok cok ekonomik ve en guzeli yerli...

Memnun oldugum seyler:

1- klima sorun cikarmadi
2- 230km max hiz yaptim baya gittim hakimiyet kaybi yola iyi yapisti
3- bolero tepkimesi harika
4- fiyat performans olarak guzel. Birdaha araba alacak olsam c5 yeni kasa olmazsa superb alirim.
Çok iyi demişsiniz C5 adamdır. Ne bir trim sesi ne de dandik bir sıktıntı. Araba 1.0mpi fabiamdan bile az yakıor bide 1730 kilo... iç malzeme kalitesi Vw yi döver rahat. Bakalım yeni c5 kasayı dört gözle bekliyorum çıkarsa 2011 c5 i satıp kasa atlatacam. Tek sorunu şanzımandı onuda tam otomatik yaptılar sıkıntı kalmadı.Ayrıca c5 in start stopu kadar harika üst bir sistem görmedim . Pilli bir sistem gecikme yok hemen devreye giriyor. Skoda gibi marşa basmıyor tekrar ve sarsmıyor ve sessiz...
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 13:02:24 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;585363
Front Assist ile alakali sorunlar yasiyorum yada bence sorun araba dilinde onlemde olabilir bilemiyorum.

Isim geregi hiz araba kullanmam gerekebiliyor 170-210-220km hizlarda giderken onde giden araca cok once selektor yapiyor cekilmesini istiyorum cekilmedigi icin saglamam gerekiyor tam bu esnada kocaman bir kirmizi uyari ve fren devreye giriyor aerodynamic i bozuluyor arabanin toplamam zor oluyor heleki o sirada hafif saga kirmissam direksiyonu.

Acaba hassasiyet oranlari degisebiliyormu?

Mesela o hizda giderken fren yapma gibi

çok riskli bir durum gibi görünüyor.
uzun yolda asistanı devre dışı bırakmak sorunu çözebilir.
servisle iletişime geçtiniz mi ?

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaslar merhaba;

sag arka kapı krom cıtası 130km ıle gıderken yerınden cıkmıs ters katlanarak buyuk bır sesle kopmustu, Vosmer sagolsun garantıden degıstırdı kapı ayarlarını yaptı.

gectıgımız Pazar'da sol arka cıta 130km ıle gıderken ters katlandı kelebek camına zarar vererek koptu.
Pazartesı goturdum gereklı degısımler ve ayarlamalar garantıden yapıldı.

bu sorunu yasayan arkadaslar olursa garantı dahılınde degısım oluyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;587720
arkadaslar merhaba;

sag arka kapı krom cıtası 130km ıle gıderken yerınden cıkmıs ters katlanarak buyuk bır sesle kopmustu, Vosmer sagolsun garantıden degıstırdı kapı ayarlarını yaptı.

gectıgımız Pazar'da sol arka cıta 130km ıle gıderken ters katlandı kelebek camına zarar vererek koptu.
Pazartesı goturdum gereklı degısımler ve ayarlamalar garantıden yapıldı.

bu sorunu yasayan arkadaslar olursa garantı dahılınde degısım oluyor.

izmir vosmere gittin sanırım. benim de çıta çıktıydı. azcık eğip büküp yerine oturttum. kambur oldu. hafta sonu bakıma götüreceğim ben de aracımı

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;587723
izmir vosmere gittin sanırım. benim de çıta çıktıydı. azcık eğip büküp yerine oturttum. kambur oldu. hafta sonu bakıma götüreceğim ben de aracımı

evet Sn özdil, İzmir Vosmer'e gittim.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabayı çalıştırınca ilk yaptığım şey START STOP'u iptal etmek oluyor.

tecrübe ile sabittir; arabanın üzerinde bulunan JEL AKÜ'yü öldürüyor.

normal aküler bu tarz arabalara takılamıyor maalesef. jel akülerin düzgünleri 1000TL.

şimdi soru: bu kadarlık yakıt tasarrufu sağlıyor mu akü ömrü bitene kadar? yoksa asıl amaç aracın doğayı az kirletmesini mi sağlamak?

bence cevap: asla bukadarlık tasarruf sağlamıyordur. benim ödediğim para ile adam ağaç dikiyor ben adamın finansmanı oluyorum! bütün övgüleri firma ve marka topluyor. marka değerleri böyle artıyor işte!

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim buralarda trafik sıkışıklığı olmadığından gereksiz bir özellik. dur kalkta da işe yaramıyor. çoğu yerde ışıkta 30-60 saniye arası bekliyorsunuz olmasa da olur bence. kaza vs olur uzun beklemelerin olur o zaman kendin kapatıyorsun kontağı.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Blackberry Priv 6.0.1 Marsmelow telefonumdan

Android auto 1.6 v. Uzerinden arabaya baglandim.

Ehh iste... sesli komutlari tanimiyor ne yapacagimi bilemedim diyor bazilari icin ise arama yaiyor. Neye gore seciyor aramiyi anlamadim.

Google tikli, microfona basiyorum hilton oteli diyorum ariyor tel ve adres geliyor. Baska birsey diyorum ne yapacagimi bilmiyorum diyor. Halbuki arasa ben bikiyorum :)

Harita ekranda guzel gibi..

Sesli mesaj okumasi rezalet

Simdilik bukadar

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar;

Aracim 21000km'de on camlardan takirtilar geliyor, zannedersem cami tutan yerler esnedi camlar oynuyor.

Lastiklerin yol tutusu cok dustu, viraj donerken veya isiklardan ilk kalkista verdigim hafif gaz bile arabayi kaydiriyor.

Bunlarin disinda keyifli...