škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhtemel İsviçre yolculuğu ve koruma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;550050
Peki adi cam filmlerinde arka camdaki ısıtma çizgilerine zarar vereceği söyleniyor doğruluk payı var mı ? Bence pahalı satmak için bir bahane

Ucuz pahalı fark etmez; arka camdan film sökerken rezistansa zarar verilmesi çok yüksek bir olasılıktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arka camda film olupda rezistansı bozulan bir çok kişiyi tanıyorum ve sonucu çam değişimi oldu

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;550050
Peki adi cam filmlerinde arka camdaki ısıtma çizgilerine zarar vereceği söyleniyor doğruluk payı var mı ? Bence pahalı satmak için bir bahane
Ben 2 arabamda da llumar marka cam filmi kullandım, rezistanla ilgili bi problem yaşamadım.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi 100 tl ye var  300 e var 100 tl ye 3 kere yaptırırım :) rezistansa zarar verme olayı bence çokta görünen bişey değil gibi. Siz kaça yaptırdınız ? Birde kaç numara çektirdiniz

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;550061
Ben 2 arabamda da llumar marka cam filmi kullandım, rezistanla ilgili bi problem yaşamadım.

Normalde bir sıkıntı olmuyor film özelliğini kaybedip rengini kaybedip yenisini çektirmek için eski filmi sökerken o ince rezistanslar filmle birlikte sokuluyor ve ısıtma yerine gelmiyor

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;550061

Can sen filmi söktürdün mü arka camdan?

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;550066
Can sen filmi söktürdün mü arka camdan?
Hayır. Ben taktırdıktan sonra bozulma oluyo gibi anladım. O yüzden girdi yaptım.[emoji4]

Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;550063
Şimdi 100 tl ye var  300 e var 100 tl ye 3 kere yaptırırım :) rezistansa zarar verme olayı bence çokta görünen bişey değil gibi. Siz kaça yaptırdınız ? Birde kaç numara çektirdiniz
İlk arabamda 350ye, şuankinide 450ye yaptırdım.ikiside llumar ve 5 cam. Arkalar orta koyulukta, önler açık. Bence uzun süreli kullanılacaksa araç en baştan iyi bişey yaptırılıp sonradan silma ve söküp çıkartma uğraşmamak en mantıklısı....

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;550089
Hayır. Ben taktırdıktan sonra bozulma oluyo gibi anladım. O yüzden girdi yaptım.[emoji4]

Tamamdır. Dediğin gibi kullanımda sorun olmuyor; ama sökersen rezistans çok büyük olasılıkla zarar görüyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam film ile uğraşmazdım.Film işlemine en kötü 500 tl para alıcaklar o kadar para verene kadar sınır kapısından çıkınca gırtlak doldururum depomuz gazlamaya devam :D Bug film  tercih edilebilir ama bana kalırsa ona bile gerek yok arabanın üzerinde güzel bir cila varsa işinizi çok rahat görecektir.Yıkama konusuna gelicek olursa Türkiyeden daha iyi yıkamaları oldukları kesin :)

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;550113
Ben olsam film ile uğraşmazdım.Film işlemine en kötü 500 tl para alıcaklar o kadar para verene kadar sınır kapısından çıkınca gırtlak doldururum depomuz gazlamaya devam :D Bug film  tercih edilebilir ama bana kalırsa ona bile gerek yok arabanın üzerinde güzel bir cila varsa işinizi çok rahat görecektir.Yıkama konusuna gelicek olursa Türkiyeden daha iyi yıkamaları oldukları kesin :)

Evet tam olarak bunu yapmaya karar verdim. İlk olarak boya koruma yaptıracağım, ardından Nasiol bug film sprey ile aynaları on tarafı komple kaplayacağım, Engin bey'in dediği gibi radyatöre de filtre benzeri bir koruma yapacağım sonrası tamamdır gibi. ::)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trolley;550153
Evet tam olarak bunu yapmaya karar verdim. İlk olarak boya koruma yaptıracağım, ardından Nasiol bug film sprey ile aynaları on tarafı komple kaplayacağım, Engin bey'in dediği gibi radyatöre de filtre benzeri bir koruma yapacağım sonrası tamamdır gibi. ::)

O zaman şimdiden iyi yolculuklar hocam gidip gördüğünüz yerlerden fotoğraflar çekmeyi unutmayın.kazasız belasız gider gelirsiniz inşallah 1.0 mpi nin de yurt dışı performansını bizimle paylaşırsınız artık :)

Alıntı yapılan: mustklc;550035
O değil de, o kadar yolu fabia ile iyi göze alıyorsunuz :)

Ben 68 bg aracımla 5 kişi Ankara'dan Kars'a gidene kadar canım çıkıyor valla.

Ha ankaradan kars ha istanbuldan isviçre :) işin şakası bi yana seyahati seviyorsanız acele işinizde yoksa 1.0 paşa paşa gider gelir.ancak sürekli gidip gelenler(almancılar) artık bıktıkları için 200-300 ps arabalarla basıp geliyorlar

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Selamlar
Yurt dışına çıkarken kasko yaptırıyormusunuz ? Mevcut kaskonuz yurt dışını kapsıyor mu ?

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: r.a.i.f.;550458
Selamlar
Yurt dışına çıkarken kasko yaptırıyormusunuz ? Mevcut kaskonuz yurt dışını kapsıyor mu ?

Merhabalar,

Aracımı alırken aklımda yurt dışına çıkma planı olduğu için, tam kasko yaptırmıştım, yurt dışını da kaplayacak şekilde.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trolley;550472
Merhabalar,

Aracımı alırken aklımda yurt dışına çıkma planı olduğu için, tam kasko yaptırmıştım, yurt dışını da kaplayacak şekilde.
Yurtdışına çıkarken zorunlu trafik sigortası tarzı bir sigorta daha yapmak mecburi diye hatırlıyorum. Şimdiden araştırmanızı öneririm naçizane.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!