škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapid 30000 bakimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokko16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar bursa skoda sertepeden aldığım  700 liralık bakım ücretinden sonra bakımıddışarıdan kendim yaptırmaya karar verdim. Bu arada arabanın garantisi 1 sene daha var.sanki problem çıktığında kabul ediyorlar.neyse parçaların hepsi bosch marka
Yağ filtresi
mazot filtresi
polen filtresi
hava filtresi
mobil 1 ESP 5w 30 tam sentetik dpi araçlara uygun yağ
toplam 230 tl tuttu 50 lirada özel servise verdim bu iş 280 tl ye bitti.
700-280=420 tl yazık diyorum. Başka bişey demiyorum.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Garantiyi iptal etmis oldunuz sanirim?
Hayirlisi olsun cok para gercekten servis ucurum var arada

Çevrimdışı mhnds_muratt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
530 da benim tuttu.serviste.15 kasımdan sonra bi kampanya var demişlerdi 700 yerine 530 tutar demişlerdi.

Çevrimdışı Fkeles25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
15 aralıkta rapid 1.4tdi dsg trabzonda 380tl(kampanyalı fiyat) ye 15.000km bakımı yapıldı bu rakamlar arasında uçurum var. aracı teslim eden eşimide iş yerine kadar bırakmışlar hizmette on numara yani.

Çevrimdışı ozgrsrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü aracımın 30.000 bakımı için Sultanbeyli Çakıroğlu Otomotivde idim.

Yanlış hatırlamıyorsam fatura 540 tl civarında birşey tuttu.Zaten aracımda konfor paketi olduğu için faturayı VDF ödeyecek.

Aynı şekilde bende aracı servise bıraktıktan evime kadar bırakıldım,istersem aracı teslim almak için tekrar gelip evden alabileceklerini de teklif ettiler.

Hizmetten çok memnunum.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2015, 13:25:25 Gönderen: ozgrsrgn »

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgrsrgn;550691
Cumartesi günü aracımın 30.000 bakımı için Sultanbeyli Çakıroğlu Otomotivde idim.

Yanlış hatırlamıyorsam fatura 540 tl civarında birşey tuttu.Zaten aracımda konfor paketi olduğu için faturayı VDF ödeyecek.

Aynı şekilde bende aracı servise bıraktıktan evime kadar bırakıldım,istersem aracı teslim almak için tekrar gelip evden alabileceklerini de teklif ettiler.

Hizmetten çok memnunum.

Konfor paketi nedir?

Çevrimdışı ozgrsrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;550704
Konfor paketi nedir?

Aracımı kredili aldığım için hem faiz oranını düşürmek hemde ileride oluşabilecek olası DSG arızalarında mağdur olmamak için aracımın garantisini +2 yıl uzattırıp 4 yıla çıkardım ayrıca Konfor paketi diye bir ürün vardı onu aldığınızda 2000 tl karşılığında 4 yıl veya 60.000 km ye kadar bakımlara para vermiyorsunuz.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgrsrgn;550739
Aracımı kredili aldığım için hem faiz oranını düşürmek hemde ileride oluşabilecek olası DSG arızalarında mağdur olmamak için aracımın garantisini +2 yıl uzattırıp 4 yıla çıkardım ayrıca Konfor paketi diye bir ürün vardı onu aldığınızda 2000 tl karşılığında 4 yıl veya 60.000 km ye kadar bakımlara para vermiyorsunuz.

hocam bir şey merak ettim parça değişimi de mesela (balata vb. ) dahil mi bu fiyata peki yoksa sadece yüzeysel olarak mı? ilk defa duydum da...

Çevrimdışı HakanBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokko16;550033
Selamlar bursa skoda sertepeden aldığım  700 liralık bakım ücretinden sonra bakımıddışarıdan kendim yaptırmaya karar verdim. Bu arada arabanın garantisi 1 sene daha var.sanki problem çıktığında kabul ediyorlar.neyse parçaların hepsi bosch marka
Yağ filtresi
mazot filtresi
polen filtresi
hava filtresi
mobil 1 ESP 5w 30 tam sentetik dpi araçlara uygun yağ
toplam 230 tl tuttu 50 lirada özel servise verdim bu iş 280 tl ye bitti.
700-280=420 tl yazık diyorum. Başka bişey demiyorum.

Hocam fiyat konusunda haklısınız da yarın aracınızda bakımdan dolayı vb.(motor şansızman )herhangi bir sorun ile karışlaşırsanız servis ile muhattap olursunuz ve servisin artıları ''yazılım güncellemesi yapmaları ve araca beynine yüklemeleri kayıt etmeleri saatine kadar '' yarın aracınızı sattığınız zaman diliminde göğsünüzü kabarta kabarata diye bilirsinizki araç servis bakımlı.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanBey;550763
Hocam fiyat konusunda haklısınız da yarın aracınızda bakımdan dolayı vb.(motor şansızman )herhangi bir sorun ile karışlaşırsanız servis ile muhattap olursunuz ve servisin artıları ''yazılım güncellemesi yapmaları ve araca beynine yüklemeleri kayıt etmeleri saatine kadar '' yarın aracınızı sattığınız zaman diliminde göğsünüzü kabarta kabarata diye bilirsinizki araç servis bakımlı.

Her aracın alıcısı vardır hocam bana göre, garantiden çıkarmak bana da uygun gelmedi garanti bitene kadar sabredip bittikten sonra yapılabilirdi özel serviste, inşallah sorun yaşamaz ihtiyaç da duymaz servise, hayırlıs sürüşler :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç garantiden çıksa bile, bakım veya yeni yazılım yükletmek için yetkili servise tekrar gidilemez mi arkadaşlar? "Sakın bir daha buraya gelme" mi dediler sanki :confused:;)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;550838
Araç garantiden çıksa bile, bakım veya yeni yazılım yükletmek için yetkili servise tekrar gidilemez mi arkadaşlar? "Sakın bir daha buraya gelme" mi dediler sanki :confused:;)

Tabii ki gidilebilir. En kötü ihtimal bir bakım yaptırsınız en son servise gittikten sonraki tüm güncellemeler yapılır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;550846
Tabii ki gidilebilir. En kötü ihtimal bir bakım yaptırsınız en son servise gittikten sonraki tüm güncellemeler yapılır.

Yanlış anladınız galiba hocam. "Garanti bitene kadar bakımları yetkili serviste yaptırmak mecburidir" takıntısı yaşayan forumdaşları uyarmak için yazmıştım. Yine de teşekkürler.

Çevrimdışı ozgrsrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;550759
hocam bir şey merak ettim parça değişimi de mesela (balata vb. ) dahil mi bu fiyata peki yoksa sadece yüzeysel olarak mı? ilk defa duydum da...

Standart bakım periyodunda geçerli olan tüm değişimleri kapsayan bir paket,bunun dışında kalan balata vs. gibi parçalar dahil değil.Bu gittiğimde balatalar için 250tl gibi bir fiyat verdiler fakat değişmesi gereken bir durum şuan için yokmuş 45000 de değiştiririm heralde.

İki bakımdır aracı teslim alıyorum ve elimi kolumu sallayarak ayrılıyorum servisten süper bi his veriyor. :)